4. 6. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Slovenští záchranáři začali v odvetě na sociálních sítích práskat na vládu v Bratislavě!

VIDEO: Slovenští záchranáři začali v odvetě na sociálních sítích práskat na vládu v Bratislavě! Na Slovensku prý probíhá cílená prefabrikace výsledků PCR testů, které se zajišťují na objednávku podle různých barev víček od PCR testů! Zelená barva prý označuje vždy negativní testy pro zaměstnance nadnárodních automobilek a montoven, růžová barva zaručuje 99+ procentní šanci na pozitivitu testu a bílá víčka jsou zlatý střed, který připomíná loterii! Informace se šíří na sociálních sítích jako lavina a pandemické hry na Slovensku dostávají další informační trhlinu! Čím více testů, tím větší pandemie! A proč Izrael zahájil očkování 4. dávkou?

Již před Vánoci jsme dostali do redakce od několika čtenářů ze Slovenska znepokojivé informace o tom, že policejní zásah proti nedávné demonstraci záchranářů v Bratislavě, kde se sešli s požadavkem na zvýšení mezd a odměn, začíná přecházet do jisté formy odvety, kdy záchranáři začínají de facto práskat a pouštět ven některé utajované skutečnosti a souvislosti, o kterých se donedávna pouze spekulovalo

Jenže poté, co policie poměrně tvrdě zasáhla proti shromáždění záchranářů na protestu, tak se najednou ukazuje, že někteří záchranáři se rozhodli, že už nebudou mlčet a začali pouštět neuvěřitelné informace, které dříve byly považovány jen za konspirační teorie. Na sociálních sítích na Slovensku se začaly šířit informace, že s prováděním PCR testování probíhají neuvěřitelné manipulace, a že testování vykazuje neblahé známky tzv. diagnostické prefabrikace, tedy vyrábění testů na zakázku s dopředu zadaným a objednaným výsledkem testu.

 

 

Na internetu se objevilo video jednoho řidiče slovenské záchranky, který za jízdy svým divákům na sociální síti sdělil, že by si měli sami položit otázku a zamyslet se, proč PCR testy na Slovensku jsou odlišovány zelenými, růžovými a bílými víčky (vrchnáky). Podle dalších informací, které jsme dostali do redakce, se celý skandál točí okolo údajně 3 typů objednaných PCR výsledků, které si prý lze zajistit a opatřit. Podle těchto informací mají existovat celkem 3 různé typy PCR testovacích kitů, které se liší víčkem. Testovací sady, které mají zelené víčko PCR testovacích ampulek, jsou výrobcem designovány na nejmenší počet PCR redundantních cyklů, který zaručuje prakticky vždy negativní výsledek.

Tři různé druhy PCR testů se třemi různými očekávanými výsledky

Tyto testy údajně používají velké slovenské fabriky, automobilky, závody, montovny atd. Dalším typem PCR kitů jsou ampulky s růžovými uzávěry. Tyto PCR testy prý označují testy s vysokým redundantním číslem až 130 cyklů, které zaručují pozitivní výsledek ve více jako 99% případů. Pomocí těchto růžových ampulek prý lze manažovat pandemii na Slovensku a operativně ji zvyšovat nebo snižovat, a to podle objednávky ze shora, z vlády.

Jedna z mnoha reakcí naštvaných záchranářů na sociálních sítích

Pro taková tvrzení samozřejmě chybí jakékoliv hmatatelné důkazy a do redakce se nám dosud neozval žádný insider z PCR laboratoře, který by to dosvědčil, ale na sociálních sítích se ozývají desítky svědků, kteří potvrzují zkušenosti s těmito barvami víček ze svých vlastních testování. Posledním třetím typem víčka jsou bílé uzávěry. To jsou prý univerzální testy se standardním počtem cyklů polymerázové řetězové reakce, takže jde o jakýsi zlatý střed mezi zelenými a růžovými testy.

Podle svědků se dají těmito 3 typy testů regulovat pandemické hry v každém slovenském okrese, protože na rozdíl od antigenních testů se PCR testy dají velmi dobře prefabrikovat a manažovat s očekáváním výsledku pomocí navýšení PCR cyklů v polymerázové vývojce. Všimněte si, že žádné velké fabriky nikdy nemají problémy se zaměstnanci, nikdy u nich nedojde k otestování pozitivity zaměstnanců způsobem, že by fabrika musela zavřít. A přitom ti zaměstnanci jsou tam vedle sebe nahuštěni mnohem těsněji, než lidé v obchodech, kam mohou chodit 2 lidé na 30 metrů čtverečních prodejní plochy a tak podobně. Jinak níže jsme doplnili nezkrácené video záchranáře.

Takže je třeba se zeptat, jak to, že nahuštění lidé u pásu nebo u výrobní linky stojící vedle sebe se nenakazí, nepředstavují žádné riziko, zatímco jinde se zakazuje setkávání členů rodin, lidé nesmí sedět v restauracích buď vůbec, anebo jen ve 4 lidech u stolu? Jaký je rozdíl mezi montovnou, kde vedle sebe u jednoho pásu stojí 20 lidí po dobu 8 hodin pracovní doby, a mezi obchodem, kde lidé vedle sebe nakupují?

Jev uvěřitelnosti je důležitý faktor pro zachování utajení prefabrikace

Na tyhle otázky nehledejte logické odpovědi, protože žádné neexistují. Logiku ve zdůvodněních a opatřeních Total Control nehledejte. Pouze prostě platí, že není dovoleno, aby nadnárodní montovna nebo automobilka na Slovensku zavřela provoz kvůli pozitivním PCR testům zaměstnanců, takže proto mají PCR testy se zelenými víčky. To dává smysl. Růžová víčka zjevně dostanou důchodci a nezaměstnaní, protože jejich karanténa nikomu ve výrobním a společenském procesu vadit nebude.

Z armády důchodců a nezaměstnaných lze potom generovat růžovou armádu pozitivních osob a manažovat tím pandemické hry po celou zimu. Bílé testy jsou potom tzv. vyvažovací prvek pro uvěřitelnost procesů prefabrikačního řízení. Bílé testy zaručují tzv. simplex efekt uvěřitelnosti, tedy nezaujatosti testů. Simplex jev ve statistice si představte jako pytel plný kostek, které jsou necinknuté, a když pytel vysypete, simplex jev zajistí náhodné stavy padnutých kostek s čísly.

PCR laboratoř

Pokud ale do pytle přidáte kostky, u kterých je zaručeno, že padne vždy jednička, potom výsledek vrhu posunete na statistickém mediánu směrem k číslu 1. Pokud naopak přidáte kostky, u kterých je zaručeno, že padne šestka, potom medián vrhu pytle kostek bude posunut k číslu šest, a to velmi významně, ale nikdy tak okatě, že by to někdo poznal a trik prokoukl. Zachování simplex jevu je důležité pro uchování věrohodnosti prefabrikace. Data a statistika se vždy falšuje jen a výhradně s dostatečným balíkem simplex čísel.

Proto se nefalšují celé volby, ale pouze se přisypávají nebo i odebírají hlasy k posunutí mediánu ve prospěch politického benefitora. Přesně takto to bylo provedeno při zfalšování voleb amerického prezidenta. Přisypali na mediánu Bidenovi jen tolik, kolik potřebovali, aby posunuli medián v jeho prospěch. To, že to potom prasklo a ty grafy ukazovaly mamutí nasypávání stovek tisíc lístků, to bylo způsobeno právě tím obrovským náskokem Donalda Trumpa. V případě pandemických her se přisypává do statistik hlavně v zimě, kdy to není nápadné. V zimě se redukují stavy důchodců nejsnadněji, protože v zimě se vysokým počtům úmrtí seniorů na respirační nemoci nikdo nediví.

Izrael začal očkovat 4. dávkou, protože čím více dávek, tím více Adidas. A protože pandemické hry musí pokračovat!

Prefabrikace pandemických her je naprosto klíčová pro udržení mohutných pravomocí vlád nad obyvatelstvem a pokračování omezování lidských práv, které zjednodušuje všem vládám vládnutí, a to díky zákazu demonstrací a shromažďování s odkazem právě na protiepidemická opatření. To byl právě důvod, proč před Vánoci v Bratislavě nechala vláda rozehnat shromáždění záchranářů. Izrael přitom jde příkladem a je mnohem dál.

Právě dnes začal Izrael očkovat své obyvatelstvo a vybrané profese již 4. dávkou [1] v tomto roce. Je to další posilující booster, přičemž ve skutečnosti se jedná o dávky vaxu pro lidi, kteří již byli zbaveni vlastní přirozené imunity. Na izraelských webech provozovaných v exilu v USA se začínají objevovat děsivá svědectví, jak Izraelci umírají na banální škrábnutí o hřebík, nebo kvůli odřenému kolenu od podlahy při mytí parket. Tělo je zbavené imunity, takže oděrka se okamžitě zanítí, začne hnisat, nákaza se šíří do celého těla, otrava krve a člověk umírá do 48 hodin, protože lékař ho odmítne ošetřit, protože ještě není ve stavu na umření. A když už je ve stavu na umření, tak už je pozdě.

Izrael začal očkovat 4. dávkou

Ztráta přirozené imunity je děsivá věc. Stačí jakákoliv drobná oděrka nebo malá infekce a člověk může velice rychle zemřít. Přesně toto je ten plán. Zbavit lidi přirozené kolektivní imunity a učinit je závislými na komerční imunizaci pomocí nekonečných posilovacích dávek, a to každé 3 měsíce, jak před pár dny navrhl šéf BioNTechu. Ty posilovací dávky jsou rezistory, obrazně řečeno. Jedná se o klasické grafenové a spike proteinové roztoky, které začnou obsazovat lidské buňky, čímž se buňky stávají rezistentními vůči obsazení ze strany jiným virům, ale jen na velice krátkou dobu, po dobu životnosti buňky daného orgánu.

A životnost respiračních buněk se pohybuje právě od 4 až do 6 měsíců, takže ten nápad šéfa BioNTechu je logický. Ještě dříve, než odumřou po 4 až 6 měsících předchozím vaxem impregnované buňky respiračních orgánů a jsou nahrazeny novými, tak ještě předtím je potřeba zaplavit nově vzniklé buňky novými rezistory. Je to naprosto dokonalý a ďábelský plán, opravdu dokonalý. Je to jako vyrobit si vlastního závisláka, vlastního feťáka, který potřebuje novou a novou dávku, ale cykly se pomalu zkracují, potřebuje dávku častěji a častěji.

Lidé se začali bát jeden druhého, stačí pouhé provokační zakašlání ve frontě u kasy

Nejprve říkali, že lidé se budou očkovat 1x za rok nebo za 18 měsíců. Potom to začali zkracovat na 9 měsíců. Potom to zkrátili na 6 měsíců. Ještě nedávno se mluvilo o 4 měsících, tedy o 3 dávkách za rok. A teď už je to po 3 měsících, to jsou 4 dávky za rok. Kdy se dočkáme měsíčních dávek? Jen nechejte na hlavě, to není vtip a ani už sarkasmus, to je prostě vážně položená otázka. Na Slovensku se bude očkovat už přímo ve školách, školy budou mít vlastní vakcinátory a budou děti očkovat o přestávkách, průběžně po celý rok, klidně tedy i každý měsíc. V tom nebude žádný problém. A podívejte se, jak si lidé pomalu zvykají na covidové pasy a na apartheid, na členění, že někam mohou vstoupit už jen očkovaní. Postupně si na to lidé zvykají a odpor se omezuje jen na alternativu.

Nákupní fronta. Zkuste zakašlat… a sledujte reakce vyděšených ovčanů.

Total Control je tak postupně už u mnoha lidí realitou. A stačily k tomu prakticky necelé dva roky. Vzpomenete si ještě na rok 2019? Když se lidé normálně setkávali a nebáli se jeden druhého, že se nakazí? Dnes se podívejte na ty vyděšené výrazy lidí, když z legrace zakašlete ve frontě u kasy v supermarketu. Lidé ztuhnou jako smrt, podívají se na vás a málem by vás zastřelili svým pohledem. Důchodci po zakašlání dokonce začínají od vás utíkat. Ano, globalisté zvítězili na této frontě. Naprosto drtivě.

Z lidí jsou k smrti vyděšené ovce, na které stačí zakašlat a pojme je děs a hrůza. A proto pandemické hry budou pokračovat, protože se osvědčily. A co se globalistům osvědčí, to trvá a rozvíjí se. A je úplně jedno, jestli víčka PCR testů jsou nebo nejsou cinknutá. Když se necinknou testy, cinknou se statistiky na JIP. Smažou se, přepíšou se, upraví se, odstraní se, podle potřeby. Čísla jsou totiž od toho, aby se vykládala lidem, interpretovala, ale nikdy to není o tom, aby čísla něco vypovídala sama o sobě. To není dovoleno!

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: