8. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Držitel Nobelovy ceny za objev viru HIV to řekl na plnou hubu a potvrdil, že mutace koronaviru vznikají v tělech očkovaných osob

VIDEO: Držitel Nobelovy ceny za objev viru HIV to řekl na plnou hubu a potvrdil, že mutace koronaviru vznikají v tělech očkovaných osob v důsledku propuknutí ADE syndromu! A jeho slova potvrdil ředitel jedné z největších amerických pojišťoven, že úmrtí pojištěnců ve skupině 18 až 64 let vzrostly za poslední 2 roky o neuvěřitelných 40% ve srovnání s dobou před pandemií! Luc Montagnier popsal, jak ve svém institutu v Paříži léčí očkované lidi, kteří po očkování těžce onemocněli a nemocnice jim nechtějí podávat laciné a účinné léky! Čím více očkovaných, tím více mutací! Proč nemocnice nechají lidi raději zemřít, než by jim podaly laciný lék?

Již minulý rok poskytl držitel Nobelovy ceny za medicínu a objevitel viru HIV Luc Montagnier rozhovor pro jeden francouzský alternativní kanál a v něm potvrdil, že mutace vznikají v tělech očkovaných osob. Bez očkování by tyto mutace prostě nevznikly. V rozhovoru vysvětlil, jakým způsobem fungují protilátky a spike proteiny z vakcíny, a jakým způsobem potom reagují s makrofágy, které namísto toho, aby viry pohlcovaly, požíraly a likvidovaly, tak naopak tyto viry množí a vytváří další protilátky, které se napojují na viry, které tak mohou znovu pronikat bez omezení do dalších buněk a množit se. Při každé replikaci v makrofágu dojde k interakci a k pokusu o likvidaci viru, který ale selže a virus si tento pokus o své zničení makrofágem zapamatuje a přeprogramuje svoji podobu na proteinové bázi po další expresi v nově napadené buňce.

Dr. Luc Montagnier

Tím vzniká velice nebezpečný ADE syndrom tzv. zesílení virové infekce, což vede paradoxně k tomu, že do té doby zdravý občan se jako debil přijde naočkovat, za dva dny začne vykašlávat krev z plic a následuje transport do nemocnice. Většina lidí v nemocnici s ADE syndromem zemře, protože nemocnice nechtějí podávat cytokinové inhibitory, mezi které patří zcela neočekávaně i lék Ivermectin. To je sice antiparazitikum, ale jedna z jeho látek působí jako inhibitor cytokinů, tedy látka blokuje afinitu protilátek k viru, takže ADE syndrom nemůže pokračovat, zesilující efekt protilátka -> virus -> makrofág -> produkce nových protilátek a virů se tím zastaví.

VIDEO: Luc Montagnier to řekl bez obalu

Jak správně Luc Montagnier řekl, lékaři to vědí, epidemiologové to vědí, ale všichni mlčí o tom, že mutace vznikají právě jako produkt očkování. Jakmile se lidé naočkují, začnou vyrábět protilátky, proti kterým se virus ale brání a tím je provokován k tomu, aby se přeprogramoval, aby změnil kódování své proteinové exprese. Bez vakcinačního podnětu nemá virus důvod mutovat a snažit se o změnu podoby, takže po několika měsících se virus vyčerpá a zdegeneruje, protože viry bez podnětů zvenčí zanikají a degenerují.

 

 

Je to stejné jako u lidských neuronových buněk, pokud jim nedáváte podněty, začnou degenerovat a začnou ztrácet své funkce. Vakcinace tak funguje jako provokační schéma, které popichuje viry k tomu, aby se aktivně měnily a snažily se o přežití, nebo spíše o zachování existence, pokud mluvíme o neživých virech. Lidé se tak naočkují a u některých z nich dojde k takové reakci virů, že změní svoji podobu, která je nejen životaschopná ve smyslu další replikace, ale dokonce je nakažlivější, snadněji se šíří, lépe se vyhýbá hrozbám a imunitnímu systému. Vakcinace tak paradoxně ztěžuje práci imunitnímu systému, který má s virem více práce a trvá mu delší dobu virus pohltit a neutralizovat.

Když to řekne držitel Nobelovy ceny, že mutace jsou vytvářeny vakcínami, měli byste to brát opravdu vážně a neposlouchat presstituty z mainstreamu

Pokud tyto informace poskytuje držitel Nobelovy ceny za objev viru HIV, je neuvěřitelné, co si dovolují presstituti z mainstreamových médií, naprosté nuly, které označují Luca Montagniera za hoaxera a dezinformátora. Jako kdyby nějaký pisálek a nicka měl větší znalosti a vzdělání z oboru mikrobiologie než držitel Nobelovy ceny. A přesto se to děje. Stejně tak je pomlouván bývalý viceprezident Pfizeru Michael Yeadon, nebo objevitel mRNA vakcinační technologie Robert Malone. Všechno to jsou vysoce postavené kapacity z oborů mikrobiologie, ale všichni jsou diskreditováni a pomlouváni na mainstreamu jako dezinformátoři. A proč?

Dr. Robert Malone

Protože nedrží basu s farmaceutickou mafií. Protože si udrželi rovnou páteř a nenechali se koupit touto vakcinační mafií v rukách globální farmaceutické lobby. Kdyby tato slova pocházela od nějakého Franty z Horní Dolní, tak by to jistě nemělo velkou váhu. Ale pokud tyto informace přicházejí od takových vědeckých kapacit s Nobelovými cenami a od bývalých vědců a objevitelů z oboru mikrobiologie, tak je prakticky nepochopitelné, jak může vůbec někdo takové kapacity pomlouvat a diskreditovat.

Farmaceutická mafie nařídila diskreditovat nepohodlné vědce, odborníky i držitele Nobelových cen

Přesně totéž potkalo v ČR jednu z největších kapacit přes mikrobiologii a viry Dr. Soňu Pekovou. Mainstream ji objevil v ČR v roce 2020 na jaře, udělala tehdy jeden rozhovor a od té chvíle byl a stále je oheň na střeše. Doktorka Peková si totiž dovolila říct nahlas svůj profesní názor, že jí připadá, že ten koronavirus nemá přirozený původ z přírody. A zdokladovala to argumenty, co je v přírodě možné, ale co už v přírodě možné není a je to možné jenom v laboratoři.

Od té chvíle je Dr. Soňa Peková na černé listině v ČR u všech mainstreamových médií, snad s výjimkou TV Prima, která dává mikrobioložce stále prostor, ale okamžitě dostala nálepku dezinformátorky a berou si ji do huby novináři, kteří o mikrobiologii nikdy nezavadili. Kdokoliv vzdělaný a s odbornou erudicí, začne-li zpochybňovat oficiální propagandistický virový a s ním spojený vakcinační narativ, je nemilosrdně odsunut a onálepkován jako dezinformátor. A něco podobného čeká zřejmě i šéfa jedné z největších amerických pojišťoven.

Dr. Soňa Peková v roce 2020 na televizi vysvětlovala na grafu RNA, proč si myslí, že koronavirus nemá přírodní původ

Ředitel americké pojišťovny OneAmerica Scott Davison prohlásil [1], že za poslední dva roky vzrostl počet plnění pojistných událostí v souvislosti s výplatou životního pojištění ve věkové skupině 18 – 64 let o neuvěřitelných 40% a nic takového prostě ve světě pojišťovnictví nikdo nepamatuje. “Právě teď jsme svědky nejvyšší úmrtnosti, jakou jsme kdy v historii tohoto oboru zaznamenali, a to nejen v pojišťovně OneAmerica,” řekl Scott Davison, šéf pojišťovny s obratem 100 miliard dolarů, která funguje od roku 1877 a má přibližně 2 400 zaměstnanců. Podle společnosti The Center Square představuje nárůst “obrovská, obrovská čísla” mezi “především lidmi v produktivním věku“, kteří mají skupinové životní plány sponzorované zaměstnavatelem prostřednictvím společnosti OneAmerica.

Americká životní pojišťovna bije na poplach, úmrtí lidí v produktivním věku za poslední dva roky narostly o neuvěřitelných 40%

A co jsme viděli jen ve třetím čtvrtletí roku 2021, vidíme, že to pokračuje i ve čtvrtém čtvrtletí, je to, že počet úmrtí vzrostl o 40 % oproti stavu před pandemií,” řekl Davison během online tiskové konference minulý týden. “Abyste si udělali představu, jak je to špatné, tak při katastrofě 3-sigma nebo 1-sigma za 200 let by to byl 10% nárůst oproti stavu před pandemiíTakže 40% je prostě neslýchané,” dodal. Takto vysoká plnění pojišťoven u lidí v produktivním věku jsou spolehlivým ukazatelem selhávající vakcinace.

Nebavíme se zde o lidech mimo pojištěnecký systém nad 65 let věku, mluvíme o tom, že tato skupina 18 – 64 zahrnuje pouze ekonomicky činné a produktivní osoby. A když šéf OneAmerica říká, že počet plnění rostl i v posledním čtvrtletí loňského roku, tak to znamená že vakcinace nejen nezlepšuje situaci, ona ji naopak fatálně a drasticky zhoršuje. Rovněž se začne zvyšovat počet rozvodů rodin. Neočkovaný manžel a očkovaná manželka, případně obráceně, nebudou spolu chtít dále žít. A proč? Protože už v USA to vidíme na vlastní oči.

Centrála OneAmerica v Indianapolis

Po každém očkování v rodině onemocní její neočkovaná část nějakým klumpem, nějakou chřipkou, podivným svinstvem, které se projevuje vodnatou rýmou, teplotami a dalšími projevy, a pokaždé to propukne zhruba po 24 až 48 hodinách po návratu čerstvě očkovaného partnera z poslední dávky. Jakmile se toto bude opakovat každé 3 měsíce, jak je v plánu už v Německu, tak neočkovaným partnerům dojde trpělivost a požádají o rozvod.

Nebudou prostě tolerovat, že každé tři měsíce je partner po očkování nakazí spike proteiny, které začnou dělat bugr a bordel v organismu neočkovaných členů rodiny. Cheš se mnou dál žít? Tak s tím očkováním přestaneš! Nepřestaneš? Rozvedeme se. A nosatí globalčiky se jen šklebí, mnou si ruce a říkají si, to se nám to daří, naočkujeme goyim a ještě jim rozbijeme rodiny! A tohle opravdu už není legrace.

Total Control zotročených lidí zbavených vlastní imunity a závislých na dávkách roztoků od mafie! A v Turecku už jedou 5. dávky

Pokaždé, když se lidé naočkují, stanou se z nich super-nosiči a v rodině nakazí prakticky všechny neočkované. A když se začnou boostery nastřelovat každé 3 měsíce, tak tohle prostě spousta lidí v rodině nerozdýchá. A čím vice dávek za rok bude, tím více mutaci se bude objevovat. Přesně tak, jak to řekl Luc Montagnier. Nemyslete si, že tento teror není promyšlený. Hlavním cílem je rozbití imunity u celé populace.

A to se udělá pomocí over-vaccination, tedy nadměrného očkování. Včera jsme přinesli informaci [2] o Fluroně z Izraele, dnes už německá média nadhodila první zkušební balónek o možnosti povinného očkování proti koroně i proti chřipce, byla o tom diskuse v rámci virového studia německé ZDF, prostě celé je to připravené a nachystané s cílem zahltit lidská těla tolika dávkami vakcíny, až se přirozená imunita zhroutí a přestane fungovat.

Turecko zahájilo očkování 5. dávkou

A potom nás budou moci totálně ovládat, potom ten Total Control bude konečně se vším všudy, protože když se nenaočkuješ po 36. dávce, tak prostě dostaneš infekci jako z jiné planety, organismus ti oteče jako tykev a po příjmu do nemocnice ti doktoři dají Paralen a nechají tě umřít, protože ti nesmí podat žádný Ivermectin a žádný lék, který by ti pomohl, protože jsi mukl, muž určený k likvidaci za to, že jsi se vzepřel a nevzal sis 37. dávku. Takhle to už dnes funguje. Jenom vám to nikdo dosud neřekl takto natvrdo. Ale tak to je. Tato vakcinační mafie má dlouhá chapadla jako chobotnice. A jedou v tom všichni. Představte si, že v Turecku nosatá farma lobby asi podplatila Erdogana, jinak si to nedovedu vysvětlit, a jeho vláda před pár dny schválila a legalizovala 5. dávku vakcinace [3]. A není to málo, Antone Pavloviči? Ano, je to málo, do konce roku Ankara jistě stihne podat i 8. dávku.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: