2. 10. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

V Rakousku úřady najímají speciální komanda, která mají znepříjemňovat život neočkovaným…

Rakouské město Linz (asi 200 tis obyvatel) se rozhodlo najmout speciální úředníky, kteří budou kontrolovat, zda neočkovaní Rakušané skutečně dostali pokutu za odmítaní očkování. Od 1/2/2022 má totiž být očkování pro všechny Rakušany starší 14 let povinné. Opozice sice napadla rozhodnutí vlády u ústavního soudu, ale ten je oporou režimu, takže očkovací povinnost bude nastolena.

Nechají se ale neočkovaní donutit k přijmutí experimentální vakcíny? V Rakousku je stále skoro 40% dospělé populace neočkováno. Tihle lidé tedy po 2 letech ukázali, že se nenechají přinutit k účasti na loteriemi, ani zákazem návštěvy restaurací… jsou tedy pevně rozhodnuti očkovací mafii globálních parazitů vzdorovat. Je otázkou, kam až zajdou v obraně svých práv. Nějaké (byť vysoká – až do výše 3600EUR) pokuta je asi nezlomí, ale že by mohli vzít do ruky zbraně je zcela reálná alternativa. To by ovšem znamenalo malou občanskou válku místní vlády proti půlce obyvatel. Rozhodně žádná pěkná budoucnost.

Otázkou pochopitelně je, zda se očkování bude týkat i uprchlíků a barevných imigrantů. Těch se pochopitelně v realitě nějaké omezení netýkají a místní policie je u nich ani nevynucuje.

Hans von Graz

 

Sdílet: