2. 10. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Virologický konec očkovacího apartheidu

Průlomová studie z USA (CDC a ministerstvo spravedlnosti) ukazuje: Očkovaní lidé jsou přesně tak silně nakažliví a tak dlouho jako ti, kteří nebyli očkováni

Velký tým vědců z Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a amerického ministerstva spravedlnosti nalézt ve studii v texaské věznici že očkovaná vězni byly infekční pro přesně tak dlouho a tak silně jako neočkovaných chovanců.

Studie jen stěží může být mnohem oficiálnější a podporující stát. Všichni vědci prostě nejsou kritiky genové terapie nebo „očkování“. Zdá se však, že mají jiskřičku výzkumného ducha a ve skutečnosti chtěli vědět, zda jsou očkovaní mnohem kratší nebo méně infekční než neočkovaní, řekněme, zda opatření, která diskriminují neočkované, virologicky a epidemiologicky opodstatněná budou . A nejsou.

Jde o propuknutí korony ve věznici v Texasu v červenci 2021. V následujících týdnech byly vybrané skupině vězňů pravidelně odebírány stěry a testy. Výsledek je: Není žádný rozdíl mezi očkovanými a neočkovanými vězni:

Nebyly nalezeny žádné významné rozdíly v čase do posledního RT – PCR pozitivního testu . Medián trvání pozitivity RT – PCR udává 1) dny u plně očkovaných účastníků oproti 13 dnům u účastníků, kteří nebyli plně očkovaní (p = 0. 50 ; obrázek 2); a 10 dnů mezi účastníky s anamnézou předchozího SARS – CoV – 2) infekce (bez ohledu na očkování) proti 13 dnů mezi p articipants bez jakéhokoliv známého stavu infectio (p = 0,1 2). (…)

Žádný statisticky významný rozdíl byl zjištěn v trvání virové kultury pozitivity (obrázek 4) mezi účastníky, kteří byli plně očkovaných (medián: 5 dní) ve srovnání s t hadicí, kteří nebyly plně očkovaný (medián: 5 dní; p = 0,29).

Ani jeden z nakažených vězňů nezemřel na Covid-19, i když přes 70 procent má podle studie nadváhu nebo obezitu. Jeden očkovaný a jeden neočkovaný byl hospitalizován. Nejčastějšími příznaky byly rýma, zhoršené vnímání chuti a kašel. Vzhledem k tomu, že věznice je omezený prostor, výsledky jsou velmi objevné pro nemocnice, pečovatelské domy, kancelářské komplexy atd.

Kdo chce prosadit povinné očkování ošetřujícího personálu, nejlépe jako toxický vánoční dárek od iracionální nové federální vlády, ignoruje výzkum a chce donedávna hloupě aplaudované lidi zatlačit do propasti, do nezaměstnanosti nebo sebevraždy. Nemocnice, domovy důchodců a pečovatelské služby i mobilní pečovatelské služby potřebují 10 až 25 procent neočkovaných. Je to jejich svobodná volba.

Jak ukazuje tato studie, každá očkovaná sestra nebo lékař je infekční stejně dlouho a stejně vážně jako neočkovaný lékař nebo sestra. Tato genová terapie nepřináší klinickou ani sterilní imunitu. Kdo to stále nepochopil, nechce to ze špatných úmyslů slyšet.

Na tomto pozadí je každá regulace 2G čirou šikanou a totalitní svévolí. Pokud nemocnice přijímají pouze očkované a „rekonvalescenty“ (existují teoreticky výjimky), pak to jen svědčí o tom, jak nevědecky se chová příslušné vedení nemocnice, příslušný úřad, příslušná kavárna či restaurace, divadlo, kino atd. Každý, kdo již nedovoluje neočkované návštěvy nemocnic nebo pečovatelských domů, jedná nelidským způsobem a navíc iracionálně, nevědecky a nedemokraticky.

Teprve nedávno mi řekl zaměstnanec nemocnice, že je velmi oprávněné zavést 2G – což bylo a nemohlo být bez jakéhokoli očkování, tedy nekonečně větší “nebezpečí” pro obyvatele nemocnice v roce 2020.

To je mýtus, který nyní vyvrátila tato vysoce oficiální studie ze Spojených států.

Vsadíme se, že žádná nemocnice, která už 2G má, se tímto vědeckým výzkumem nebude zabývat, protože je mnohem zábavnější lidi vybírat, než pracovat a jednat demokraticky, vážně a na základě důkazů?

Očkovaní lidé jsou infekční stejně dlouho a stejně silně či slabě jako neočkovaní!

Dr. phil. Clemens Heni, 9. prosince 2021

 

Sdílet: