19. 5. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Chtějí globalisté rozpoutat epidemii pravých neštovic, aby překryli úmrtí na vakcíny?

Dobrou zprávou je, že Bidenovo povinné očkování bylo Nejvyšším soudem USA zrušeno. To Bidenovi uštědří zdrcující porážku jeho plánované agendy na masové vyhlazení amerického lidu prostřednictvím „vakcínových“ biologických zbraní.

Špatnou zprávou je, že po zrušení povinného očkování se globalisté budou nuceni uchýlit ke své zničující strategii k dosažení svých cílů genocidy a depopulace. Vypadá to tak, že jejich další zbraní budou virus Marburg, ebola nebo pravé neštovice.

Co plánuje parazitická „elita“ světa?

Jejich nejpravděpodobnější volbou budou pravé neštovice, neboť jsou nesmírně nakažlivé a téměř nikdo proti nim nemá imunitu.

Bill Gates opakovaně varoval (s děsivým úšklebkem), že Amerika by měla být připravena na teroristický neštovicový útok zacílený na letiště USA. Když před něčím takovým varuje Bill Gates, tak obvykle proto, že to globalisté plánují provést.

Yahoo News nedávno oznámili, že v laboratořích Mercku byly objeveny lahvičky označené nápisem „neštovice“, což je porušením zákona USA. Skladovat lahvičky s pravými neštovicemi má v kontinentální části USA právo pouze zařízení CDC v Atlantě. Co tedy dělá s lahvičkami neštovic společnost Merck – výrobce vakcín?

Nebylo by bláznivé předpokládat, že pracují na vypuštění dalších velkých biologických zbraní, aby vytvořily další vlnu zisků za vakcíny proti neštovicím.

Ale globalisty vypuštěné neštovice by dosahovaly mnohem víc než jen depopulaci…

Zakrytí úmrtí z důvodu vakcín na covid a oddálení předčasných voleb v roce 2022

Účelem záměrného vypuštění neštovic nelidskými globalisty by bylo zakrytí úmrtí způsobených vakcínami na covid, které již začínají rychle přibývat.

Již v následujících šesti měsících budou na celém světě umírat lidé v důsledku vakcín na covid, když se budou zrychlovat imunosuprese (ostabení imunitního systému), na protilátkách závislé zesílení ( ADE ) a růst rakovinných nádorů.

Globalistická kabala zoufale touží odpoutat pozornost světa od depopulačních účinků vakcíny, proto potřebuje najít nějakou větší katastrofu s hromadnými úmrtími, na kterou to svalí.

Za druhé, epidemie neštovic také umožní zločincům z Washingtonu vyhlásit výjimečný stav v celých USA a oddálit předčasné volby v roce 2022, které by pravděpodobně vedly k jejich politické porážce.

Současné průzkumy veřejného mínění, kdyby se promítly do volebních výsledků, ukazují, že Demokraté velmi pravděpodobně přijdou o Sněmovnu reprezentantů, Senát a guvernérské úřady a zákonodárné sbory v mnoha státech. Tím padem prezidentu Bidenovi (nebo viceprezidentce Harrisové) nezůstane žádná účinná moc kromě neústavných prováděcích vyhlášek (které soudy soustavně torpédují).

A tak Demokraté potřebují ke zrušení voleb v roce 2022 nějakou větší katastrofu.

Jejich „dokonalou“ volbou jsou pravé neštovice (nebo virus Marburg), protože mají nulovou úctu k lidskému životu a obětovali by i posledního žijícího člověka, kdyby je to udrželo u moci. Jsou jako smyslů zbavena, šílená zvířata, ochotni udělat cokoli pro udržení si své moci.

Bill Gates maluje obraz jako film „12 opic“ s vypuštěním neštovic na letištích

Vybíráme z Yahoo News:

„Bill Gates varoval vlády, aby se investováním miliard do výzkumu a vývoje připravily na neštovicové teroristické útoky a budoucí pandemie.

Zakladatel Microsoftu naznačil, že na bioterorismus, jakým jsou například útoky pravými neštovicemi na letištích , by státy mohly připravit „hry o choroboplodných zárodcích“. Bill Gates varoval, že bioterorismem způsobené epidemie by mohly být horší než ty, které se objevují přirozeně.

Proč si Bill Gates vybral jako příklad konkrétní neštovice a letiště?

Neboť pro bioteroristy – tj. globalisty, usilující o depopulaci – jde o nejúčinnější způsob vyvolání jejich další biologické války. Je to scéna jako přímo vystřižená z filmu 12 opic , dystopického filmu, ve kterém hrají Bruce Willis a Brad Pitt.

Navíc by globalisty vypuštěné neštovice zřejmě chytili do pasti mnoha vakcinačních skeptiků a jednotlivců bránících se nošení roušek, kteří si zvykli příliš se neřídit zavedenými pandemickými opatřeními.

Zatímco „covid“ se ukázal být jen něčím více než přejmenovanou chřipkou , na zbraň změněné neštovice mají minimálně 30procentní míru úmrtnosti a ta může být v závislosti na konfiguraci ještě vyšší.

Aby lidé přežili neštovice, budou se muset izolovat na delší dobu… možná i celý rok, s doslova žádnými dodávkami potravin, paliva, léků, vody či jiných základních potřeb. Mnozí lidé, kteří odmítali závažnost covidu, se nechtěně vystaví neštovicím, se zničujícími důsledky.

Čím větší krize, tím větší potlačování práv a svobod

Čím větší je krize, tím větší pravomoci může uplatňovat pochybná globalistická moc a připravovat lidi o jejich základní občanské svobody (a lidská práva).

Z tohoto důvodu je nasazení neštovic jednoduše tou nejúčinnější strategií, jíž se nyní mohou držet antihumanističtí globalisté pro další zotročování lidstva a likvidaci celých států a národů.

Opravdu potáhnou spoušť a spustí to?

Nemáme se to jako dozvědět předem, ale viděli jsme už jejich ochotu pustit z řetězu jiné děsivé zbraně proti lidstvu, vedoucí k hromadným úmrtím na celé planetě (tj. spike-protein ve „vakcínách“, které jsou vražednými zbraněmi biologické války).

Podle webové stránky OurWorldInData.org dostalo vakcínu na covid 52,4% světové populace (k 16.1.2022 je to již 59,5% světové populace alespoň jednou dávkou a 50,3% dvěma dávkami).

To je více než 4,6 miliardy lidí a jejich počet roste každý den o téměř 30 milionů. Při 50% dlouhodobé míře úmrtnosti na tyto vakcíny – zahrnující krátkodobé, střednědobé až dlouhodobé příčiny úmrtí – to znamená, že  globalisté účinně popravují 15 milionů lidských bytostí denně.

Abyste si to uměli dát do perspektivy – je to každý jeden den 2,5krát více obětí než byl celkový počet 6 milionů obětí nacistického holocaustu Židů za celé období 2. světové války!

Dva a půl holocausty denně !

Všechna ta úmrtí nejsou okamžitá a tak potrvá roky, než si tyto počty plně uvědomíme. Ale jakmile někoho zaočkují, jeho hodiny smrti mu už odpočítávají čas.

Veškeré podrobnosti o neštovicovém scénáři naleznete v podcastu Situation Update na stránce Brighteon.com .

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: