6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Německý vice-admirál a vrchní velitel námořnictva šokoval svým otevřeným projevem o respektu k Ruské federaci

VIDEO: Německý vice-admirál a vrchní velitel námořnictva šokoval svým otevřeným projevem o respektu k Ruské federaci, Vladimiru Putinovi a důrazem na křesťanské základy Německa a Ruska! Kay-Achim Schönbach odhalil přísně utajované mocenské spojování Berlína a Moskvy, ale jeho rezignaci nevyvolaly poznámky o Ukrajině, ale vsuvka o křesťanském původu Německa a o tom, že to samé prohlásil i Vladimir Putin! V Berlíně spadly v Reichstagu šokem hodiny ze zdi, protože vice-admirál odhalil, že německá armáda má z té ruské pořádný respekt, ale i obdiv ke garanci křesťanství!

Před několika dny přinesla světová média výbušnou informaci o tom, že německý vice-admirál a vrchní velitel námořnictva Kay-Achim Schönbach si pustil nepatřičně ústa na špacír při vojenské návštěvě v indickém Delhi, kde poskytl rozhovor místním novinářům. Vice-admirál se totiž vyjádřil [1] nejen k Ukrajině, ale i k Vladimiru Putinovi, který prý nepožaduje prakticky nic víc než respekt. Kay-Achim Schönbach potom šokoval, když vyzval ke sjednocení a spolupráci Ruska, EU a USA ve společné křesťanské alianci proti Číně.

V té chvíli prý už v Bundestagu lezli poslanci po stropě a hodiny se kymácely na zdi, protože to nemohlo dopadnout dobře. Vice-admirál během nějakých 2 minut odhalil v podstatě celý projekt Das Neue Europa, celý projekt spojenectví Berlín – Moskva a rovněž i veřejné tajemství o tom, co si myslí celé německé námořnictvo o islamizaci Německa. Kay-Achim Schönbach totiž opepřil svůj projev výrokem o tom, že Německo a Rusko jsou křesťanské země, a že Putin to také říkal.

 

 

V té chvíli v Reichstagu definitivně spadly hodiny ze zdi, protože když tohle vypustí ze svých úst šéf německé Kriegsmarine, i když ta se už tak dávno pro jistotu nejmenuje, tak to vyšle v Německu tak strašný signál, že média v zoufalství neví, co mají dělat. Německo se snaží projekt Das Neue Europa založený na alianci Berlína a Moskvy maximálně utajit, protože Německu jde stále o krk, nezapomínejte, že USA mají na území Německa stále svá okupační vojska a základny po II. sv. válce.

Takže i současná nová vláda našlapuje opatrně, aby nezavdala záminku k vraždění německých politiků, což je hrozba, kterou v roce 1945 Američané napsali a ukotvili do tzv. Kancléřského aktuJakýkoliv německý politik, pokud se pokusí za zády Američanů navázat spojenectví se Sovětským svazem, bude podle aktu zastřelen! A je jisté, že to platí i nadále, i když SSSR se rozpadl a Ruská federace je nástupnickým státem. Okupační vojska v Německu jsou neudržitelná a dříve či později se budou pakovat dále na východ.

Německo našlapuje při odpojování od USA opatrně kvůli Kancléřskému aktu a tajným popravám

Cílem přesunu bude v první fázi Polsko, Slovensko, Rumunsko a Bulharsko. Ve druhé fázi Česká republika a Maďarsko. Na Slovensku již začaly přípravy pro nasunutí části mamutí americké posádky ze základny Ramstein, mělo by jít o 1 letecký pluk v počtu až 48 stíhacích strojů a 12 bombardérů, zřejmě B-52. Informaci má naše redakce z vysoce důvěryhodného vojenského zdroje. Tlak Berlína na odchod amerických vojsk z Německa je v zákulisí obrovský a po odchodu Velké Británie z EU už Američané nemají partnera v EU na odolávání tomuto tlaku na odchod.

Jenže německý vice-admirál pustil tyto informace veřejně, takže Berlín musel reagovat podle Kancléřského aktu a Kay-Achim Schönbach musel rezignovat na svou funkci. Američané si jsou vědomi toho, že Německo se osvobozuje a to potvrzují i děsivé pochodňové průvody německého Bundeswehru v Berlíně. Nejprve to byl v říjnu loňského roku průvod na poctu památky padlých německých vojáků v Afghánistánu [2]. A podruhé, o dva měsíce později, to byl průvod při loučení se Angely Merkel s funkcí německé kancléřky [3]. Pochodňové průvody vyvolaly v Německu okamžitě vzpomínky a reminiscence. Němci to pochopili jasně jako vzkaz, že Německo je zpátky! A spolu s tím se začnou vracet nacionální a nacifikační procesy. A nejen v Německu, ale v celé Evropě.

Kay-Achim Schönbach

Návrat Německa do pozice nacionálního státu se zdá teď nevídaný, ale je třeba si uvědomit, že arabizace a islamizace Německa je procesem globalistů na rozložení německé rasy navěky a natrvalo. Nasunutí migrantů a multikulti do Německa je známým procesem na 1. prioritě řízení, vychování nové generace nepřítelem, který zkorumpuje a zruinuje národní hodnoty, tradice, zvyky, obyčeje, kulturu, společnost, pravidla, zákony a nakonec samotné lidi a zejména jejich děti. Z těchto výroků vojáků a admirálů ale vidíte, že v hloubi Německa se nepodařilo Němce přeprogramovat, ten vzdor dovedně maskují, ale když se tomu dá příležitost mimo Evropu, ve svobodném prostředí, třeba v Indii, najednou zjistíte, že nemají vymyté mozky a mají to sakra v hlavě srovnané. A proto se nedivte, že Berlín kroky proti USA maskuje.

Vice-admirál možná jen splnil úlohu a vyslal Američanům tvrdý vzkaz na objednávku německé vlády a zbytek je maskírovka

Možná jste před pár dny zaregistrovali, jak britská nákladní letadla vezla [4] na Ukrajinu protitankové střely, ale letová dráha letadel se obloukem vyhýbala Německu. Jak zjistila poté média, Německo nedalo Britům povolení k přeletu těchto strojů přes vzdušný prostor Německa, protože Berlín nepodporuje vyzbrojování zemí zbraněmi a municí, na jejichž území probíhá občanská válka, což platí právě o Ukrajině. Berlín vyhovuje Američanům v otázce Ukrajiny jen aby se neřeklo, německá vláda na Ukrajinu posílá oblečení, uniformy, přilby, stany, počítače apod. Ale ne zbraně, a ne munici. I tím je vysílán signál. Berlín tím opět dal najevo, že se začíná vymykat z podkontroly USA a Velké Británie. Ty kroky jsou čím dál častější, ale zatím nejsou otevřené, protože strach ze zastřelení kvůli Kancléřskému aktu je opravdu u německých politiků vyhlášený. A to mně vede k jedné domněnce.

Kay-Achim Schönbach v indickém Delhi

Existuje možnost, že tento projev Kay-Achim Schönbacha v Delhi byl dopředu připravený a dopředu dohodnutý s kancléřstvím, že unikne na veřejnost, čímž může Berlín chtít vyslat signál NATO, že v německé armádě a námořnictvu je takový skrytý respekt k Rusku a ruské armádě, že reálně hrozí, že německá armáda do války proti Rusku na Ukrajině nepůjde. A Berlín se tím dopředu chce pojistit, aby ten vzkaz Američané hlasitě a jasně dostali způsobem, aby to neohrozilo politiky v Berlíně, že je odkrágluje a zastřelí americké komando. Takhle se řekne, že vice-admirál nereprezentuje politické postoje německé vlády, a že admirál rezignoval, a tím je to vyřešené. Jenže ten vzkaz Američané obdrželi, a to naprosto jasně a zřetelně.

Nejprve vice-admirál německého námořnictva, potom chorvatský prezident

Německé armádě už ve válce proti Rusku nelze věřit! Takový měl být vzkaz Američanům. A to byl podle mého názoru ten daný tah, protože podobný tah provedl [5] včera proti NATO i chorvatský prezident Zoran Milanovič. Ten žádný Kancléřský akt nepodepisuje, takže ten nepotřeboval za sebe admirála, ten to mohl říct osobně a na plnou hubu. V Bruselu v NATO rovněž spadly hodiny ze zdi a štáb měl včera večer mimořádné zasedání. V Chorvatsku má totiž prezident jako vrchní velitel ozbrojených sil právo veta nad vysíláním vojáků do ciziny.

Chorvatský prezident Zoran Milanovič na Kolumbijské univerzitě v USA. Ještě donedávna šel Američanům na ruku.

Na rozdíl od jiných zemí, kde prezidenti takové právo nemají, takže když se rozhodne, může chorvatské vojáky šmahem stáhnout zpátky domů. A proto to zděšení v Bruselu včera. Každý stát jde na modrou knížku neochoty bojovat proti Rusku po svém. Berlín to vzkáže Američanům přes vice-admirála, který by odešel letos do penze tak jako tak, takže rezignace po vyřízení vzkazu nevadí. Chorvati to hodí na krk prezidentovi, který si rovnou plivne na dementního pána v Bílém domě a navrch k tomu ukrajinský prezident Volodymyr Zelensky prohlásí, že žádná bezprostřední válka s Ruskem podle něho nyní nehrozí [6]. Vyzývá Ukrajince, aby nepořádali runy na banky a nevybírali peníze, aby neskupovali potraviny v obchodech, válka je prý vyfabulovaným konstruktem médií.

Zelenský najednou hodil zpátečku a uklidňuje, že na hranicích Ukrajiny žádné velké formace Rusu nejsou a invaze teď nebude

To je důkaz, že Berlín poslal do Kyjeva prachy, pořádný balík, aby Kyjev přišel k rozumu a začal poslouchat více Německo v plánu Das Neue Europa, než dementní vedení zoufalých Američanů zpoza moře. Největší slovo v Kyjevě nemají zbraně, ale balíky prachů. Kdo položí Zelenskému na stůl větší žok, ten vládne na Ukrajině. A protože americká kasa jde zu grunt, nedivte se, že najednou Berlín odklání britská letadla a Zelenský ujišťuje, že eskalace na Ukrajině je pouze dílem novinářů západních médií. Ne, že by to nikdo nevěděl, ale když to řekne oficiálně Zelensky, je hotovo.

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelensky

A český ministr zahraničí bude zase za idiota, až přijede s křížem po funuse nabízet Ukrajině zatím ve skladech nevybuchlou českou dělostřeleckou munici. Bože, takové chucpe! A taky tu munici poveze zase na Ukrajinu bulharský obchodník? Ne, tohle je komedie! Válku chtějí jen štváči z řad Pirátů, TOP 09, na Slovensku OLANO a v Polsku PiS. Čím více štváčství do války, tím větší potřeba si ty politiky napsat na papír, na seznamy a až to začne, jako první je poslat do čela fronty a zezadu je popohánět vidlemi, aby měli kuráž táhnout sami a za sebe do boje na toho Rusa. Víte, jaká je pravda? Přes den štvou proti Rusku a večer vaří a topí doma na ruském plynu. A druhý den ráno znovu jdou plivat na Rusa, prostě repete. To je realita.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: