28. 9. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Americký lékárník přiznal, že by lidem neměl podávat vakcíny proti Covid-19…

VIDEO: Americký lékárník přiznal, že by lidem neměl podávat vakcíny proti Covid-19 poté, když zákaznici na vlastní oči ukázal úplně prázdný příbalový leták od vakcíny Moderna! Žena chtěla dostat informovaný souhlas a chtěla vidět seznam studií z neveřejného letáku, který mají dostávat jen lékárny a ukazovat na vyžádání! Koktající lékárník byl úplně v šoku, protože najednou pochopil, že lékárna de facto nemá jak podat zákazníkovi informovaný souhlas, ani kdyby chtěla! Na prázdném letáku je pouze nápis “INTENTIONALLY BLANK” a informace se mění tak rychle, že lékárny mají letáky hledat online!

Během Vánoc se začaly v USA tvořit vakcinační fronty na posilující boostery a lidé se snaží využít volné dny a konec roku k dalšímu očkování. Jenže na americké alternativě se začala již před Vánoci šířit informace, že americké farmaceutické firmy přestaly do balení vakcín přikládat příbalové letáky, resp. je to trochu komplikovanější. Letáky v krabicích s vakcínami stále jsou, ale po rozbalení lidé zjistí, že jsou úplně prázdné. Jedna žena na videu níže zašla proto do místní lékárny CVS a dala se do rozhovoru s místním a velice ochotným lékárníkem. Ten se jí snažil vyjít vstříc. Žena chtěla ověřit informace z internetu, které se začaly šířit už před 2 týdny na alternativě, že farmaceutické firmy mají takový obrovský objem nových vedlejších příznaků, že nestíhají tisknout nové příbalové letáky.

 

 

Představte si ten poplach a šok na americké alternativě. Těch vedlejších příznaků už jsou tisíce, každý den přibývají nové a spousta příznaků je hlášena od lidí, kteří se očkovali v první vlně, před rokem. Farmaceutické firmy proto využily skulinu v zákonech, přikládají do balení vakcín prázdné letáky a na nich je pouze nápis “INTENTIONALLY BLANK“, tedy v překladu “Záměrně prázdné“. Na letáku jsou dole pouze odkazy na weby americké lékové a potravinové agentury FDA a databáze vedlejších projevů vakcín VAERS, kde lidé mají sledovat nová hlášení o vedlejších příznacích.

Farmaceutické firmy přestaly tisknout papírové příbalové letáky, protože vedlejších příznaků je ze světa hlášeno tolik, že letáky by byly hned zastaralé

Američané mají právo na informovaný souhlas před podáním vakcíny. Jenže drtivá většina lidí toto právo nevyužívá. Samotný informovaný souhlas má vycházet z předložení tzv. rozšířeného příbalového letáku, který se neposkytuje koncovým pacientům a ani očkovacím kioskům nebo stánkům. Tyto rozšířené letáky poskytnuté farmaceutickými firmami mají obsahovat zestručněné výsledky klinických studií a zkoušek bezpečnosti společně s výčty vedlejších příznaků.

Na základě těchto výčtů potom má klient posoudit, jestli některý z příznaků a predispozic nespadá do jeho vlastní anamnézy. Např. u člověka s diabetem I. stupně je v letáku uvedeno, že u těchto osob může vakcína způsobovat např. selhání slinivky břišní, což by byl život ohrožující stav. Klient by tak byl informován o riziku a mohl by si očkování rozmyslet, případně očkování odložit a poradit se nejprve s lékařem.

Prázdný příbalový leták vakcíny Moderna

Jenže, v případě mnoha nových vedlejších příznaků, které se objevují rychle za sebou, není možné stihnout tisk papírových příbalových letáků, protože zkrátka právě teď na celém světě probíhá gigantická plošná a všeobecná klinická studie, kterou tato planeta nikdy ještě nezažila. Miliony lidí hlásí příznaky z celého světa, podle amerických médií jen Pfizer dostává už denně tisíce hlášení z celého světa.

A všechna ta hlášení se musí prověřit, kvantifikovat a zjistit, jestli mají souvislost s vakcínou, anebo nemají. Farmaceutické firmy tak úplně rezignovaly na papírové příbalové letáky, lidé prostě mají sledovat FDA a VAERS, a tím to hasne. Jenže v tom je právě schovaný ten problém. Ty příbalové letáky, i kdyby byly vyplněny a nebyly prázdné, tak by byly neplatné, protože by byly katastrofálně zastaralé se starými údaji.

Když chcete vidět příbalový leták pro informovaný souhlas, musíte se nejprve naočkovat a potom počkat asi tak 10 let… Hlava 22?

Je to způsobené tím, že normální léky a normální vakcíny se uvádí na trh po 10 až 15 letech, když všechny studie a vedlejší příznaky jsou zmapovány, a ty jsou uvedeny do těch letáků jednou a provždy. Jenže živá klinická studie prováděná na populaci celé planety přináší nové a nové případy vedlejších příznaků každý den, takže nelze vytisknout jeden leták a hotovo, protože by byl neaktuální, a tím pádem neplatný.

Jenže, tím paradoxně vzniká Hlava 22 v celém systému informovaného souhlasu. Když chcete souhlas, máte právo si požádat o předložení rozšířeného příbalového letáku v lékárně. Jenže leták logicky nemůže obsahovat informace, které přece ještě neexistují a nebyly zpracovány, protože studie k informovanému souhlasu probíhají na dobrovolnících.

Příprava očkovacích dávek

A těmi dobrovolníky je právě celá populace planety, tedy přesně tací lidé, kteří přijdou do lékárny a chtějí nejprve vidět informovaný souhlas. Tím vzniká kauzální paradox, chucpe efekt podobný paradoxu o slepici a vejci. Když se chtějí lidé očkovat, měli by vidět nejprve informovaný souhlas. Ale aby mohl vzniknout informovaný souhlas, musí se lidé nejprve očkovat. Prostě Hlava 22.

Proto se nedivte, že nikdo z ředitelů farmaceutických firem se nikdy nedotkne vlastní produkce ani desetimetrovým klackem. Všichni se nechávají očkovat jen placebo dávkami, ale potom se všichni diví, proč pořád nosí respirátory. Pouze lidé, kteří věří v Krista… pardon, ve vakcínu, prostě věří ve spásu, že je vakcína v těle pravá, že stejně jako cesta ke Kristu je to jediná cesta ke spasení, jediná pravá cesta, že jejich víra je pravá, že to nebylo placebo, tak pouze tací lidé jdou ven bez respirátoru a chovají se jako ochránění.

Politici dostávají placebo dávky, ale jsou natolik zbabělí, že se bojí s placebem chodit bez respirátorů

Ale podívejte se na politiky. Všichni jsou očkovaní, ale dívejte se na ně, všichni nosí furt a furt umanutě respirátory. Proč? Protože vědí, že dostali placebo dávky. Ale nemají tolik odvahy, aby s vědomím, že mají placebo, šli mezi lidi naostro, to znamená bez náhubku pro stavbaře mezi lidi. Na to prostě odvahu nemají. A třeba Andrej Babiš, ten nosí respirátor i u sebe doma, podívejte se na jeho videa, která doma natáčí. Všechna jsou s respirátorem. Politici totiž mají svobodu volby, jestli si dají placebo nebo experimentální roztok plný spike proteinů a reduktorů populace a rozmnožování.

Andre Babiš u sebe doma v pořadu Čau lidi.

Výše uvedené video věrně zachycuje lékárníka, který uznává, že tyto vakcíny by vůbec neměl nikomu podávat, když neexistují na papíru k vakcínám žádné informované souhlasy. A jak bylo vidět z reakce, lékárníka nikdy předtím nenapadlo tyto letáky rozbalovat, protože sám byl překvapen, když leták před ženou rozbalil a ten byl úplně prázdný. Ano, je to hotová Hlava 22, protože očkovat se musíte v USA v mnoha státech, protože jinak přijdete o zaměstnání.

Jenže, když chcete vidět informovaný souhlas, tak ten nespatříte, protože aby mohl vzniknout, musí se nejprve dokončit klinické studie, které probíhají právě na takových lidech, kteří přijdou do lékárny a chtějí vidět informovaný souhlas k očkování. A bez jejich naočkování ty informované souhlasy sepsat nepůjdou. No prostě začarovaný kruh a Hlava 22.

Když se někdo chce naočkovat a chtěl by zvážit rizika, dostane do ruky prázdný příbalový leták… šmudlo, hledej na internetu! Panečku, to jsou pokusy na lidech!

A teď si vezměte čtenáře Aeronetu. Je tady hodně starších lidí, kteří mají obavy a chtěli by se chránit, klidně i to očkování by podstoupili. Ale mají strach z vedlejších příznaků. A teď si vezměte, že když půjdou a začnou pátrat po informovaných souhlasech a po výpisu všech vedlejších příznaků, tak prostě zjistí, že takový finální výpis ještě vůbec neexistuje, protože ten seznam těch příznaků se teprve tvoří za pochodu, teprve vzniká a sepisuje se, a bude se sepisovat ještě nějakých dalších 8 nebo 9 let.

Teprve až po této době už bude známo, kolik příznaků se vyskytlo u lidí v čase do 4 týdnů od očkování, do 6 měsíců, do 1 roku, do 2 let, do 3 let, do 5 let, do 7 let a do 10 let od očkování. A pozor, protože se složení boosterů a posilovacích látek bude měnit, tak tím se lhůta posunuje o dalších 10 let po každém boosteru s novým složením. Chápete?

Vakcíny

Proto nemá vlastně smysl tisknout papírové příbalové letáky, protože ty vedlejší příznaky se budou objevovat pořád nové, jako na běžícím pásu, po dobu následujících mnoha let. Ano, tohle je důsledek plošné klinické studie s vakcínou, která nefunguje, která nefunguje ani po 2 dávkách, ani po 3 dávkách, ani po 4. A představte si, že šéf BioNTechu chce [1], aby se lidem píchali boostery na posílení imunity již každé 3 měsíce. To jsou 4 dávky za rok, každá dávka s lehce jinou formulací a složením. A politici? Ti budou ujíždět dál na placebo dávkách a budou dál na ústech nosit ochranné pomůcky pro stavbaře. A důchodci? Ti budou po očkováních a po boosterech umírat, převážně na zápaly plic, záněty srdečního svalu a na zástavy srdce v důsledku trombózy cév. Čím více dávek, tím více mrtvých. Takový je děsivý výhled nejen do nového roku, ale do mnohem vzdálenější budoucnosti.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: