4. 6. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Smlouva s Pfizerem – Vakcinační terorismus

Přijde vám zvláštní, že nová vláda která slibovala změny kterým můžeme věřit a která neustále mluví o svobodě a o svobodných a zodpovědných občanech, nás všechny tak extrémně tlačí do experimentálního očkování vakcínou o jejich rizicích z dlouhodobého hlediska prakticky nic nevíme?

Dělají to vládní činitelé z vlastního přesvědčení, nebo je možné, že jsou vydíráni farmaceutickými společnostmi? Pojďme si nyní ukázat fakta. Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch prohlásil čtrnáctého prosince na jednání sněmovny, že Česká republika musí za dodávky vakcín platit 900 milionů měsíčně a že smlouvy s farmaceutickými firmami jsou velice striktní.

 

 

A jaké tedy jsou ty striktní podmínky? Možná se ptáte, proč vláda nezveřejní smlouvy s těmito farmaceutickými firmami, když se tato situace týká peněz, které všichni odvádíme do státního rozpočtu? Když skupina poslanců Evropského parlamentu intenzivně naléhala na Evropský parlament ve věci zveřejnění smlouvy se společností Pfizer, rumunský europoslanec Christian Terhes nakonec získal pouze začerněné listy papíru.

Proč jsou všem tyto smlouvy tajeny? Se šokujícím zjištěním přišel publicistický pořad gravitas indické zpravodajské televize Wion (world in one news) vlastněné mediální skupinou Essel Group. Z jejich reportáže by se dalo usuzovat, že důvod proč nám naše vláda nechce sdělit podmínky smlouvy se společností Pfizer je podobný, jako je tomu i u ostatních zemí. A jaké ty podmínky jsou? Věnujte chvilku pozornosti těm nejdůležitějším informacím z indických reportáží ve videu -reportáži.

My občané přece máme právo vědět, kolik platíme, za co platíme a jaké podmínky nám evropská unie vyjednala. Jestli nám tyto informace česká vláda co nejrychleji nesdělí, vyvolá to ve společnosti spoustu velmi nepříjemných otázek.

ZDROJ

 

Sdílet: