4. 6. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Bill Gates: “Vlády musí trestat lidi za zpochybňování roušek a povinného očkování”

 Bill Gates v nedávném rozhovoru s britským politikem Jeremym Huntem řekl, že vlády na celém světě musí začít trestat lidi za zpochybňování roušek a povinných očkování na internetu.

Jako by nestačilo, že se společnosti sociálních sítí vydaly cestou čínské komunistické strany, zaměřujíc se na informace odhalující zločiny proti lidskosti a dávajíce na černou listinu důležité informace, které by lidem pomohly činit informovaná rozhodnutí.

Takže Bill Gates chce nejen umlčet ty, kteří s ním nesouhlasí, ale také obrátit vlády proti jejich vlastním lidem, kteří se odváží ozvat proti globálním agendám Billa Gatese, systémům sledování, hospodářských regulací, genetického inženýrství a medicínských nařízení.

Bill Gates chce imunitu před veřejnou kontrolou, zodpovědností a zákonem

Bill Gates neúnavně financoval a propagoval systémy očkovacích pasů po celém světě. Agresivně prosazuje autoritářské lockdowny a hájí medicínská nařízení, která porušují posvátná práva jednotlivce.

Gates vyjadřuje svou touhu rutinně očkovat každého muže, ženu a dítě a omezit občanská práva těm, kdo očkování odmítají.

Jako jeden z největších finančních přispěvatelů do Světové zdravotnické organizace (WHO) je Bill Gates nejvlivnější postavou v iniciativách veřejného zdravotnictví.

Tyto iniciativy „veřejného zdravotnictví“ Billa Gatese nedodržují lékařskou etiku a porušují princip informovaného souhlasu, omezují lidem možnost pohybu a nutí je podvolit se smrtícím medicínským experimentům (konkrétně vakcínám na covid).

WHO je entita hlásající nekončící „pandemii“, dávajíc vládám neomezenou nouzovou moc obírat lidi o jejich práva, zakazovat jim pohyb a experimentovat s jejich myšlením, chováním a fyziologií.

Na příkaz Billa Gatese a jeho „filantropické“ očkovací aliance GAVI nyní WHO podporuje zavedení trvalého medicínského policejního státu, digitálních očkovacích pasů a ekonomického Ponziho (pyramidového) schématu, které velebí globální elity jako nedotknutelné.

Dokonce chce, aby byli globalisté imunními nejen vůči kritice veřejnosti a odpovědnosti, ale v konečném důsledku i vůči zákonu.

Bill Gates cítí horko globálního odporu

Svět se bouří proti takovým, jako je Bill Gates a stále větší počet lidí se vymaňuje ze systému finanční a politické kontroly shora, který umožnil lidem jako on hrát si na Boha a bez výčitek svědomí experimentovat s lidskými životy.

Cítící vedro globálního odporu nyní Bill Gates žádá vlády trestat lidi, kteří na internetu protestují proti rouškám a povinnému očkování. Bylo to zaznamenáno v jeho 30-minutovém rozhovoru s britským politikem Jeremym Huntem.

V rozhovoru Gates hovoří o své touze řídit vlády a finanční systémy celého světa pod záštitou boje proti klimatickým změnám a přípravy na „další pandemii“.

Připouští, že současné vakcíny „přenos“ nákazy nezastavují. Řekl, že „potřebujeme nový způsob očkování“, například „náplastí“ aplikovaných na kůži.

Znepokojený „zdráhavostí vůči nošení roušek a očkování“ Gates vyzval vlády, aby „vystoupily“ a potlačily „lživé informace“ o rouškách a očkování na covid. Dále řekl, že cenzura Facebooku nezachází dost daleko, že vlády by se měly angažovat v regulaci toho, co je dovoleno sdílet na internetu.

Gates také naznačil, že „o [údajných] divokých konspiračních teoriích nakonec rozhodnou vlády: Je třeba je ověřovat? Je třeba zpomalit jejich šíření? Třeba tam pro vyvážení přidávat opačné názory?“

Závěr

Gates chce, aby politici plánovali „budoucí pandemie“ zavedením programů medicínského dohledu a „her fiktivního šíření choroboplodných zárodků“, simulujících nejúčinnější způsoby ovládání lidí a monitorujících jejich DNA a řízení jejich genetické exprese.

Požaduje větší pracovní skupinu, než je ta, kterou sám zřídil ve WHO – pracovní skupinu, která požaduje od všech států světa investici ve výši desítek miliard dolarů.

„Takže by se dalo říci, že toto bude priorita ,“ řekl s úsměvem, předpovídajíc, že „ty [finanční] alokace bude třeba zajistit příští rok, včetně této celosvětové pracovní pandemické skupiny.“

Tento zženštilý psychopat ještě neskončil. Čím více lidí vzdoruje, tím větší tlak vyvíjí.

Lance D. Johnson, Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

Covid

 

Sdílet: