8. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Zemřel vám příbuzný na covid? Ve skutečnosti ho možná zabili nemocniční lékaři!

Během předešlé druhé i současné třetí vlny pandemie zemřelo na Covid-19 ve slovenských nemocnicích poměrně mnoho lidí.

Dá se pochybovat o všem – o PCR testech, počtech nakažených či nemocných. Ale když ve zprávách hlásí počty zesnulých, o jejich úmrtí pochybuje málokdo. To je ovšem osudová chyba. Skutečnost může být totiž úplně jiná, než se na první pohled zdá.

Lidé, kteří údajně zemřeli na „covid“, mohli ve skutečnosti zemřít na neodbornou či dokonce úmyslně smrtelnou léčbu podanou hloupými nebo ještě hůře zlomyslnými lékaři.

Miliony z našich daní zaplacené za pochybný lék

Před časem, je tomu už přes rok, médii hlavního proudu proletěla zpráva o přímo „zázračním“ léku na těžké stavy covidu jménem remdesivir.

Výrobce remdesiviru je farmaceutická firma Gilead, která financovala i Pavla Jarčušku, jednu z hlavních tváří pandemie, člena „konzílie odborníků“, profesora z pochybné Krčméryho vysoké školy a propagátora tohoto léku.

Nadace Pavla Jarčušky měla dokonce dostávat finance i přímo od výrobce nejpoužívanější vakcíny proti covidu, firmy Pfizer.

Jak uvádí portál inenoviny.sk , podle informací Ministerstva zdravotnictví SR poskytnutých 20.1.2021 známému lékaři MUDr. Čičalovi na základě svobodného přístupu k informacím, Slovensko zakoupilo 12000 balení tohoto léku na dobu 6 měsíců.

Podle odpovědi ministerstva bylo ke zmíněnému datu nemocnicím vydáno 10920 kusů balení léku. Při ceně dávky 2100 Eur na 5 dní dostáváme celkovou částku 4 586 000 Eur.

Tady však nejde ani tak o peníze, jako spíše o podstatu remdesiviru. Pojďme se tedy podívat, co je to za lék…

Remdesivir – experimentální lék, který zabíjí

Přípravek remdesivir byl původně vyvinut proti ebole. Jeho klinické zkoušky v Africe však musely být předčasně ukončeny, protože se ukázal jako neúčinný (oproti dalším dvěma testovaným lékům) a také měl ze všech testovaných léků nejvyšší úmrtnost – zabil až 54% účastníků studie! ( zdroj )

V roce 2019 byl remdesivir jako potenciální lék zcela opuštěn.

Ovšem už za rok, během pandemie Covid-19, dostal zázračnou druhou šanci. Dokonce se stal jediným povoleným lékem, přičemž mnohem účinnější a levnější generické léky jako ivermektin či hydroxychlorochin byly zakázány.

V jednom z našich předchozích článků jsme přinesli varování mnoha zahraničních lékařů, kteří ztratili své milované příbuzné, že nemocnice již nejsou bezpečná místa.

Tito lékaři poukazovali na to, jak se v mnoha nemocnicích pacienti doslova vraždí tím, že jim nanucují covidové protokoly obsahující smrtelný lék remdesivir.

Podle lékaře Thomase Renza zabíjí remdesivir až 25% pacientů, kterým je nasazen, mnohým proti jejich vůli. Podobně i Dr. Adris věří, že remdesivir je hlavní příčinou úmrtí na covidových odděleních.

Nejvážnějším vedlejším účinkem remdesiviru je, že ničí ledviny .

Člověk při „covidě“ téměř nikdy neumírá na samotný virus, ale na selhání životně důležitých orgánů. Nemusí to být jen plíce, jak by se na první pohled mohlo zdát. Lidé často umírají také na selhání srdce či ledvin.

Takže, pokud covidovým (nebo jakýmkoli jiným) pacientům poškodí ledviny, které filtrují krev a odstraňují z těla nadbytečné tekutiny, co se stane potom?

Jejich tělo se začne zavodňovat a plíce se naplní vodou. Následně pacienti umírají a lékaři prohlásí, že pacient podlehl „covidu“. Pravda je však taková, že pacienta zabila neodborná experimentální „léčba“ smrtelným remdesivirem.

Po odhaleních o neúčinnosti a smrtelnosti se remdesivir na Slovensku nadále používal

Znalosti o neúčinnosti a smrtelnosti remdesivru byly medializovány během roku 2020 a v roce 2021 již byly známy široké odborné i laické veřejnosti. Přesto nemocnice na Slovensku v jeho používání pokračovaly, čímž mohly pacienty úmyslně zabíjet.

Jedním z důkazů je i nedávný případ MUDr. Pijáka, který je známý svou kritikou pandemických opatření a způsobů léčby covidu.

Koncem roku 2021 doktor Pijak sám covidem onemocněl a kvůli jeho věku (je 70-tnik) a těžšímu průběhu onemocnění byl hospitalizován v nemocnici na bratislavských Kramárech.

Přestože trpí ledvinovými problémy, a tudíž u něj byl remdesivir kontraindikován, mu nemocnice dokonce proti jeho vůli tento lék násilím podávala.

MUDr. Piják sám, i prostřednictvím MUDr. Čičalu, o svých špatných zkušenostech s lékaři na Kramárech informoval na sociálních sítích. Dokonce měl vyjádřit obavy , že ho chtějí v nemocnici zabít (zřejmě za jeho opozici vůči současnému covidovému fašismu).

Co dělat, když vám v nemocnici zemřel příbuzný na „covid“

V případě, že váš blízký rodinný příslušník, známý nebo přítel zemřel v české nemocnici na údajný „covid“ v období od října 2020 po současnost, existuje nezanedbatelná šance, že nezemřel na covid, ale na neodbornou léčbu.

Doporučujeme vám, abyste si vyžádali jeho lékařské záznamy a ověřili, zda mu (nebo jí) nebyl podáván přípravek remdesivir. A pokud ano, tak doporučujeme zvážit podání trestního oznámení.

V případě, že by vám policie nechtěla přijmout trestní oznámení a odkazovala vás na Úřad pro dohled nad zdravotní péčí, tak se určitě nenechte odbýt. Na Slovensku již byl medializovaný podobný případ a prokuratura potvrdila, že je možné podat nejen stížnost k Úřadu pro dohled, ale i trestní oznámení na policii nebo státní zastupitelství.

Je nejvyšší čas, aby se u nás tyto věci začaly řešit a zodpovědní lékaři-vrahové se brali na zodpovědnost.

V médiích se totiž často vytváří falešný obraz o obětavých lékařích a zdravotnících (čest výjimkám), kteří do úmoru bojují o životy covidových pacientů, přičemž realita může být diametrálně odlišná.

Mnozí z lékařů, kteří podávali přípravek remdesivir, navzdory vědomostem o jeho smrtelné povaze, by podle našeho názoru měli být trestně stíháni za úmyslnou vraždu pacientů.

Ptáte se, proč by to dělali, nejsou-li nějací psychopati?

Odpověď je jednoduchá – buď hloupost (která neomlouvá), nebo peníze. Nezapomínejte, že jedna kúra remdesiviru stojí přes 2000 Eur. Kolik procent z té částky mohli pobírat lékaři-vrahové? To už by měly vyšetřit orgány činné v trestním řízení!

Zdroje: inenoviny.sk , bitchute.com , zaslobodu.sk , gloria.tv , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: