29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Vláda schválila vyhlášku o povinném očkování na COVID

Samo ministerstvo dosud prohlašuje, že OČKOVÁNÍ NENÍ POVINNÉ a je to lež a dezinformace. V tom případě Seznam šíří lži a měl by být žalován za šíření poplašných zpráv.

Látka od Pfitzeru dosud neprošla klinickými testy. Jedná se stále o experimentální látku a nutit násilím lidi k experimentům je to samé, co kdysi dělal mudr. Mengele v koncentračních táborech. Aby se podobné experimenty na lidech v budoucnosti neopakovaly, byl přijat Norimberský kodex.

To dostane každý také nařízeno vyhláškou, že musí povinně podepsat, že se zříká zodpovědnosti za vedlejší účinky? A co když někdo takový úpis odmítne podepsat? Ano,  zde je nutné upozornit, že vyhláškou bylo nezákonně stanovené očkování pro skupiny obyvatel, ale nikdo není povinen podepsat před očkováním souhlas! To problémová vyhláška neřeší!  Vy si povinnost splníte, že se dostavíte k očkování a souhlas nejste povinni podepsat a také odmítnete podpis  a v tom okamžiku vám injekci s látkou  nesmí v píchnout.

Nastává situace, kdy jste splnili povinnost stanovenou vyhláškou se dostavit k očkování a experimentální látku vám omítli vstříknout, takže pochybení opět je na straně státu.

Vyhláška bude pravděpodobně označena za nezákonnou a zločinnou. Něco takového nelze v právním státě požadovat.

 

Sdílet: