5. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Jacob Rotschild: Pomocí pandemických opatření trénujeme vaši poslušnost

 Covid nedává žádný smysl. V tom je ten smysl. Trénují nás, abychom dodržovali podvodná, iracionální, nemorální a samodestrukční nařízení.

Pojďme se nyní podívat, jak se k tomuto tématu vyjádřil představitel jedné z nejbohatších a nejzákeřnějších parazitických rodin na této planetě, Jacob Rotschild.

Slova z koňské tlamy

Pro Nový světový řád (NWO) jsme potřebovali mnohem hlubší a trvanlivější poslušnost.

Naším největším vítězstvím, o jakém naše struktury mohly kdy snít bylo, když si drtivá většina populace nechala do sebe vstříknout substanci, kterou by každá svobodná a uvažující osoba odmítla.

Navíc, když ani nevěděli, co ta substance ve skutečnosti je a jen slepě důvěřovali své vládě a médiím!

Plošný očkovací program nejen otevírá dveře ke kontrole lidského chování prostřednictvím genové modifikace, ale, což je pro současnou operaci důležitější, vytváří psychologickou kontrolu chování za pomoci vakcín.

Bez ohledu na to, zda jsou pro zdolání viru  vakcíny potřebné nebo ne, či dokonce pro mnohé lidi škodlivé, představují jednotnou a harmonizovanou psychologickou zbraň, jaká byla kdy vyvinuta ke kontrole lidského chování.

A samozřejmě, roušky jsou na virus totálně zbytečné. Zde však jde poslušnost a konformitu vůči našim příkazům. Proto je klíčové, aby každý podléhal jednotným nařízením vlády.

Jedná se o nainstalování smyslu jednoty, konformity, poslušnosti a nejdůležitější, rovnosti.

Je důležité, aby byly mezi lidi nainstalovány pocity konformity a podřízenosti, které pak vytvoří pocity rovnosti a důvěry. Ty jsou pro většinu lidí natolik osobní a vnitřní, že právě ony rozhodují o tom, co lidé nechají vniknout do svého těla, jako je např. sex či náboženské rituály.

Uvedené věci jsou asociovány s jejich myšlením a přesvědčením, kterého se v každém případě již vzdali, ať už dobrovolně nebo násilím. Tím násilím, které dnes vidíte, jak ho provádějí mnohé vlády všude po světě.

Závěr

J. Edgar Hoover jednou k otázce satanismu řekl následující:

„Jednotlivec je konfrontován konspirací tak monstrózní, že její existenci nedokáže uvěřit. Naše mysli si neuvědomují ďábla, který byl do nich implantován.

Naše mysl pak odmítá dokonce i představu, že lidské bytosti by mohly zastávat filozofii, která ničí všechno, co je dobré a slušné.“

Autor: Henry Makow, Zdroj: henrymakow.com , Zpracoval: Badatel.net

 

 

Sdílet: