29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Vláda Spojeného království již plánuje ČTVRTOU injekci COVID na nový rok

Nebude tomu konec, protože farmaceutický průmysl oznámil další experimentální vakcínu proti „Omikronu“ na březen 2022. Do května by pak měl každý dostat celkem 7 injekčních stříkaček, protože očkování Omikronem by se mělo skládat ze tří dávek.

Je to tak dobré, jak je potvrzeno. Vlády nyní odhalují svůj skutečný cíl: nekonečné očkování proti nekonečné pandemii.

Tento týden britská vláda přiznala, že již plánuje další kolo experimentálního posilovacího očkování proti Covidu.

Zdravotní experti uvádějí invazi viru “Omicron” a agresivní očkovací politiku v Izraeli a Německu, které nyní pokračují ve čtvrtém očkování, aby ospravedlnily nekonečnou očkovací politiku pro Spojené království. Německo navíc zkrátilo dobu mezi druhým očkováním proti Covidu a přeočkováním na pouhé tři měsíce – namísto šesti.

Informoval o tom britský Telegraph …

Spojené království zvažuje zavedení čtvrtého kola očkování proti Covid-19 poté, co Izrael i Německo daly souhlas k druhému přeočkování.

Odborníci ze Společného výboru pro vakcinaci a imunizaci (JCVI) před rozhodnutím o čtvrté přeočkování přezkoumají zjištění o imunitě po třech očkováních a údaje o hospitalizaci u nové varianty Omicron.Nové vládní posilovací očkování se zaměří také na děti, včetně revidovaného plánu vícenásobného očkování pro „rizikové“ děti:

Přibližně 330 000 dětí v této věkové skupině se zdravotními problémy dostává každých osm týdnů dvě snížené dávky vakcíny Pfizer BioNTech. Do této skupiny patří i děti, které žijí v domácnosti s lidmi s oslabenou imunitou.

Jak se ukázalo, vláda v tichosti zavedla politiku čtyř očkování, zpočátku pro ty, o kterých se stát domnívá, že „oslabili imunitní systém“:

Lidé s narušeným imunitním systémem jsou již způsobilí pro čtvrté očkování, ale zavedení by se mohlo rozšířit na starší osoby a další zranitelné skupiny ve Spojeném království.

Pokud bude vláda souhlasit, může druhé přeočkování zavést ihned, jedinou podmínkou je, aby čtvrté přeočkování bylo provedeno až čtyři měsíce po posledním přeočkování. První přeočkování bylo provedeno v polovině září 2021.

Jakákoli další dávka by pravděpodobně byla podána nejméně čtyři měsíce po prvním přeočkování, což znamená, že čtvrté očkování – pokud by bylo schváleno – by mohlo být k dispozici již na Nový rok.

Dalším velmi zajímavým vývojem v tomto ohledu je, že po více než roce předstírání falešného čísla snížení relativního rizika (RRR) inzerovaného farmaceutickými společnostmi (tj. „naše vakcína byla v klinických studiích 95“), vláda předstírala, že být % Effective”) jakési legitimní měřítko skutečné účinnosti vakcíny, najednou připustila, že statisticky vzato by vakcíny mladé populaci vůbec k ničemu nebyly. V chytrém zmírňujícím kroku JCVI náhle připustil, že očkování 1 milionu dětí ve věku od 5 do 11 let by zachránilo pouze dvě děti z intenzivní péče. Toto přiznání naznačuje, že alespoň v tomto případě se vláda spoléhá na přesnější míru snížení absolutního rizika (ARR) spíše než na podvodné číslo RRR běžně šířené členy drogového kartelu Pfizer, AstraZeneca, Moderna a další. The Telegraph uvádí:

V dalším vývoji JCVI uvedl, že před doporučením hromadného očkování dětí ve věku pěti let potřebuje více skutečných důkazů. Výbor dospěl k závěru, že jeden milion dávek vakcíny u dětí ve věku 5 až 11 let by zachránil pouze dvě zdravé děti před potřebou intenzivní péče.

To vše je překvapivý vývoj, který ukazuje, že se vláda možná snaží kompenzovat svou neschopnost implementovat drakonické zákony o očkovacích pasech související s lékařským apartheidem, které v současnosti platí ve velkých evropských zemích, tím, že místo toho přijme nové kolo experimentálních injekcí pro podniky.

Kromě toho tiché přiznání JCVI, že vakcína nemá žádný účinek na děti, je známkou toho, že stát se nyní chrání před právními a politickými neúspěchy, které vyústily v pokus nelítostné vlády přeměnit celou populaci v jeden obří GMO – transformační farmaceutický experiment. Je jasné, že od prvního dne se veřejnosti lhalo o téměř všech hlavních aspektech krize.

Přesto si málokdo položí zásadní otázku: Pokud potřebujete ČTYŘI vakcíny za rok, neznamená to, že ta „vakcína“ není vůbec příliš účinná?

Představitelé Spojeného království použili značku Omikron k prodeji současného kola posilovacích očkování jménem farmaceutického průmyslu, ačkoli vědci a lékařští experti poukázali na to, jak slabá je tato údajná varianta.

Úředníci ve Westminsteru tvrdí, že se ještě nerozhodli a že stále čekají na úplnější výsledek „vědy“.

Nedávná návštěva očkovacího magnáta Billa Gatese u vládních úředníků může naznačovat, že drogové kartely vyvíjejí enormní tlak na prosazení dalšího kola experimentálních vakcín, protože farmaceutické společnosti mají určitě zájem na tom, aby dosáhly zaručených prodejů na příští finanční čtvrtletí. Každý vládní mandát nebo kampaň znamená pro očkovací průmysl miliardové zaručené zisky.

Sdílet: