27. 5. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Dr. Yeadon: „Vakcíny jsou nebezpečnější, než jsme si mysleli. Umřou stamilióny lidí“

Můj dobrý přítel, Dr. Sucharit Bhakdi, se kterým jsem napsal sérii otevřených dopisů Evropské lékové agentuře (EMA), je značně znepokojen.

Poslouchejte mě pozorně. Dr. Bhakdi se svým kolegou patologem potvrdili, že lidé, kteří zemřeli po očkování na Covid-19 a jejich úmrtí nebyli připsáni na vrub vakcíně, v téměř všech případech zemřeli jako důsledek k očkování.

Úmrtí bude mnohem víc, než jsme doposud předpovídali

Počty úmrtí, způsobených těmito vakcínami, jsou již i bez tohoto zjištění mnohem horší, než jsme si doposud mysleli. Avšak to, co právě objevili, udělá budoucí počty zemřelých ještě hrozivější.

Víme o krevních sraženinách jako následku vakcínami vyvolané produkce hrotového proteinu.

Také jsme si vědomi autoimunitního útoku na tkáně produkující hrotový protein, na který cílí naše zabijácké lymfocyty, jako je tomu v případě myokarditidy (zánětu srdce).

Novinkou je však zjištění, že i buňky v lymfatických uzlinách jsou napadány genovými agenty, které je označkují pro následnou destrukci.

No a pokud zničíte tuto část svého imunitního systému, který lidově nazýváme „imunitním dozorem“, pak každá latentní (dřímající) infekce v těle, ať už virová nebo bakteriální, nekontrolovatelně exploduje.

Stamilióny lidí zemřou na nespoutanou tuberkulózu, Epstein-Barrův virus, toxoplazmózu, atd., atd..

A k tomu si navíc připočtěte dennodenní produkci rakovinných buněk, které jsou za normálních okolností rychle odstraňovány imunitním systémem.

Hádejte, co se stane potom?

Závěr

Je mi jedno, kde jste seděli na zadku během této směšné „pandemie“ – ať už jste podlehli lžím o ní, nebo jste věděli, že se jedná o přehnanou reakci, nebo zda šlo o vaše ignorantství.

Ale teď vám říkám:

„Pokud jste se rozhodli pohodlně sedět a sledovat vývoj pandemie jako nějaký film, namísto toho, abyste zavolali vašim známým a řekli jim o tom, konec lidstva bude i vaší vinou, spolu se zosnovateli této podvodné pandemie.“

Prosím, sdílejte to na každé platformě. Zaplavte „ověřovatele faktů“ prací.

Prosím, udělejte to. Zachraňte naši civilizaci, dokud ještě jsou nějací nevinní na záchranu, hlavně naše děti a vnuci/vnučky.

Děkuji vám ze srdce,

Mike

PS

Zde si můžete prohlédnout i původní video Dr. Bhakdiho, na které reagoval Dr. Yeadon:

Zdroj: sarahwestall.com

Autor: Mike Yeadon, Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: