29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

FA Bugnolo: „Je jediný způsob, jak zastavit korona genocidu. Jednejte, jinak zemřete!“

Máme k dispozici nadmíru důkazů o tom, že tato pandemie je falešná, a že jejím skutečným cílem je masová depopulace, téměř úplné vyhlazení lidstva a zotročení malé hrstky lidí, kteří přežijí.

Zbývá jediná otázka za milion: Co s tím udělat, jak to zastavit? Zajímavý pohled a podle našeho názoru správnou odpověď na tuto otázku poskytl ve svém videu pan Friar Alexis Bugnolo.

Jeho video v angličtině si můžete prohlédnout zde (pod videem je text s překladem do češtiny):

Překlad videa do češtiny

Pro ty z vás, kteří anglicky nemluvíte, jsme tuto připravili překlad videa do češtiny.

– – – – – –

Sledujeme videa, čteme články a sledujeme výzvy, že půjdeme na nějaký protest a řekneme vládě, že se nám nelíbí, co dělají a poprosíme je, aby přestali, případně jim řekneme, že snad lze ty roušky někdy nosit můžeme.

Ale ve skutečnosti neděláme nic, abychom to zastavili.

Podívejte se, jestli zde existuje zločinecké spiknutí, které je aktivní a právě probíhá, spiknutí, které zabíjí statisíce lidí, tak prošení ve stylu „prosím přestaňte“ zřejmě moc nepomůže.

Takové něco to nezastaví. A to je také důvod, proč vraždění nadále pokračuje.

Některé skupiny říkají, že „nikdy nevyhrajeme“ nebo „jsou příliš silní“, jiné skupiny zase říkají, že „zcela vyhrajeme“ či „jsme v právu“.

Ale žádná z těchto skupin nedělá nic, co toto vraždění opravdu zastaví.

Vy to nezastavíte tím, že budete psát dopisy svým politikům, kteří jsou všichni koupeni. Nezastavíte to ani tím, že pojedete na městský úřad a řeknete jim, aby přestali. To může fungovat v nějakých malých městech, ale ve velkých určitě ne. Oni všichni jsou koupeni.

A nestane se tak ani prostřednictvím legislativy. Myslíte si, že globalisté si nekoupili všechny poslance a všechny politiky v každé zemi na světě? Nikdy by tuto akci nespustili, pokud je neměli všechny koupené!

Novináři vás také nebudou poslouchat. I oni jsou koupeni.

A jistě vás nebudou poslouchat soudci, i oni jsou všichni koupeni. Pokud i ne na nižších úrovních, tak na těch vrchních zaručeně. (pozn.: Deja-vou Ústavní soud a jeho podpora protiústavním vyhláškám či zmaření referenda o předčasných volbách.)

Globalisté by nikdy nespustili tento teror, pokud by neměli všechny tyto věci pod kontrolou.

Dostává se nám hodně falešné naděje, když někdo čas od času zasáhne a na chvíli pozastaví nějaké nařízení nebo zruší povinnost očkovat se vakcínou, která přinese jistou smrt.

Proto je naprosto nezbytné, abychom začali organizovat skutečnou opozici. Nemám však na mysli nějaké politické hnutí, vlastně ani žádný druh hnutí. Mám na mysli opozici vůči kriminálnímu spiknutí.

A jak tedy zastavit toto kriminální spiknutí, které právě probíhá? Existuje jen jediná cesta – zatkněte kriminálníky! Jasné?

Toto tvrdím už od listopadu 2020. Lidé si mysleli, že je to skvělý nápad a dostalo se mi za něj i spoustu potlesku. Avšak nikdo nic neudělal a stále nikdo nic nedělá.

Proto přestaňte s řečmi typu: „Musím si najít nějaké nové politické hnutí či politickou stranu.“; „Musíme zorganizovat opozici.“; „Potřebujeme protestovat proti tomu či hentomu.“

Toto všechno je zbytečné. Existuje jen jediná cesta, jak to zastavit – je jí zatčení kriminálníků.

Nestane se to však způsobem, že každý se rozhodne zatknout kriminálníky celonárodně. Musíte začít s jejich zatýkáním na lokální úrovni a poté zatýkání rozšířit a pokračovat, dokud je nezatknete všechny.

Pokud je každý z nich koupen, musíte je zatknout všechny. Musíte je zatknout buď zato, že se aktivně podíleli na genocidě občanů vašeho státu, nebo je zatknout na základě podezření, že aktivně, pasivně či zprostředkovaně nějak kolaborovali na spiknutí vyhubit váš národ.

Půjde o obvinění vznesené na základě „ Přirozeného práva “. Pokud nemáte ve vaší Ústavě žádné články umožňující „občanské zatčení“, nevadí, nepotřebujete je.

Použijete „Přirozené právo“, které představuje právo se sebeobranu.

Vláda je zde k tomu, aby bránila čestné lidi, ne k tomu, aby vyvražďovala své občany. Jakmile vláda začne jednat způsobem, kterým vyvražďuje obyvatele, případě jim způsobuje těžké újmy, mrzačí je či sterilizuje značné části populace, nastupuje „Přirozené právo“.

V té chvíli všechny lidmi vytvořené právní řády ustupují do pozadí a přirozené právo na sebeobranu dává každému občanovi právo na zatýkání těchto lidí.

Měli byste dokonce právo je zabít, ale není třeba zacházet až tak daleko. Jejich zatčení bude stačit. Všechny je zatknete a obviníte. Nemusíte je věšet, soudit ani nic podobného.

Poté, co je zatknete a celá vaše vláda bude v base, uspořádáte nové volby a necháte novou vládu rozhodnout, co s nimi udělá. Toto je demokratický, mírumilovný způsob, jak to udělat.

Takže, nakolik teď už víte, v čem je problém a také jaké je jeho jediné řešení, dělat všechno ostatní je jen ztráta vašeho času. Dokonce i chození do práce.

Je to jasné?

Samozřejmě, někteří lidé musí jít do práce, aby si vydělali na živobytí. Pokud ale tyto lidi nezatknete, všichni stejně zemřete! Vaše děti zemřou, vaši rodiče zemřou, vy zemřete.

Proč potom posedáváním čekat doma a myslet si, že potřebuji únikový plán, že potřebuji dostatek zbraní pro svoji sebeobranu v domě? Proč čekáte na to, až hrozba přijde k vám domů?

Vy musíte vzít spravedlnost k nim! Musíte začít lovit lovce! Jasné?

Takže vše, co potřebujete udělat, je spolčit se s ostatními probuzenými lidmi ve vašem městě. Zorganizujte setkání. Dejte se dohromady a vytvořte plán na zatýkání – primátora města, starosty obce, šéfa policie, všechny policisty, soudce, každého ve městě, kdo očkuje, lékařů a podobně. Zatkněte všechny a zavřete je do městské nebo státní věznice.

A když skončíte s osvobozením vašeho města, uspořádejte volby a zvolte si nové lídry, kteří jsou proti tomu. Vytvořte domobranu či lidové milice a jděte a pozatýkejte zločince ve vedlejším městě.

Takto šířte svobodu. Je to velmi jednoduché, lehké a jediné řešení. Žádným jiným způsobem se toto šílenství nezastaví, protože globalisté si nemohou koupit úplně každého ve městě.

Vězte, že každý člověk si dnes přeje být osvobozen od této věci, proto vás lidé budou podporovat. No a média nedokážou sledovat dění v každém jednom městě. Toto je jediné slabé místo „ Velkého resetu “. A pokud to nezačnete dělat, zemřete!

Takže, probuďte se a začněte skutečně odporovat Velkému resetu. Zorganizujte se a zatkněte každého, kdo se účastní genocidy ve vašem městě.

Toto je způsob, jak jít na věc. Toto je jediný způsob, jak jít na věc.

Autor: Friar Alexis Bugnolo, Zdroj: bitchute.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: