29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Rychlá smrt: Zástupce šéfredaktora zemřel na srdeční infarkt pouhých 19 hodin po 3. posilovací dávce mRNA vakcíny Moderna!

Rychlá smrt: Zástupce šéfredaktora asijské redakce deníku New York Times zemřel na srdeční infarkt pouhých 19 hodin po opíchání 3. posilovací dávkou mRNA vakcíny Moderna! Bylo mu pouhých 49 let a byl propagátorem očkování! Vakcína ho zabila pomocí spike proteinů, které zaútočily na krevní buňky a cévní výstelky v oblasti srdce, prohlásil lékař u Alexe Jonese! Vakcíny se totiž nesmí dostat do těla člověka, který prodělal Covid-19 přirozenou cestou, začínají bít na poplach američtí lékaři a prosí, aby se informace dostala k co nejvíce lidem!

Americkými médii celý dnešní den otřásá náhlá smrt zástupce šéfredaktora asijské redakce deníku New York Times, Carlose Tejady [1]. Ten se proslavil tím, že jeho redakce jako první v USA informovala o objevení nového viru v Číně, který se záhadně začal šířit ve Wuhanu na podzim v roce 2019. Carlos Tejada žil v jihokorejském Soulu, kde má New York Times svoji regionální asijskou centrálu. Tejada si zašel do místního očkovacího kiosku, kde si nechal nastřelit 3. posilovací dávku mRNA vakcíny Moderna. Podle manželky již při cestě z práce domů začal mít problémy s dýcháním a bolest na hrudníku. Ta se postupně rozšířila do krku, do celé levé ruky a Tejadovi se zkrátil dech. Začal zrychleně dýchat.

Carlos Tejada (†49)

Toto všechno jsou typické symptomy akutního infarktu myokardu. K srdeční zástavě došlo zhruba 19 hodin po očkování a manželka už nestihla zavolat záchranku. Podle jejích informací nedostal její manžel v kiosku žádný informovaný souhlas v angličtině, pouze jakýsi papír v korejštině, který upozorňuje na některé vedlejší příznaky a rizika spojená s kombinacemi vakcín. Tejada se nechal očkovat již 17. prosince a o den později manželka oznámila jeho smrt v důsledku srdečního infarktu.

Na americké alternativě se smrt redaktora již probírala v několika pořadech a lékaři došli k závěru, že u Tejady došlo přesně k tomu, k čemu dochází nyní u desítek tisíc očkovaných lidí v USA. Jeden z lékařů dokonce u Alexe Jonese prohlásil, že spike proteiny Tejadu zabily rychleji, než si stačil uvědomit, co se vlastně s ním děje. Jak si dále vysvětlíme, řádění spike proteinů v těle může být opravdu velice rychlé a fatální.

Smrt po 19 hodinách po 3. dávce kvůli agresivní přirození imunitě

Lidé totiž v některých případech po 3. dávce umírají, a to velice rychle a náhle, a to téměř vždy v souvislosti buď se srdečním infarktem způsobeným trombózou a ucpáním cév a tepen v oblasti srdce, anebo v souvislosti se zánětem srdečního svalu, kdy cévní výstelky se zanítí a otečou, čímž se céva zúží a nakonec krev přestane protékat úplně. V obou případech jsou na vině spike proteiny, které obsadí buď krevní buňky, anebo cévní výstelky.

Spike proteiny z vakcín proti Covid-19 přitom nemají v oblasti srdce cokoliv pohledávat, jejich místem doručení mají být jen a pouze plíce a plicní buňky. Proč se spike proteiny z vakcíny přesměrují z plic na srdce, to dosud není jednoznačně dokázáno, ale existuje silná indicie a podezření, že to má hodně společného s přirozenou imunitou získanou po prodělání nemoci Covid-19 přirozenou cestou v poslední době.

Tejadova manželka oznámila manželovu smrt

Podle lékaře, který vystoupil u Alexe Jonese, získávají lidé po prodělání Covid-19 přirozenou cestou velice silnou imunitu se značně nezvyklou a agresivní reakcí na spike proteiny viru. Pokud člověk přijde s takovou imunitou do kontaktu s koronavirem, imunitní systém virus napadne a zničí. Jenže v případě kontaktu se spike proteinem viru ke zničení spike proteinu vůbec nedojde. Podle amerických lékařů to prý vypadá, že imunitní systém pozná, že nejde o virus, ale pouze o jeho maketu v podobě hrotového proteinu, takže imunitní systém nezasáhne, ovšem nedovolí spike proteinu proniknout do plicních buněk.

Spike proteiny se začnou objevovat a množit v blízkosti srdce a agresivní přirozená imunita spustí útok vedoucí k infarktu

Plicní buněčné membrány prostě spike protein u člověka s přirozenou imunitou nepřijmou, nenechají se ošálit. A to vede doslova k děsivému pokračování, protože to, co se začne dít potom, z toho se doslova tají dech. Spike proteiny z vakcíny, kterým je zabráněno se uhnízdit v plicních buňkách, si začnou v těle hledat náhradní buňky s podobnou strukturou a afinitou, a podle všeho se zdá, že spike proteiny z vakcín nachází náhradní útočiště v srdečním svalu, tedy v buňkách myokardu, a rovněž v krevních buňkách. A jakmile se tam spike proteiny uhnízdí, začne hotové peklo. Imunitní systém zaregistruje, že v krvi se začínají množit spike proteiny, kterých si do té chvíle nevšímal a současně se aktivuje i vakcinační adjuvant na zvýšení odezvy imunitního systému.

Vakcína Moderna

Adjuvantem je podle všeho u vakcín mRNA právě oxid grafenu. Jakmile uběhne určitá doba po očkování, imunitní systém začne napadat vlastní krevní buňky (ADE syndrom), které jsou hostiteli spike proteinů a jejich RNA šablon, podle kterých vyrábí další spike proteiny. Imunitní systém tak napadne vlastní krevní buňky, začne je likvidovat a krevní buňky se začnou srážet. Vzniká koagulace a ze zničených buněk vznikají chuchvalce, tromby, které ucpávají cévy. Tím nastává zástava srdeční činnosti a následuje infarkt. Spike proteiny si ovšem mohou místo myokardu vybrat jiné místo, a to jsou buňky cévních výstelek. Jakmile se tam spike proteiny dostanou, buňky začnou množit podle RNA šablon další spike proteiny a do toho všeho přichází adjuvant, tedy provokační přísada ve vakcíně na posílení imunitní odezvy.

Imunitní systém napadne spike proteiny v krevních buňkách a v cévních výstelkách

Jakmile imunitní systém toto zjistí, napadne cévní výstelky a začne je likvidovat, čímž vzniká prudký zánět cév a následný otok, který cévu ucpe. Výsledkem je znovu srdeční infarkt, ale tentokrát k ucpání cév nedojde kvůli trombům, ale kvůli prostému otoku cévy. Výsledek je ale stejný, tedy infarkt. A podle všeho všichni pacienti i oběti mají a měly něco společného. V nedávné době prodělali nemoc Covid-19 se vším všudy a získaly tak silnou a nezvykle agresivní a chytrou imunitu, která umí poznat pravý virus a odhalit vakcinační maketu v podobě spike proteinu viru. Příroda je opravdu daleko mocnější a chytřejší, než si dosud farmaceutické firmy myslely.

Hrotový protein koronaviru

Jenže tato chytrost imunitního systému po prodělání nemoci způsobuje, že vstříknutá vakcína je v těle v plicích odmítnuta a přesměruje se do srdce. Jinými slovy, američtí lékaři nyní bijí na poplach a varují, že lidé, kteří prodělali v posledních 12 měsících Covid-19, by se vůbec neměli očkovat, protože jim hrozí právě to, co potkalo Carlose Tejadu z New York Times.

Přirozená imunita totiž podle všeho je evolučně natolik vybavená, že dokáže velice rychle měnit své detekční schopnosti a poznat, který materiál v těle představuje hrozbu, a který naopak je možné nechat v těle bez povšimnutí. Zdá se, že imunitní systém si všimne spike proteinů jako hrozby až ve chvíli, kdy se začnou množit v srdečním svalu a v blízkosti myokardu. Toto místo vyhodnotí imunitní systém jako životně důležité a na množení spike proteinů zareaguje agresivním útokem. Dokud se spike proteiny nemnoží, imunitní systém je nepovažuje za hrozbu.

Globalisté použijí podobnou metodu jako používá virus HIV, vypnou lidem přirozenou imunitu a nahradí ji komerčními rezistory

Pokud spike proteiny jsou v jiné části těla a nejsou usazeny, nemnoží se v buňkách, tak imunitní systém si jich vůbec nevšímá. A přesně to je důvod toho, proč farmaceutické firmy chtějí naočkovat úplně všechny lidi, aby všichni lidé byli zbaveni přirozené imunity. Po očkováních totiž dochází k vypnutí přirozené imunity zdravého člověka, podobně jako to dělá virus HIV. A jakmile je přirozená imunita na genetické úrovni vypnuta, jak varoval Dr. Robert Malone [2], mohou spike proteiny vstupovat do plicních buněk kdykoliv, imunitní systém je vypnutý a už jim v tom nebrání. Jenže taková osoba je od té chvíle plně závislá na vakcínách, na přísunu rezistorů do plicních buněk, už napořád.

Dr. Robert Malone, objevitel mRNA vakcinace, varuje před geneticky nezvratnými zásahy do lidské přirozené imunity, která může být trvale porušena nebo vypnuta po očkování pár dávkami mRNA vakcínami

Pokud se přísun rezistorů zastaví, plíce člověka okamžitě postihne zánět plic, protože přirozená imunita je vypnutá a plíce už tak nic a nikdo nechrání. Lidé se tak do konce života stanou závislými na boosterech, pořád dokola, každé 3 měsíce, možná i častěji. Jakmile booster vynechají, budou riskovat infekci plic. Přesně o toto usiluje globalistický nepřítel, o zprznění naší přirozené imunity, o její likvidace. Proto chtějí zničit přirozenou imunitu i dětem, proto chtějí do dětí píchat tyto roztoky.

A jak řekl Moše Zeman, nejlépe povinně, protože placebo dostávají jen politici! A jakmile přirozená imunita bude vypnutá a zničená, lidé se stanou závislými na nekonečných dávkách boosterů, které poskytnou náhražkovou imunitu, na pár měsíců, pomocí rezistorů umístěných do plicních buněk. Tohle je celé tajemství projektu Codvid-19. Všichni, kdo se na tom podílí, budou jednoho dne stát před lidovými tribunály. Jenom to nebude hned. Toto obrovské spiknutí proti lidu a národům je dosud největší genocidou, kterou lidstvo poznalo a zažilo.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: