8. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Proč samozvané globální elity nechtějí, aby lidé jedli maso? Má to své důvody….

Španělský ministr pro záležitosti spotřebitelů Alberto Garzón prohlásil, že Španělé musí začít jíst méně masa. Vše prý je potřeba kvůli záchraně planety. Není ale zdaleka jediným služebníkem globálních elit z řad nainstalovaných politiků, kteří horují pro snižování konzumace masa mezi běžnou populací. Tomu předcházela dělostřelecká příprava již řadu let. Mělo to často bizarní podobu, když se třeba tvrdí, že nejhorší pro planetu jsou kravské prdy 🙂.

Co je tedy za problém s masem pro běžné lidi pro globální elity? Maso je totiž nezbytné pro zdravý rozvoj člověka. Člověka, který je energický, pracovitý a hlavně ochotný se bránit i silouKolik silných a odvážných mužů najdete mezi vegetariány a vegany? Naprostá většina mužů veganů a vegetariánů spíš mentálně připomínají slabochy skoro ženského typu, nebo jakési éterické bytosti z duchovních sfér. Živočišné bílkoviny zkrátka reálně nahradit nejde a různé „výzkumy“ na tom nic nezmění. Kdyby tomu tak bylo, lidé by se již dávno přizpůsobili!

Je rovněž zajímavé, že kromě některých hinduistických sekt nezakazuje konzumaci masa ani žádné velké náboženství. Čím to asi bude?

Proto tohle snižování konzumace masa má platit pouze pro běžný lid. Nebo snad věříte, že rodina Rothchildů, Baruchů, Schwabů atd přestane jíst maso?! Že si B. Gates už nedá nikdy steak? Nebo že na veganství přejde „česká a slovenská“ protektorátní „elita“? Ne, ne. ti se budou masem cpát dál, stejně jako si nebudou píchat experimentální vakcíny proti koronaviru.

Nedejte si proto vzít vaše oblíbené vepřové, klobásy, nebo hovězí.

Česká věc

 

Sdílet: