12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Mrkev pro Putina! Finlandizace Ukrajiny a Germanizace Česka!? Diplomatické řešení konfliktu!

Pozdě večer 29.12. oznámily USA i Rusko, že urychlí svá jednání. Zdá se tedy, že „Mrkev pro Putina“ bude.

V mediální přestřelce obou stran kolem ukrajinské eskalace konce roku 2021 na sebe obě strany dštily oheň a síru toho nejvážnějšího kalibru, a tak se mohlo stát, že pozice obou stran budou diplomaticky neřešitelné. Ovšem už počátkem prosince naznačily ty nejinformovanější zdroje, že za kouřovou clonou mediální přestřelky, je přichystané diplomatické řešení – finlandizace Ukrajiny, neboli mrkev pro Putina. Finlandizace je stav existence Finska od roku 1947 do konce studené války, kdy v různé míře byla omezena finská státní suverenita po dohodě obou jediných skutečných velmocí té doby. Finsko tak mohlo být nekomunistické, ale nikoli protisovětské. Ve Finsku existovala Finy řízená cenzura protisovětské kultury, na jeho území byly ruské vojenské základny, ale Finsko nesmělo být členem žádné vojenské aliance. Finlandizace má různé možnosti a stupně a včera, z ničeho nic najednou, Ukrajina vyhlásila, že USA nedovolí Finlandizaci Ukrajiny! Přední členové Deep State ovšem tuto myšlenku už celý prosinec diskutují a nejbystřejší expert na ruskou zahraniční politiku potvrdil, že toto je Putinův cíl.

Ukrajina současně s odmítnutím finlandizace zveřejnila bruselský nápad na záchranu Kyjevské ekonomikyobrovskou privatizaci a zřízení mocného důchodového fondu podle nejnovějších bruselských zkušeností. Analýzou takových fondů snadno zjistíte, že jejich schopnost zhodnocovat peníze důchodců je za pět let o 0,364% ročně bez započtení inflace. Pokud Kyjev vyhlásil, že tento fond bude za 15 let vydělávat 50 miliard USD ročně, je i s Bruselem mimo realitu, protože tento fond by musel vlastnit tolik vkladů jako 2 největší fondy současnosti – Norský a Čínský, a průměrný Ukrajinec by do něj musel vkládat kolem 6000 KČ měsíčně. Z uvedeného je zřejmé, že Brusel i Kyjev jsou absolutně mimo realitu a není tak náhodou, že jedním z hlavních úkolů NATO i finlandizace Ukrajiny má být likvidace pověstné skutečné vlády nad Ukrajinou – korupce!

Komická zpráva v této souvislosti přišla z Bruselu – ten chce do evropského práva nadřízeného národním právům členů EU zakotvit možnost aby Brusel mohl vyvlastňovat soukromý majetek po celé EU, jak se mu zlíbí. Není potom divu, že USA a Rusko raději jednají za zavřenými dveřmi, protože s Bruselem se prostě jednat nedá. Tam nikdo není normální! (Rozebráno bude v příštím pořadu) V pořadu je vše vysvětleno podrobněji.

Pořad najdete zde: MAP 1062.

ZDROJ

 

Sdílet: