27. 5. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Moderátora brazilské televize postihl během vysílání infarkt způsobený 3. dávkou vakcíny Pfizer

VIDEO: Moderátora brazilské televize postihl během vysílání infarkt způsobený 3. dávkou vakcíny Pfizer, kterou si nechal píchnout jen 6 dní předtím a chlubil se tím ještě na Twitteru se slovy, že vakcíny zachraňují životy. Během transportu do nemocnice ho záchranáři 5x oživovali, protože 5x po sobě se mu v sanitce zastavilo srdce! Teď leží na jednotce intenzivní péče a je v kritickém stavu! Je mu pouhých 36 let! Podle všeho to vypadá, že 3. dávky jsou imunitním systémem odkláněny k srdci v důsledku propuknutí ADE syndromu v reakci na spike proteiny, které se potulují po těle a zakotví v srdci!

Celou Brazílií již od pondělí otřásá virální video známého moderátora Rafaela Silvy z televize Alterosa, který v pondělí večer zkolaboval přímo na televizní obrazovce v přímém přenosu. Během uvádění pořadu totiž dostal akutní srdeční infarkt, kdy se mu zastavilo srdce. Níže publikované video zachycuje celou událost. Rafael Silva je známým propagátorem očkování v Brazílii a 28. prosince 2021 se na svém Twitteru pochlubil, že právě dostal 3. dávku vakcíny (Pfizer) a nezapomněl dodat, že je mu líto lidí, kteří tuto možnost nemají, protože vakcinace zachraňuje životy. Brazilská média následně uvedla, že při transportu moderátora do nemocnice došlo k dalším 5 srdečním zástavám a záchranáři ho tak 5x po sobě oživovali.

 

 

Nyní leží na jednotce intenzivní péče a je v kritickém stavu. Podle našeho kolegy lékaře je z videa patrné, že moderátor prodělal tzv. akutní srdeční příhodu, která se projevuje spontánním zastavením srdce bez doprovodného průběhu svalových bolestí na prsou, které jsou typické pro druhou a mnohem rozšířenější formu infarktů, které vznikají v důsledku zúžení průchodnosti cév a tepen. Srdce se snaží neprůchodnost kompenzovat enormním tlakem, což vede k bolestem na prsou, až ke křečím. Akutní infarkt se však projevuje náhlou srdeční zástavou, kdy dojde k blokádě krevního oběhu v oblasti nervových tkání a srdce přestane dostávat signály k činnosti z vnitřního mozku a z prodloužené míchy. Srdce se prostě naráz a bezbolestně zastaví, dojde k propadu tlaku krve v mozku a člověk se skácí na zem.

Moderátora postihla akutní zástava srdce, jako když otočíte knoflíkem

Akutní infarkty jsou přitom mnohem nebezpečnější. Zatímco klasické infarkty o sobě dávají vědět dlouho dopředu a srdce se snaží silněji a silněji pumpovat krev přes pomalu se ucpávající cévy, tak v případě akutních infarktů je problém v dopravě nepodmíněných signálů do svalových receptorů myokardu, a to může být způsobeno mnoha příčinami, nejen trombózou, ale i infekcí, otokem, nebo poruchou či otravou nervové centrální soustavy. Moderátor zkolaboval v přímém přenosu v pondělí 3. ledna 2022, tedy 6 dní poté, co dostal 3. dávku vakcíny Pfizer. To je přesně tolik, kolik je potřeba k rozvoji zánětu cév a cévních výstelek okolo srdce, který způsobují spike proteiny z vakcíny Pfizer.

Moderátor Rafael Silva

Otok cév způsobuje i blokádu okolních nervových drah a spojů, které řídí činnost a stahy myokardu, takže kolaps v přímém přenosu není žádným překvapením. Zánět se v cévách rozvine v závislosti na fyzickém výkonu. To je poznatek, který se ukazuje jako klíčový. Čím větší průtok a čerpání krve přes srdce, tím rychleji se zánět ze spike proteinů rozvine. Podle našeho kolegy lékaře je to proto, že spike proteiny z vakcíny se potulují po těle, ale nemají žádný vlastní mechanismus pohybu, přenáší se krví. A k tomu, aby se dostaly k srdci, k tomu potřebují určitý tlak v krvi a určitý čas nebo tělesný výkon. Jakmile se spike proteiny dostanou k srdci, najdou shodné receptory s buňkami cév a myokardu, doslova se zabodnou do orgánů a začnou na místě vytvářet zánět.

Hrotové proteiny považuje imunitní systém za prudké toxiny a volné radikály, které pozůstaly po zničených virech

Místní makrofágy začnou po obsazení virem generovat další a další viry, čehož si všimne imunitní systém, který na místo zaútočí a začne snaha o pohlcení místa napadení, což vede ke vzniku zánětu a otoku. A zánět a otok ucpává průchodnost cév, ale i způsobuje blokádu a poruchy přenosů signálů nervových drah do jednotlivých orgánů. Spike proteiny jsou pro organismus jako jedy, prudké toxiny a radikály, které mohou napadat ty buňky, které moji kohezní proteinové protilátky, což je extrémně nebezpečné, protože některé proteiny různých orgánů mají společné proteinové exprese. A jak se ukazuje, spike proteiny z vakcíny kromě koheze s plicními buňkami projevují i značnou afinitu k buňkám koronárního systému, především myokardu a cévního vyživování srdce.

Moderátor se 28. prosince chlubil na Twitteru svojí 3. dávkou od Pfizeru

Tohle všechno Pfizer musí vědět, ale zločinné spiknutí farmaceutické mafie a jednotlivých vlád kryje tyto informace a snaží se za každou cenu, i přes mrtvoly, napíchat do své vlastní populace co nejvíce těchto vysoce nebezpečných a závadných roztoků, které neprošly řádnými dlouhodobými klinickými testy. Z pandemie se stalo mamutí politikum a propaganda, která má transformovat a resetovat společnost a světový společenský řád. Lidé mají důvěru v nějaký roztok a za pár dní leží v kritickém stavu v nemocnici.

Nejde o starého člověka s komorbiditami a deseti nemocemi, ale o muže ve věku 36 let. A během převozu do nemocnice prodělá 5 infarktů za sebou. A to pouhých 6 dní po naočkování 3. dávkou Pfizeru. A teď si vezměte, že se už plánují 4. dávky a v Turecku už rozjeli podávání 5. dávky. Víte, co to udělá s imunitou obyvatelstva? Postupně to zlikviduje přirozenou imunitu většiny populace, která to očkování X dávkami přežije, a zbytek lidí to prostě nedá a zemřou.

Navázání ADE syndromu na propuknutí autoimunitní odezvy a následného selhání orgánů

Propuknutí ADE syndromu je stále pro veřejnost neznámým pojmem. Přitom jde o závažnou reakci organismu na přítomnost spike proteinů, které navozují protilátkovou reakci mezi virovou bází a buňkou. Spike protein má pouze sloužit k proniknutí do plicní buňky a tam se má rozbalit RNA matrice a podle ní má buňka vyrábět proteiny, konkrétně spike proteiny, které vyprovokují imunitní systém k produkci protilátek. Taková je teorie. Jenže v praxi to funguje jinak.

Protilátky vstříknuté do těla s vakcínou, které mají v úvodní fázi pomoci spike proteinům úspěšně se nasáčkovat do plicních buněk, sice splní svoji úlohu, ale část těchto protilátek zůstane mimo buňky a začnou cestovat. Tyto protilátky potom hledají viry, na které by se mohly připojit. Konkrétně tedy hledají hrotové proteiny vhodné konstrukce. A těmi proteiny jsou právě ty, které začínají vyrábět vakcinované buňky. Ty začínají na základě vakcinační RNA vyrábět spike proteiny a vypouštět je do těla.

Mechanika vzniku ADE syndromu

Potulující se protilátky se na ně připojí, ale nedojde k jejich dokonalému obklopení. Nedojde k neutralizaci proteinů. Takovýto slepenec virového hrotu a protilátky cestuje organismem, až narazí na popeláře lidského organismu, na makrofág. Ten má funkci pohlcování a požírání mrtvých buněk, virů a toxinů. Makrofág se tedy pokusí virový hrot s protilátkou pohltit, jenže to skončí katastrofou. Pohlcený virus totiž nebyl deaktivovaný dokonale, protilátka nedokázala celý hrot neutralizovat, a tak virus se rozbalí, převezme kontrolu nad makrofágem a popelář se změní na fabriku vyrábějící masivní počet virů, přesně podle návodu ze spike proteinu. Na tuto produkci zareaguje imunitní systém, který se pokusí spike proteiny jako toxiny pohltit a neutralizovat, ale použije k tomu znovu ty samé protilátky, jako použila vakcína, tedy protilátkám se nepodaří hroty dokonale neutralizovat.

Zesílení imunitní odezvy v nekonečném cyklu tvorby protilátek a virů vede k autoimunitní reakci a k náhlému odpojení a selhání orgánů, např. srdce

A tak miliony makrofágů se pokusí hroty pohltit, ale neúspěšně a virové báze nad nimi převezmou kontrolu. Miliony makrofágů začnou produkovat spike proteiny. A cyklus se násobí a opakuje. Za pár hodin až dnů je v těle tolik spike proteinů, že imunitní systém vyhlásí stav nezvládnutí situace a spustí autoimunitní reakci v podobě ADE syndromu. ADE syndrom znamená, že čím více protilátek tělo vyrobí, tím více virů buňky a makrofágy do těla vypustí. Na to reaguje tělo tvorbou ještě více protilátek, což ale vede k vytvoření ještě více virů.

Po každém cyklu zůstanou miliony odumřelých buněk a makrofágů, takže tělo se začíná trávit zevnitř, mrtvé buňky nemá kdo odklízet a dochází ke generální otravě organismu, na což reaguje imunitní systém autoimunitní reakcí. Imunitní systém začne odpojovat v těle celé orgány. Začne útočit na celé orgány jako celky, už nejen na místa zasažená virem. Tento autoimunitní útok se projevuje selháním orgánů, zastavením srdce, zastavením činnosti plic, ledvin, odstavením jater, prudkým snížením krevního tlaku s cílem zpomalit přenos virů v krvi na absolutní minimum. Při těchto opatřeních člověk okamžitě zkolabuje a hroutí se na zem, protože prudká hypotenze, zástava srdce, nebo prudký zánět srdečního svalu vede ke kolapsu.

Mechanika napojení hrotového proteinu viru na ACE2 receptor savčí hostitelské buňky

A toto všechno by nikdy nevzniklo, kdyby se do těla s vakcínou nedostaly spike proteiny, na které protilátky sice reagují afinitou, což je vakcinačně žádoucí, ale nedokáží proteinové hroty neutralizovat, takže když přijdou do kontaktu s makrofágem, je zaděláno ke katastrofě. Pouhých 6 dní to trvalo, než u moderátora brazilské televize došlo ke spuštění ADE syndromu a k odpojení činnosti jeho srdce. Tohle všechno přitom mainstreamová média tají, farmaceutická mafie má všechna média hlavního proudu na výplatní pásce.

A likvidace přirozené imunity obyvatelstva je předehrou k legalizovanému otroctví, kterého si většina populace přitom ani nevšimne. Bez vakcíny lidé nikam nebudou vpuštěni, bez vakcíny mnozí z nich zemřou na infekci. A ti, kteří se naočkují dalšími a dalšími dávkami, budou riskovat propuknutí ADE syndromu a rovněž smrt. Prašť jako uhoď. Genocida v přímém přenosu. To video z Brazílie by měli televize pouštět jako varování rodičům a jejich dětem každý den. Takhle dopadne mnoho z těch, kteří do sebe nechají vstříknout chemický detergent na bázi terapeutických hrotových proteinů.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: