6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

V Sasku nasadí na dětí očkovací klauny! Nejvíce odmítají experimentální vakcíny východní Němci

Očkování experimentálními vakcínami se ani přes stupňující teror neočkovaných (zákazy vstupu do obchodů, restaurací atd.) v Německu nedaří podle globálního plánu. Nejvíc nedůvěry k experimentálním vakcínám mají oficiálně obyvatelé bývalé NDR. Ona přece jenom ta zkušenost s jednou totalitou je znát a tak bývalí NDRáci dokáží snáze rozpoznat nástup totality nové a stavějí se na odpor. Oficiálně je v bývalé NDR naočkováno kolem 70% populace. V bývalé NSR je to s výjimkou jihu země kolem 80%

To ale vyvolává tlak ze strany globální finanční oligarchie na místní loutky, které neplní očkovací plány. Výsledkem jsou bud stupňující se teror neočkovaných (Rakousko, Itálie, Austrálie, Slovensko…), nebo bizarní nápady.

Jeden z nich předvedla saská ministryně sociálních věcí Petra Koeppingová (Soc. dem). Podle ní je vhodné nasadit na očkování dětí očkovací klauny, kteří děti naočkují buď ve škole, nebo přijdou k nim domů. Klaun sehraje humornou scénku a na jejím konci vpálí dítěti do ramene experimentální vakcínu proti nemoc, která dítě nijak neohrožuje! To bude sranda k popukání. Kdo se ale bude smát? Určitě se dobře pobaví třeba ředitel výrobce firmy Pfizer Dr. A. Bourla, který je vzděláním a povoláním veterinář. Koho jiného také na takový úkol nasadit, že?! Radost také budou mít vlastníci výrobců vakcín z řad nejstarší mafie světa. Spokojení budou i příslušníci globální finanční oligarchie realizující plán na snížení populace.

Výstižná karikatura korona projektuČeská věc

Sdílet: