21. 9. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Dr. Zelenko, bývalý Trumpův lékař: Covid-19 je eugenická a biologická zbraň

Dr. Vladimir Zelenko nazval během interview dne 15. prosince 2021 koronavirus SARS-CoV-2, způsobující onemocnění Covid-19, biologickou zbraní.

„Výzkum virů pro získávání nových funkcí je jen zástěrkou pro výrobu zbraní hromadného ničení,“  uvedl Dr. Zelenko. „Tento virus byl získán konverzí netopýřího viru na virus, který dokáže nakazit člověka. Jeho účelem bylo zničit plicní tkáň a způsobit krevní sraženiny. Následně byl vypuštěn do světa.“

Světoznámý lékař z New Yorku dále dodal, že:

„Celý smysl této globální pandemie bylo vyvolat globální strach a zavřít lidi do izolace.

A každý, kdo studoval principy psychologické války chápe tomu, že globální strach doplněný izolací přivede lidi to takového psychického stavu, ve kterém jsou zranitelní a snadno manipulovatelní.

To, čeho jsme dnes svědky, nikdy nebylo o zdraví. Jedná se o uměle vytvořenou pandemii pomocí biologické zbraně. Potom nám dali umělé řešení, které má skrytou agendu, a tou je označkování lidské populace.“

Samozřejmě, pod „řešením“ měl Dr. Zelenko na mysli vakcíny.

Dr. Zelenko, je znám také tím, že už v květnu 2020 seznámil bývalého prezidenta Trumpa s lékem proti covidu s názvem hydroxychlorochin (HCQ).

Dnes tvrdí, že sociopat Klaus Schwab (zakladatel Světového ekonomického fóra – WEF) v roce 2016 řekl, že do 10 let bude 7 miliard lidí na Zemi označkovaných digitálním identifikátorem.

Vakcíny proti Covid-19 zabijí část lidí hned po podání

Podle doktora Zelenka je vakcína proti Covid-19 „zajímavá zbraň“, respektive „zajímavý nástroj“, který část lidí zabije hned po jejím podání.

Jak řekl v interview:

„Víte, ukázalo se, že ty vakcíny způsobují srdeční infarkty, mozkové mrtvice a myokarditidy, což jsou záněty srdce. To je jako kdybyste strčili srdce do mixéru. Dnes vidíme, jak vysportovaní atleti padají jako mouchy mrtví na hřištích.

Kromě toho ty vakcíny způsobují míru potratů v prvním trimestru mezi 10 až 82%, vyvolávají obrovský nárůst výskytu rakoviny, autoimunitních onemocnění a poruch vaječníků i varlat.

A to už ani nevzpomínám syndrom protilátkami zesílené imunitní odpovědi (ADE), který už můžeme pozorovat (ten se obvykle objevuje až po určité době od očkování).“

Lékař dodává, že vakcíny proti Covid-19 jsou také eugenickou zbraní, která nejenže zabije určité procento lidí hned po aplikaci, ale také zkracuje délku života velké části očkované populace v důsledku rozvoje chronických onemocnění.

No a ty, kteří i toto přežijí, označkuje a stanou se tak součástí sítě „Matrixu“.

Podle Dr. Zelenka bude právě toto mechanismus ke kontrole a manipulaci chování vedoucí k zotročení lidstva a zároveň ke zbavení se těch, kteří budou pro systém nechtěni.

„Dnes jsme svědky vytváření základů infrastruktury nazývané také „Znamení šelmy“.

V roce 2020 získal Microsoft celosvětový patent. Dokonce si pamatuji i jeho číslo WO2020O6O6O6. Je obtížné takový kód zapomenout. Tento patent popisuje spojení biometrických dat s kryptomenou,“  uvádí Dr. Zelenko.

Dr. Zelenko, který byl součástí týmu lékařů první linie studující Covid-19, řekl v předchozím interview, že jeho vlastní výzkum prokázal dobře koordinované vypuštění biologické zbraně, které bylo následováno vypuštěním jedovatých smrtelných vakcín .

Závěr

Na závěr doktor dodal, že vakcíny jsou smrtelnější než virus a že obojí, virus i vakcíny, jsou používány jistými kruhy, skupinami či organizacemi se zlověstnými motivy.

Jako analytik spiknutí doktor Zelenko prozradil, že to, co viděl, ho přivedlo k přesvědčení, že vše související s pandemií Covid-19 je vykalkulovaná intriga na zavedení Nového světového řádu (New World Order).

Jediný způsob, jak jeho zavedení zabránit, je nepodléhat strachu, nepodřizovat se, ignorovat opatření, stavět se systému na odpor, šířit informace a probouzet lidi z masové hypnózy vyvolávané médii hlavního proudu.

Autor: Kevin Hughes, Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: