28. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Výbušné: CDC již neuznává testování PCR jako platnou metodu detekce „potvrzených případů COVID-19“

Během příštích deseti dnů bude test PCR ve Spojených státech neplatný

“PCR test je proces, který se nepoužívá k detekci nemocí.” ~ Laureát Nobelovy ceny a vynálezce PCR testu, Dr. Kary Mullis

“Toto zneužití techniky PCR je používáno některými vládami pod záminkou pandemie založené na řadě pozitivních testů PCR, ale nikoli na skutečných údajích o pacientech , jako bezohlednou a záměrnou strategii k ospravedlnění přehnaných opatření, jako je porušení četných ústavních práv.” “~ Dr. Pascal Sacré , belgický specialista na urgentní medicínu a uznávaný analytik veřejného zdraví.

***

Od Prof. Michel Chossudovsky
Translation © : Andreas Ungerer

22. prosince 2021, Global Research

Během příštích deseti dnů bude test PCR ve Spojených státech neplatný.

V senzačním rozhodnutí Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí ( CDC *) prohlásilo škodlivý test PCR za nepřípustný jako účinnou metodu pro detekci a stanovení SARS-CoV-2 .

„Po 31. prosinci 2021 CDC předloží americkému Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) žádost o povolení k nouzovému použití (EUA) CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel stažení, který byl poprvé představen v únoru 2020 výhradně pro detekci SARS-CoV-2. CDC vydává toto oznámení, aby poskytlo klinickým laboratořím dostatek času na výběr a nasazení jedné z mnoha alternativ schválených pouze FDA.

V rámci přípravy na tuto změnu CDC doporučuje, aby klinické laboratoře a testovací centra, které dříve používaly test CDC 2019-nCoV RT-PCR, zvolily jiný test COVID-19 schválený FDA a zahájily převod.

CDC vyzývá laboratoře, aby zvážily zavedení multiplexní metody, která usnadní detekci a diferenciaci SARS-CoV-2 a virů chřipky. Takové testy mohou usnadnit probíhající screening na chřipku i SARS-CoV-2 a ušetřit čas i zdroje před chřipkovou sezónou. Laboratoře a testovací centra by měly před zahájením klinického hodnocení schválit a ověřit vybraný test ve svém zařízení.“ (Zdůraznění přidáno)

Trvalo vám více než dva roky, než jste uznali, že test PCR byl nedostatečný a zastaralý.

Přečtěte si přesně, co tato rada CDC navrhuje: PCR test nedokáže rozlišit mezi „SARS-CoV-2 a viry chřipky“ . Věděli jsme to od začátku.

Toto doporučení vydané CDC v červenci 2021 musí být implementováno v následujících týdnech, což znamená termín 1. ledna 2022.

Bude to skutečně realizováno? Neexistuje žádné viditelné doporučení pro „další schválený test na COVID-19“.

To znamená mea culpa. CDC a FDA takticky uznaly, že celá databáze vytvořená testem PCR je neplatná.

Téměř před rokem, v lednu 2021 , WHO zpochybnila přípustnost PCR testů pro detekci a identifikaci SARS-CoV-2 , o kterém tvrdila, že pandemie byla zahájena v lednu 2020 dokonce na začátku epidemie .

Databáze údajné pandemie COVID-19

Několik miliard lidí ve více než 190 zemích bylo testováno (i opakovaně) na COVID-19 nesprávným a nepřípustným testem PCR.

Hovoříme o odhadovaných 260 milionech údajně „potvrzených případů COVID-19“ (pozitivní PCR testy) po celém světě.

Předpokládá se, že pandemie měla za následek více než 5 milionů úmrtí souvisejících s COVID-19.

To jsou nesmyslná a nic neříkající čísla. Je to velká lež.

A tato databáze slouží k povinnému očkování virem mRNA zabijáka COVID-19, nemluvě o „očkovací kartě“.

Nezapomeňte, že během nedávného vývoje byl test PCR pravidelně používán k údajnému „určení“ variant, včetně Delta a Omicron , což je stejně nemožné a lež.

Vědecký nesmysl. PCR-pozitivní případy (které by podle CDC mohly být také důsledkem sezónní chřipky) jsou nyní přiřazeny k variantě Omicron.

„Rozhodnutí vlády otestovat všechny cizince vstupující do Spojeného království následující den pomocí PCR a izolovat je, dokud nebudou negativní, je pro cestovatele frustrující, ale je nezbytné, aby se předešlo případům infekce rychle identifikujte variantu Omicron a proveďte okamžitou izolaci a cílené vyhledávání kontaktů, abyste omezili expanzi. varianty ve Velké Británii. (Zdůraznění přidáno, Guardian , 27. listopadu 2021)

Zdravotníci v Novém Jižním Walesu v Austrálii zahájili naléhavé testování poté, co dva lidé, kteří přiletěli přes noc letem z jižní Afriky, byli pozitivně testováni na koronavirus, [PCR test] ( Reuters , 27. listopadu 2021, kurzíva).

Bez neadekvátního testu PCR nemají vánoční předpisy COVID žádný základ

Bez chybného testu PCR se příběh o COVI-19 zhroutí. Nic takového jako pandemie neexistuje.

Testy na COVID-19 se používají ke zvýšení počtu nakažených a k pokračování kampaně strachu.

Pro více podrobností o tématu si prosím přečtěte:

Falešná věda, neplatná data: Neexistuje nic takového jako „potvrzený případ Covid-19“. Žádná pandemie neexistuje

Sdílet: