29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Pokud vědomě vraždili lékaři a sestry pacienty výnosem ministra Vojtěcha (Válka), jedná se o genocidu?

Pokud vědomě vraždili lékaři a sestry pacienty výnosem ministra Vojtěcha (Válka), jedná se o genocidu?

Před pár dny oznámili ředitelé nemocnic, že nakažení lékaři a sestry se nemusí testovat a klidně mohou covidem zavraždit polymorbidní pacienty! A měli to snad befelem přímo od ministra zdravotnictví… Běhá mráz po zádech!

Jedná se o zdraví, když se s tím tak handluje a kšeftuje? Všichni zaháčkovaní to propagují, nezaháčkovaní trpí!

Když se toto v létě minulého roku provalilo, bylo pozdvižení!

Ale Vojtěch se smál!

Pokud tomu my, nelékaři máme rozumět, tak Vojtěch, nyní Válek dali zvláštní imunitu: bude li mít dítě (nebo pacient) s cukrovku, nebo srdeční vadu a zabije je netestovaná, navakcínovaná lékařka, či zdravotní sestra, která má covid, je dle zákona beztrestná?

A tahle ruská ruleta na americký vzor se u nás hraje VĚDOMĚ více jak půl roku, tak pozůstalí pacienta zavražděného nakaženým lékařem či sestrou, nemají právo tyto potencionální vrahy potrestat?

Je to ještě civilizace? Nebo je to stejné zvěrstvo, jako když Madeleine Albrightová s klidem v americké televizi oznámila, že 500 000 dětských mrtvolek nelituje a přitom vykládá, jak jako židovka uprchla před německým nacismem?

Když tato zvěrstva poprvé odmítli lékaři Paralelní lékařské komory, Kubek řval, že na to má právo a že je to lékařský kodex!

Vážně je lékařský kodex vědomě nakazit a zabít pacienta s oslabenou imunitou? Jenom proto, aby naočkovaní měli výhodu v netestování?

Čtěte pozorně: dnes víme, že naočkovaní přenáší covid, mohou se nakazit covidem, tudíž jsou pro pacienty s komorbitami nebezpeční. A co říkají ti, kteří nás mají chránit?

Petr Fiala, místopředa Asociace českých a moravských nemocnic: „U nás je 90 procent zaměstnanců očkovaných třetí dávkou. Považuji za alibismus, aby se všichni museli testovat,“ uvedl ten, který je zároveň ředitelem Léčebného a rehabilitačního střediska Chvaly!!!
„Bude to znamenat komplikaci z hlediska odběrů pro pacienty. Máme tady odběrové centrum a v momentě, kdy to budeme dělat pro zaměstnance, budeme muset tu kapacitu omezit výrazně,“ řekl ředitel brněnské Fakultní nemocnice u svaté Anny Vlastimil Vajdák.
„Podle mého názoru to z medicínského hlediska nedává smysl,“ uvedl ředitel Fakultní nemocnice Brno Jaroslav Štěrba.

Vážně najednou ochrana pacientů před covidem je zbytečná námaha? Neboli, stejně pacienti s komorbitami chcípnou, tak jaképak cavyky. Pitva se u nich nedělá a tak napíšeme cokoliv. Lékaři jsou beztrestní, vláda úmrtí po vakcínách nezkoumá a smete ze stolu.

A grázl, co se na těchto akcích podílí a je v tom finančně zaháčkován, ještě nyní na Moravě beztrestně a bezostyšně inzeruje toto:

madar lhar cd246

Po tefonickém dotazu na toto číslo bylo sděleno, že je to pravda, protože Rastislav Maďar je odborník a je to tam stále! Má z vakcínování zisk!

Snímek obrazovky 3812 ca3a6

Jak je možné, že toto lze v našem státě připustit? Mimochodem, přijali byste lék z rukou nepřítele, kdyby vám měl zachránit život? Pokud ano, tak jak je možné, že u nás šlo údajně o životy, ale my zablokovali politicky ruský lék Sputnik (dokonce dodnes), ač byla hodnocení dobrá, možná lepší než u Pfizeru a raději proto zemřelo údajně 36000 lidí?

Vážně to není genocida?

Petr Pokorný

 

Sdílet: