1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Klaus Schwab již v roce 2017 přiznal, že ovládá Vladimira Putina, Angelu Merkel, Emmanuela Macrona, kanadského premiéra a všechny další politiky

VIDEO: Klaus Schwab již v roce 2017 přiznal, že ovládá Vladimira Putina, Angelu Merkel, Emmanuela Macrona, kanadského premiéra a všechny další politiky, kteří jsou členy jeho Světového ekonomického fóra! V případě kanadské vlády prý kontroluje více jak polovinu kabinetu Justina Trudeaua! Takže proto jede vakcinační teror v Rusku, v Německu, ve Francii i v Kanadě? Klaus Schwab je v roli globalistického kmotra, kterého na slovo poslouchají vůdci a státníci, a to poslušně a bez odmlouvání!

Před několika hodinami se na americkou alternativu dostalo skandální uniklé video, které zachycuje Klause Schwaba, šéfa Světového ekonomického fóra, jak se v roce 2017 chlubil [1] během diskusního panelu na Harvardské univerzitě tím, jak jeho organizace Světové ekonomické fórum (WEF) proniká do vlád jednotlivých států a postupně nad nimi získává a přebírá kontrolu. Video se už šíří i na ruské alternativě a otevírá oči, protože toto je poprvé, kdy Schwab přiznal, koho všeho vlastně jeho organizace WEF ovládá.

V šokujícím krátkém segmentu zaznělo, že členem Světového ekonomického fóra a jeho koňmi je Angela Merkel, Emmanuel Macron, Justin Trudeau a dokonce i ruský prezident Vladimir Putin. Video bylo dosud zašoupnuto kdesi hluboko v archivu, bez pozornosti, protože výbušné výroky, které během několik minut zazněly, odhalují prakticky všechno, co nyní vidíme okolo teroru proti neočkovaným goyim ve všech zemích výše vyjmenovaných politiků. Ty důsledky jsou naprosto hrozivé a katastrofální.

 

 

Klaus Schwab v panelu pronesl i zajímavost, že třeba v případě kanadské vlády premiéra Justina Trudeaua ovládá Klaus Schwab prakticky více jak polovinu Trudeauaova kabinetu. A následně si Klaus Schwab pochvaloval, že tento kabinet potom pracuje pro něho, tedy pro organizaci Světového ekonomického fóra. Moderátor Infowars to správně přirovnal k mafii, kdy zástupci lidu, ať už v podobě odborových předáků nebo politiků v rolích premiérů či prezidentů, nepracují ve skutečnosti pro lid, ale v první řadě pro kmotra, pro nejvyššího mafiána, který je ovládá.

V ničem se to neliší. Proč je toto video tak důležité? Protože se jedná o jeden z chybějících dílků globalistické konceptuální mozaiky. Tento dílek totiž vysvětluje, proč se covidový teror spojený právě s Velkým resetem Klause Schwaba dostal tak snadno i do Ruska nebo do Kanady, což dlouhé dekády byla země svobody, mnohem svobodnější než USA v mnoha ohledech. Teď ale jede v Kanadě takový teror kvůli covidu, že dokonce chtějí uvalit daň na neočkované osoby. Všechno to dokonale zapadá do sebe.

Když se pravomoc teroru převede a deleguje na nižší úředníky, vláda si umyje ruce a má lepší preference

Německo i Francie zavedly covidové pasy, navzdory protestům v poslední době. Kanada sahá dokonce po daňovém apartheidu, kdy neočkovaní budou platit vyšší daně. A v Rusku byl spuštěn děsivý QR teror, kdy lidé bez covidové aplikace nemohou prakticky vůbec nikam. Ale tento teror neřídí Kreml, ale jednotliví gubernátoři. Rusové proto nadávají a proklínají gubernátory, ale Kreml si umyje ruce, jako že s tím terorem nemá nic společného. To samé vymyslel v ČR Andrej Babiš minulý rok spolu s Honzou Hamáčkem. Nazvali to “Pandemický zákon” a cílem tohoto zmocňovacího zákona je, aby se pravomoc na uplatňování a zavádění teroru přenesla z vlády dolů na mnohem nižší úředníky okresních a městských hygienických stanic, které jsou podřízeny ministerstvu zdravotnictví.

Jan Hamáček a Andrej Babiš, spolutvůrci Pandemického zákona, verze 1.0

Tím se vytvoří v ČR ten samý ruský model gubernačního teroru, kdy lidé budou útočit a nenávidět hygieniky, zatímco vláda nahoře bude mít čisté ruce a kecy o tom, že my vláda nic, my muzikanti. Přesně proto a takto to Andrej s Honzou vymysleli a Péťa Fialů se rozhodl, že to s kumpány z řad stánkařů, topkařů a pirátů vylepší a vyšperkují v podobě novely tohoto Pandemického zákona.

Hygienici tak budou moci uplatňovat teror i na školy, školáky, budou moci zavírat živnosti, no zkrátka přesně podle návodu z knihy COVID-19: The Great Reset od Klause Schwaba. Pokud by jakákoliv vláda byla vlastenecká, pronárodní, nikdy by nedovolila aplikování apartheidu a útisku na vlastním obyvatelstvu, a to ani z vlastní moci, ani z moci delegované na nižší státní úředníky na městech a okresech. A tím je to dané.

Hygienikům může zachutnat moc nad obyvatelstvem a Schwab jako globalistický politruk

Neexistuje pro to výmluva nebo omluva. A to, že se Kreml i Andrej s Honzou schovávali nebo schovávají za pandemické paragrafy a zmocňovací zákony, nebo za prezidentské výnosy o delegování pravomocí ke covidovým opatřením na gubernátory,  to prostě tyto politiky a vůdce neomlouvá. Je to prostě o tom, že když je někdo členem ritu, nebo přijal svatavu, tak je prostě od té chvíle členem mafie a musí poslouchat na slovo. A občané trpí, snáší útisk.

A ti naivní volají o pomoc prezidenta, který si umyl ruce a tváří se, že s terorem nemá nic společného. Přenesení pandemických opatření na nižší pohůnky a úředníky dole je čistý konceptuální alibismus toho nejhrubšího zrna. A navíc vysoce nebezpečný. Těm pohůnkům dole, kteří nikdy neokusili opojnou a slastnou chuť moci, to může najednou zachutnat. A začnou teror na městech, okresech, krajích a guberniích, o kterém se ani nacistům za okupace nesnilo.

Klaus Schwab na škole governmentu JFK spadající pod Harvardskou univerzitu

Infiltrování jednotlivých vlád je prováděno globalisty tak intenzivně, že prakticky žádná dnešní vláda žádného státu není vládou lidu, ale je členem mafiánského globálního syndikátu, kdy jednotlivé vlády neskládají účty občanům, ale globalistickým bossům jako je právě Klaus Schwab, jakožto hlavní emisar a politruk Domu Rothshild a světového sionismu. Klause Schwaba nepovažujte za vůdce, ale je to političeskij rukovoditel. Dohlíží na ideovou a ideologickou výchovu a práci podřízených pověřenců.

Práce v ideologické rovině je klíčová pro globalisty, a proto Klaus Schwab jakožto emisar Domu Rothschild je touto politickou dozorovou činností pověřen. Všimněte si ve videu, že mluví neustále o mladých globálních lídrech. Proč? Protože mladý člověk nemá zkušenosti, není kádr, snadno se ohýbá, zpracovává a je veden v rámci politické výchovy.

V zájmu zabránění 3. sv. válce Rusko nakonec (opět) ustoupí?

I proto si Američané přitáhli do USA poslance Jana Farského, aby ho zpracovali, jejich neoliberální politruci na univerzitách sice nemají takové výsledky jako globalisté nebo bývalí bolševici v SSSR, ale výsledek se jistě po návratu z USA dostaví. Lakmusovým papírem je nyní východní Ukrajina. Tam existuje děsivá hrozba, že Kreml si zahrává s myšlenkou, že nakonec DLR i LLR obětuje a zdůvodní to snahou o zabránění 3. sv. válce. Stejně tak se i zdůvodní vstup Ukrajiny do NATO. A stejně i nasunutí a vybudování základen NATO na Ukrajině. Prostě se to zdůvodní hrozbou 3. sv. války, a proto Rusko muselo ustoupit NATO a Američanům, řekne Kreml Rusům.

V roce 1997 Rusko na summitu NATO zastupoval Boris Jelcin. Nerozšiřování NATO nevyjednal. Právě naopak. Po summitu začalo rozšiřování a Rusko jen přihlíželo

Zatím to tak vždy na ruské občany zabralo, i po vstupu Polska do NATO, i po vstupu ČR, Slovenska, Maďarska, a dokonce a překvapivě i po vstupu Pobaltských států. V Doněcku se začínají podle ruské alternativy šířit chmurné zvěsti o obětování ze strany Kremlu, který zatím se nezdá, že by chtěl ustoupit, ale to je jen díky silným výrokům a silným slovům.

Činy zatím ale nepřišly žádné od Kremlu, zatímco NATO a USA se činy jenom hemží, posílají zbraně na Ukrajinu, vojáky, Britové budují u Mariupolu základnu. Těch činů je tolik, že je ani nejde spočítat. Rusko si zatím vystačuje se silnými výroky proti NATO a USA, ale v Doněcku začínají mít obavy. Uvidíme, jak dlouho to Moskvě vydrží s těmi silnými slovy. Každopádně uniklé video jasně odhalilo, že Angela Merkel i Vladimir Putin jsou členové organizace Klause Schwaba, a to je opravdu zásadní zjištění s obrovskými konceptuálními dopady a přesahy.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: