29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Dr. Fuellmich: Nejnovější pumová zpráva o vakcínách zničí celý farma průmysl

Špičkový mezinárodní právník Dr. Reiner Fuellmich řekl 31. prosince, že nejnovější „bombová zpráva“ o vakcínách proti Covid-19 zničí velké farmaceutické společnosti, které během pandemie hrabou miliardy dolarů.

Ve videu uvedeném kanálem OVAL Media Prevent Gobal Genocide  a které lze vidět na stránce Brighteon.com  říkal Fuellmich s Dr. Wolfgangem Wodargem o nejnovějších převratných zjištěních výzkumníka Craiga Paardekoopera z londýnské Kingstonovy univerzity.

Šarže vakcíny označené podle různé toxicity

Podle Wodarga, německého lékaře a epidemiologa, specializujícího se na plicní onemocnění a environmentální medicínu, Systém ohlašování nežádoucích účinků vakcín (VAERS) dokazuje, že šarže jsou označovány postupně podle různé toxicity.

Dodal, že to nyní bylo statisticky znázorněno grafem a dokáže to, že různí výrobci covidových vakcín (Pfizer, Moderna a Johnson&Johnsos) pracují koordinovaně se záměrem úmyslně zabíjet a mrzačit lidi, kteří se dávají očkovat jejich vakcínami.

„Nejsou to očkování. Není pravda, že v každé injekci se nachází stejná látka. A máme velmi silný důkaz u šarží, že jsou rozdílné, jinak utvářené, mají rozdílný účinek,“  vysvětlil Wodarg.

Wodarg se zmínil o zásilkách a šaržích v USA, kde nebyly žádné případy úmrtí, zatímco u jiných šarží se prokázalo umírání mnoha lidí.

Vysvětlil, že u některých šarží můžete vidět, že se něco děje a to jsou případy, kdy vidíme případy toxicity projevující se úmrtími. Německý lékař dodal, že strašnou akumulaci případů mají v jistých šaržích vakcíny od společností Pfizer a Johnson&Johnson.

Fuellmich upozornil, že jakmile je prokázán „záměr“, neexistuje žádná imunita ani právní ochrana pro nikoho, ani pro žádnou organizaci, kdo se angažuje v těchto zločinech proti lidskosti.

„Když si prohlédnete souhrn důkazů, jsou více než dostatečné. Zcela nedávné prohlášení [bývalého vicepezidenta Pfizeru] Dr. Mikea Yeadona přesně ukazuje, jak tyto různé šarže využívají k experimentu v experimentu ve snaze zjistit, jaký druh dávkování je potřebný k porážce a mrzačení lidí,“  řekl Fuellmich, který úspěšně žaloval velké společnosti jako jsou Volkswagen a Deutsche Bank.

„A je to nesporný důkaz úkladnosti a když máte úklad, tak už pro nikoho žádná imunita neexistuje. Dokonce ani Spojených státech (a samozřejmě ani u nás v Evropě).“

Graf zobrazující počet hlášení podle šarží

Na následujícím grafu můžete vidět, kolik bylo přijato hlášení nežádoucích účinků po očkování pro jednotlivé šarže vakcíny:

 

Podle zpráv jedna šarže obvykle obsahuje přibližně 1000 lahviček, což je zhruba 6000 dávek vakcíny.

Zatímco u chřipkové vakcíny bylo vůči jedné šarži přijato maximálně 26 hlášení, u vakcíny Pfizer proti Covid-19 bylo vůči jedné šarži přijato nejvýše 3563 hlášení. A takových šarží s tisíci hlášení je u Pfizeru více.

Situace u vakcín od Moderny není o nic lepší.

Vakcíny vyrobené pro záměrné masové zabíjení lidí

Podle Wodarga byly vakcíny plánovaným záhadným experimentem a byly vyrobeny pro záměrné masové zabití lidí.

Fuellmich dodal, že se tak dělo díky koordinovanému úsilí a synchronizovaným způsobem pod vedením Pfizeru, následovaným společnostmi Moderna a Johnson & Johnson. Uvedl, že všechny tyto farmaceutické společnosti o tomto hromadném sériovém zabíjení věděly.

„Toto je právní problém. Tento graf však kterémukoli právníkovi na tomto světě prokázání úmyslu velmi usnadňuje. Z těchto grafů vyplývá nesporný závěr,“  řekl Fuellmich.

„Umíte dokázat úmysl. Ve vzájemné koordinaci záměrně používají různá dávkování tak, aby si navzájem nepřekážela ve snaze zjistit, co nejlépe zabíjí nebo mrzačí.“

Dr. Sam White, lékař ze Spojeného království, kterého v červnu 2021 suspendovala Národní zdravotní služba (NHS)  za vyslovení obav ohledně bezpečnosti očkování proti covidu, řekl, že vše se dělo kvůli utajení skutečných čísel a že systémy ohlašování nebyly nikdy stavěny na současné klinické testování milionů či dokonce miliardy lidí .

„Když umíme dokázat zločinný záměr, či dokonce neomluvitelnou nedbalost a zabití, může se snadno stát, že ti, kteří byli poškozeni nebo přišli o někoho blízkého, mohou opravdu dostat nějakou kompenzaci,“  uvedl White.

„Momentálně je to ve Velké Británii a na celém světě v podstatě nemožné. A takhle je to s vakcínami už velmi, velmi dlouho. Je téměř neuvěřitelné, že existuje nějaký druh synchronizovaného zlomyslného úsilí.“

Zjištění mohou být pro farmaceutický průmysl zničující

Fuellmich prohlásil, že zjištění budou mít nesmírné právní dopady, když se dokáže, že vakcíny byly úmyslně a záměrně vyrobeny k tomu, aby škodily lidem.

„Musíte vyvodit právní závěr a tím právním závěrem je záměr (úmysl). A z toho můžete obdržet trestní náhrady škod. Můžete jít až do 21násobku skutečného poškození, které se připočítává ke skutečnému poškození.

Řekl bych, že v těchto případech můžete jít až do tisícinásobku, neboť tito lidé jsou tak vážně poškozeni. Podle mě to bude stačit ke zničení celého farmaceutického průmyslu,“  uzavřel Fuellmich.

Zdroje: RightsFreedoms , naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: