1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Odborníci odhalují vědecký důvod, proč vakcíny Covid nemohou zastavit šíření nebo zabránit infekci

Je to lež, že Američanům bylo opakovaně řečeno v rámci rozsáhlé vládní a mediální snahy o očkování každé živé bytosti ve Spojených státech: “Vakcíny zastaví šíření.”

Sám prezident Biden řekl známou lež v říjnu 2021 a ani „kontroloři faktů“ nemohli souhlasit s tím, že měl pravdu.

“Ujišťujeme se, že zdravotníci jsou očkováni, protože když vyhledáte léčbu ve zdravotnickém zařízení, měli byste mít klid, že lidé, kteří tuto léčbu provádějí, jsou chráněni před COVID a nemohou ji přenést na vás,” prohlásil Biden.

Je důležité zdůraznit, že se jednalo o záměrnou lež s cílem uvést americký lid v omyl, aby vakcínu podstoupil bez ohledu na individuální riziko. Ředitelka CDC Rochelle Walensky před měsícem připustila, že vakcíny proti Covidu nezabrání šíření viru.

“Naše vakcíny fungují výjimečně dobře,” prohlásil Walensky. „Pro Deltu nadále dobře fungují, pokud jde o vážná onemocnění a smrt, brání jim. Ale co už nemohou udělat, je zabránit přenosu.”

Ředitel CDC pro CNN přiznává, že vakcíny proti COVID nezabraňují přenosu viru

Bylo zjištěno, že virové zátěže u očkovaných a neočkovaných lidí jsou podobné, zjistilo CDC v dokumentu vydaném v červenci.

„Některá z těchto údajů byla dnes zveřejněna v týdenní zprávě o morbiditě a úmrtnosti (MMWR) CDC, z níž vyplývá, že infekce delta vedla k podobně vysoké zátěži virem SARS-CoV-2 u očkovaných i neočkovaných lidí,“ uvádí zpráva CDC. „Vysoká virová zátěž ukazuje na zvýšené riziko přenosu a vyvolává obavy, že očkovaní lidé infikovaní Deltou mohou virus přenášet na rozdíl od jiných variant“.

Od té doby se vakcíny Covid staly důležitými vektory pro variantu Omikron i Delta. V září Becker News uvedl, že vyšší proočkovanost zjevně koreluje s větším počtem infekcí Covid-19. Tento trend potvrdila Harvardská studie 68 národů a 2947 okresů ve Spojených státech, zveřejněná v prosinci v European Journal of Epidemiology.

Otázkou ale zůstává: proč? Byla neschopnost „vakcín“ zastavit infekci nebo šíření nemoci nedopatřením vědců nebo inherentní chybou v mechanismu vakcinace mRNA?

Ještě důležitější je, zda to byla konstrukční chyba nebo zda vakcíny fungovaly přesně tak, jak bylo zamýšleno.

Dva vysoce uznávaní lékaři představili vědecké výsledky, které ukazují, že tyto mRNA vakcíny nejenže nemohou zabránit šíření vzdušného viru, jako je Covid-19, ale také nejsou schopny zabránit jeho šíření.

Podívejme se nejprve na pozadí lékařských výzkumníků. Protože pravda je na veřejnosti spojována s „autoritou“, zvláště mezi vědecky negramotnými, měli bychom si její odkazy ověřit. Podle jejich stručných životopisů jsou docela působivé.

“Dr. Bhakdi strávil svůj život praktikováním, výukou a výzkumem lékařské mikrobiologie a infekčních nemocí, “uvádí etický web Doctors for Covid . „Od roku 1990 až do svého odchodu do důchodu v roce 2012 vedl Institut lékařské mikrobiologie a hygieny na Johannes Gutenberg University Mainz, Německo. Publikoval více než 300 výzkumných článků v oblasti imunologie, bakteriologie, virologie a parazitologie a v letech 1990 až 2012 byl šéfredaktorem lékařské mikrobiologie a imunologie, jednoho z prvních vědeckých časopisů v této oblasti založených Robertem Kochem v roce 1887. .”

“Dr. Arne Burkhardt je patolog a vyučoval na univerzitách v Hamburku, Bernu a Tübingenu,“ pokračuje článek. „Byl pozván na hostující profesury / studijní pobyty v Japonsku (Nihon University), Spojených státech (Brookhaven National Institute), Koreji, Švédsku, Malajsii a Turecku. 18 let vedl Ústav pro patologii v Reutlingenu. Poté pracoval jako samostatný patolog s poradenskými smlouvami s laboratořemi v USA. Burkhardt publikoval více než 150 vědeckých článků v německých a mezinárodních časopisech a také příspěvky do příruček v němčině, angličtině a japonštině. Po mnoho let auditoval a certifikoval ústavy pro patologii v Německu.

Článek vysvětluje, proč tyto stříkačky s mRNA nejsou schopny zastavit infekci a přenos Covid-19.

„Zásadní chybou při vývoji vakcín proti COVID-19 bylo zanedbání funkční diferenciace mezi dvěma hlavními kategoriemi protilátek, které tělo produkuje, aby se chránilo před patogenními mikroby,“ píší lékaři.

“První kategorii (sekreční IgA) produkují imunitní buňky (lymfocyty), které se nacházejí přímo pod sliznicemi dýchacího a trávicího traktu,” uvedli lékaři. „Protilátky produkované těmito lymfocyty jsou vylučovány skrz a na povrchu sliznic. Tyto protilátky jsou zde proto, aby se setkaly s viry, které se přenášejí vzduchem, a mohou zabránit virům navazovat se a infikovat buňky.

“Druhá kategorie protilátek (IgG a cirkulující IgA) se vyskytuje v krevním řečišti,” pokračovali lékaři. “Tyto protilátky chrání vnitřní orgány těla před infekčními agens, které se snaží šířit krevním řečištěm.”

„Vakcíny, které se aplikují do svalu – tedy do nitra těla – indukují pouze IgG a cirkulující IgA, ale ne sekreční IgA. Takové protilátky nemohou a nebudou účinně chránit sliznice před infekcí SARS-CoV-2,“ pokračuje článek. “Proto “průlomové infekce” v současnosti pozorované u očkovaných jedinců pouze potvrzují základní konstrukční nedostatky vakcín.”

„Měření protilátek v krvi nikdy nemůže poskytnout informaci o skutečném stavu imunity vůči infekcím dýchacích cest,“ pokračuje. “Neschopnost protilátek vyvolaných vakcínou zabránit infekci koronavirem byla popsána v nedávných vědeckých publikacích.”

Jinými slovy, žádný vědec by nikdy nemohl tvrdit, že tyto „vakcíny“ mohou „zabránit“ přenosu na základě empirických důkazů. Buď lhali, když tvrdili, že vědí, že mohou zabránit přenosu, nebo záměrně navrhli „vakcíny“ jako vektory pro přenos virů, aby byla zaručena univerzální vakcinační nařízení.
Reklamy

Ačkoli vědecká data naznačují, že mRNA vakcíny uváděné na trh jako „vakcíny“ mohou korelovat s nižším rizikem hospitalizace a úmrtí v „rizikové“ populaci, vakcíny nezabraňují infekci ani přenosu.

Očkovací předpisy a očkovací průkazy jsou proto z hlediska veřejného pořádku irelevantní. Nedělají nic jiného, ​​než že balkanizují společnost, porušují práva na zdraví jednotlivců a vedou k další dlouhodobé zdravotní nejistotě pro Američany, kteří nemají žádné významné riziko pro Covid-19 (např. mladí lidé nebo lidé s přirozenou imunitou).

Sdílet: