12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Dětem jsou úmyslně nuceny roušky, aby zhlouply pro nedostatek kyslíku v mozku

 Nový výzkum z Brown univerzity zjistil, že děti, které jsou nuceny dodržovat odstup od ostatních dětí a celý den ve škole nosit roušku , trpí poškozením mozku a výrazně sníženým IQ.

Dr. Mark McDonald, klinický psychiatr pro děti a dorost, citoval Brownovou univerzitu v jeho nedávném interview se Cindy Drukierovou v pořadu „The Nation Speaks“ (Národní rozhovory).

Co zjistila studie

Zmíněná studie mimo jiné zjistila, že „děti narozené během pandemie mají výrazně snížený verbální, motorický a celkově kognitivní výkon v porovnání s dětmi narozenými před pandemií“.

McDonald vysvětluje další zjištění:

„Chození do Zoom školy, nošení roušky a nucené zůstávání v izolaci vedlo k odepření sociálních kontaktů, nemožnosti vidět tváře ostatních a celodennímu zavření doma, což nakonec dětem způsobilo poškození mozku.“

Co se týká speciální roušek, dnes již spolehlivě víme, že snižují příjem kyslíku , který je nezbytný pro zdravou činnost mozku.

Ti, kteří je nosí, dýchají recyklovaný oxid uhličitý (CO2) a další metabolický odpad, který poškozuje mozkové tkáně.

Roušky a lockdowny zabíjejí naše děti

V další epizodě interview říká profesor Carl Heneghan, ředitel Centra pro medicínu založenou na důkazech při Oxfordské univerzitě, že děti jsou také poškozovány neustálým strašením, které do nich dennodenně pumpují vlády a média.

„Tento strach implantován do dětí“ , vysvětluje profesor Heneghan, „způsobil ohromné ​​psychologické problémy u mnoha dětí, které se s nimi budou pasovat po zbytek svého života.“

Heneghan cituje vlastní studii, která zjistila, že:

„8 z 10 dětí a mládeže mají kvůli pandemii Covid-19 zhoršené chování, příznaky psychických problémů nebo zvýšený výskyt negativních pocitů.

Zavírání škol přispělo k nárůstu úzkosti, osamělosti a stresu. Čím déle byly školy zavřené, tím více mají děti negativní pocity. Zhoršené duševní zdraví bylo častěji zaznamenáno u dívek a starších dětí.“

Pod „staršími dětmi“ má Heneghan na mysli děti starší 12 let, které zažívají větší tlaky od vrstevníků a celkově větší sociální tlaky. Tyto děti si totiž více uvědomují, co se kolem nich děje v porovnání s mladšími dětmi, které obvykle ve své nevinnosti dělají to, co se od nich žádá.

„U dětí je prvním krokem de-eskalovat jakoukoli úzkost nebo stres z covidu,“  vysvětluje Heneghan.

„Pro děti je covid ve skutečnosti velmi neškodná nemoc. Naší prioritou by proto mělo být vzdělání a taková opatření, která jsou v nejlepším zájmu dětí.“

Studie amerického Centra pro kontrolu onemocnění (CDC) z prosince 2020 zjistila, že od začátku pandemie vzrostly návštěvy lékařů kvůli mentálním problémům dětí, konkrétně o 24% u 5 až 11 letých dětí ao 31% u 12 až 17 letých dětí.

Mnohé z těchto dětí se začaly pomočovat, ať už v noci nebo i během dne a stranily se očního kontaktu. Některé z nich nechtěly chodit domů na návštěvy ke svým kamarádům, případně se nechtěly na delší dobu vzdálit od svých matek.

Kdo je zodpovědný za korona hysterii

Hlavním viníkem celé této hysterie v USA je Anthony Fauci, takový americký mix Mikase, Lengvarského a Krčméryho.

Svůj díl viny však mají i mnozí politici a lobbisté v pozadí. Každý, kdo jakýmkoli způsobem šíří strach z koronaviru, je přímo zodpovědný za škody způsobené na dětech.

Nejvíce poškození jsou zřejmě teenagery, kteří byli za poslední téměř dva roky nejvíce uvězněni doma na Zoom škole a sociálních sítích. Mnozí z nich už dnes ani nechtějí chodit ven.

Jak se bránit rouškám ve školách

Na Slovensku vláda a hygienici tyranizovali a mučili rouškami děti ve školách přes rok, konkrétně od září 2020.

Po silném tlaku veřejnosti je začátkem října 2021 zrušili. Tehdy „konzilium odborníků“ prohlásilo, že roušky během vyučování ruší proto, že parafrázujeme: „roušky nepředstavují významný epidemiologický nástroj“.

Následně je začátkem prosince 2021 z ničeho nic nepochopitelně nově zavedli. Už se tedy rouška opět stala „významným epidemiologickým nástrojem“? Konzilium a hlavně hygienik Mikas zjevně trpí schizofrenií!

Aktivisté, kteří před časem přispěli ke zrušení roušek na školách, již avizovali, že obnovují činnost.

My jsme se tomuto tématu také intenzivně věnovali. Náš poslední aktualizovaný článek, jak postupovat, pokud nesouhlasíte s nošením roušek dětmi ve školách, naleznete ZDE .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: