3. 10. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Sestry na jednotce intenzivní péče bijí na poplach před „drtivým“ počtem infarktů, krevních sraženin a mrtvic

Sestra na jednotce intenzivní péče Sam promluvila, protože „už má těch nesmyslů dost“. Pozoruje, že stále více mladých lidí má po aplikaci koronové vakcíny vážné zdravotní problémy.

Sam sdělila, že mnoho mladých lidí je přijímáno po mrtvici nebo infarktu. Dodává, že lékaři neradi přijímají, že problémy souvisejí s vakcínou.

Přišla žena, která si den předtím vzala dávku vakcíny Moderna. Měla infarkt. Vakcína nebyla zmíněna, “protože ji nelze prokázat”.

Ačkoli je stále více lidí přijímáno s myokarditidou, vedlejším účinkem koronavirové vakcíny, „všichni se to snaží bagatelizovat,“ říká Sam.

Zdravotní sestra Dana říká, že počet kriticky nemocných pacientů v její nemocnici v okrese Ventura je „ohromující“. “Nikdy tu nebylo tak rušno a to nemá nic společného s Coronou,” říká Dana. Přijímají se podle ní hlavně lidé, kteří prodělali mozkovou mrtvici, mozkové krvácení nebo infarkt.

„Obvykle máme šest až deset disekcí aorty ročně. Jen ale minulý měsíc jsme jich měli už šest. To je šílené, “řekla Dana. Lékaři se domnívají, že to souvisí s prázdninami. Sestra na jednotce intenzivní péče nesouhlasí: “Viníkem je vakcína”.

Říká také, že většina pacientů přijatých s koronou již byla očkována. V nemocnicích v Kalifornii je vážný nedostatek personálu. Jsou přijímány nové sestry a dělají spoustu chyb. Lékařské chyby. Navíc není dostatek místa pro všechny pacienty.

Sam říká, že očkování proti Covidu „ve skutečnosti není vakcína“. “Je to experimentální.” A má to vedlejší účinky? Ty nejsou hlášeny. “Nikdo o ní nemluví,” říká sestra na jednotce intenzivní péče.

Sdílet: