4. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Lékaři, kteří nezabíjejí pro peníze, zakládají hnutí pro boj s medicínskou tyranií

 Koho nebo co by měli vinit Američané (a nejen oni), když vidí údaje o více než 800 000 úmrtích na COVID?

Pravda je taková: Namísto viru by měly vinit nemocnice a naprostou většinu lékařů. Proč? Neboť zdravotnický establišment neměl nikdy odvahu postavit se medicínské tyranii, zosnované Faucim a implementované CDC a FDA (americké zdravotnické úřady).

Lidé stále umírají na COVID, neboť se lékaři odmítají skutečně řídit vědou a předepisovat levná, bezpečná a ověřená generika jako ivermektin.

Samozřejmě, vždy existovala menšina lékařů léčících již od března 2020 své pacienty na COVID pomocí celé řady protokolů, které odmítají používat nemocnice v USA a jejich lékaři.

Proč se tolik zdravotních sester a lékařů odmítá dát očkovat?

Protože každodenně viděli velké množství pacientů trpících a umírajících ne na virus, ale na vakcíny proti COVIDu.

Světoznámý Dr. Malone zakládá hnutí proti medicínské tyranii

Jeden z nejuznávanějších lékařů a medicínských výzkumníků Dr. Robert Malone (vynálezce mRNA technologie) vede nyní hnutí k boji proti medicínské tyranii, organizuje lékaře z celého světa a vytváří Deklaraci lékařů .

Toto jsou některé hlavní body z této historické akce, doplněné o mé poznámky pro jasnější vyjádření toho, co není řečeno v Deklaraci:

Bod č.1:  Je to bezprecedentní útok na naši schopnost postarat se o naše pacienty.

Bod č.2: Veřejná politika státu se rozhodla ignorovat základní koncepty vědy, zdraví a wellness a raději zavést strategii léčby „jedné velikosti vhodné pro všechny“ (vakcíny na COVID), vedoucí k přílišnému množství onemocnění a úmrtí, byť individuální, osobní přístup k zdravotní péče je bezpečný a stejně účinný, nebo účinnější (lidé umírají na vakcíny, ne na generika jako je ivermektin).

Bod č.3: Tisícům lékařů je upíráno právo (korporacemi, pro které pracují) poskytovat léčbu svým pacientům ( ivermektin ) v důsledku překážek kladených lékárnami, nemocnicemi a agenturami veřejného zdravotnictví, činí tak převážnou většinu poskytovatelů zdravotní péče bezmocnými chránit před onemocněním svých.

Lékaři nyní svým pacientům radí jen jít domů (dovolit viru inkubovat) a vrátit se, když se jim onemocnění zhorší, což z důvodu zanedbání léčby (jiné než použitím vakcín) vede ke statisícům zbytečných úmrtí pacientů.

(Poznámka redakce: Vidíte tu podobnost neléčení covidu se Slovenskem? Jde o další důkaz, že tyto procesy jsou řízeny globálně a že naši představitelé touto součinností s cizí mocí páchají vlastizradu.)

Bod č.4: Lékaři musí bránit své právo předepisovat léčbu, řídící se prvním principem NEŠKODIT. Lékařům by nemělo být zakazováno předepisovat bezpečné a účinné léčby (jiné než vakcíny). Tato omezení dále způsobují zbytečná onemocnění a smrt.

Musí být obnovena práva pacientů ty léčby přijímat (například ivermektin), poté, co budou plně informováni o rizicích a přínosech každé možnosti (zejména vakcín, které pro většinu lidí představují více rizik než přínosů).

Bod č.5: Vyzýváme pacienty, kteří jsou přesvědčeni o důležitosti vztahu lékaře s pacientem ao schopnosti být aktivními účastníky své péče, aby se dožadovali přístupu k péči založené na vědě (generikách jako je ivermektin).

Pacienti se musí začít bouřit!

Právě v tom posledním bodě se, milý čtenáři, musíš přidat k této vzpouře a požadovat od svých lékařů a nemocnic své právo získání přístupu ke generickým lékům jako je ivermektin.

Vytiskni si Prohlášení (poznámka: je v angličtině, bude ho třeba přeložit) a dej jej svému lékaři.

A pokud tě pošlou do nemocnice, vezmi si s sebou kopii.

Pokud tato Deklarace zůstane jen slovy, ale neudají se žádné závažné změny ve výkonu medicíny v této pandemii, pak bude veškerá naděje na záchranu životů ztracena.

Závěr

Rychle se blížíme do bodu, kdy zemře více lidí na vakcíny proti Covidu, než na virus. Fauci (americký mix Mikase, Lengvarského a Krčméryho) a jeho spojenci své mnohé zvrácené činy tak snadno nepřiznají.

Chcete-li prozkoumat rozsáhlé detaily lékařské vědy o vynořující se Vakcínové dystopii, přečtěte si tento pravdivý článek (v angličtině).

Autor: Joel S. Hirschhorn, Zdroj: www.globalresearch.ca , Zpracoval: Badatel.net

 

 

Sdílet: