30. 3. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Německé město přestává počítat úmrtí po očkování, aby utajilo pravdu

Město Weimar ve středním Německu již více nezveřejňuje údaje o obyvatelích, kteří zemřeli nebo museli být hospitalizováni z důvodu „vakcín“ proti koronaviru (Covid-19), protože extrémně vysoká čísla živí narativ „popíračů korony“.

Podle zpráv si město Weimar nepřeje lidi, kteří popírají či se zdravou skepsí jen zpochybňují „bezpečnost“ a „účinnost“ očkování proti Covid-19, což je důvod, proč se rozhodli osvojit si novou politiku antivědy, zaměňující realitu za fantazii.

Město Weimar si zakrývá oči před nepříjemnou realitou

Tím, že už více nezveřejňuje statistická fakta o očkování, se město Weimar pokouší vytvořit iluzi, že s vakcínami je vše v pořádku.

Starosta Weimaru Peter Kleine veřejně prohlásil, že je v nejlepším zájmu veřejného zdravotnictví nesdělovat více pravdu.

„V našem hlášení čísel chceme být co nejtransparentnější,“ prohlásil Kleine.

„Jenže uvádění lidí, kteří jsou léčeni po očkování v nemocnicích, jasně zkresluje realitu a hraje tak do karet popíračem korony a odpůrcem očkování.

Chtěl bych zdůraznit, že momentálně jde opravdu o případ, kdy slabá proočkovanost má sklon vést k vážným průběhům onemocnění v nemocnicích,“  dodal dále bez jakéhokoli důkazu, potvrzujícího toto tvrzení.

Kleine dále tvrdil, že „plně očkováni“ Němci „obvykle nejsou“ léčeni na Covid-19 a že počítání těch, kteří léčení opravdu být musí, „zkresluje“ fakta.

\”Chceme se vyhnout vytváření falešného dojmu a tak jsme se rozhodli v budoucnu ten počet neuvádět,\”  dodal.

Dva dny po vydání tohoto prohlášení jej město Weimar ze své webové stránky odstranilo

Naštěstí jsou zde webové stránky jako CovidVaccineVictims.com, které budou dále sledovat poškození a úmrtí, způsobené očkováními proti Covid-19, i když to vláda odmítá.

Existuje také malá možnost, že město Weimar svůj názor na oznamování faktů změní, při pohledu na to, jak vyčištěná byla jeho webová stránka pouze dva dny po uveřejnění prohlášení. Neuvádí se už tedy, že Weimar nebude hlásit hospitalizace a  úmrtí způsobená očkováním.

Znamená to, že jejich město nakonec bude hlásit dál?

Ve skutečnosti se zdá, že se oficiální narativ ohledně covidového očkování rozpadá. Nebylo by proto šokem, kdyby Kleine ve snaze zachovat si tvář změnil kurz.

Staly se už i bláznivější věci a v době covidu se při úpravě narativu nezdá nic nemožného. Viděli jsme vlády, přecházející od nošení roušek k jejich nenošení, vracející se zpět k rouškam a opět k nenošení, atp.

Byli jsme také svědky tvrzení o tom, co takzvané vakcíny opravdu dělají, počínaje minimalizací infekce až po zastavení šíření a potřebu očkovat se, jinak „zabijete babičku“.

Řečeno jinak, ten narativ je všude, a také politici, útočící covidismem na své voliče. Jak dlouho ještě covid potrvá, než celý svět pochopí, že je to celé jen podvod?

„Jsem náchylná domnívat se, že vakcína vedla k VĚTŠÍMU strachu a panice, než dříve a všichni žijí jen pro své posilovací dávky,“  napsala jedna komentující na stránce Natural News o tom, co pozoruje v poslední době.

„Raději bych se dala zastřelit, než se podrobila tomu, co reprezentují oni.“

Závěr

Větev Coviďanů usiluje utajit pravdu o očkování na Covid-19 dříve, než ošklivou pravdu o nich pochopí kritické množství běžné veřejnosti. V tom momentě dojde k samovolnému rozpadu celého narativu.

Novinky můžete sledovat i na  Fascism.news .

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: