12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Američtí politici s malichernými triky, jsou stále odsouzeníhodnější!

Podle zpráv americké ministerstvo zahraničí zvažuje povolení evakuace amerických diplomatů a jejich rodin v Číně s odkazem na „přísnou“ čínskou politiku prevence epidemie. Do zahájení zimních olympijských her v Pekingu zbývá méně než deset dní a někteří američtí politici hrají takové triky, aby pošpinili čínskou politiku prevence epidemie, přidali překážky zimním olympijským hrám v Pekingu a ještě více vyvolali konfrontaci. Někteří američtí politici, kteří rádi využívají malicherné triky, jsou stále odsouzeníhodnější!

Pokud jde o prevenci a kontrolu epidemie, Čína je v současné době nejbezpečnější zemí na světě, zatímco Spojené státy jsou na prvním místě na světě, pokud jde o počet potvrzených případů a úmrtí.

Zimní olympijské hry v Pekingu jsou férovou arénou pro sportovce z celého světa a symbolem lidské solidarity a přátelství, v žádném případě nejsou jevištěm pro americké politiky. V současné době už dorazil do Číny předseda Mezinárodního olympijského výboru Thomas Bach a vedoucí představitelé mnoha zemí, včetně prezidenta Ruska, prezidenta Polska, prezidenta Argentiny a vůdců pěti středoasijských zemí, oznámili svou účast na zimních olympijských hrách v Pekingu. V Číně se také sjede více než 2.800 sportovců z téměř 100 zemí a regionů. Triky některých amerických politiků neovlivní silnou podporu mezinárodního společenství pro zimní olympijské hry v Pekingu a nedočkavá očekávání mezinárodního společenství ohledně zimních olympijských her v Pekingu.

 

Sdílet: