11. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Majitelka patentů na očkování mRNA (BioNTech, Pfizer, Moderna) a vynálezkyně technologie mRNA Katalin Karikó před pár hodinami potvrdila KONEC PANDEMIE COVID-19 v důsledku varianty OMICRON!

Jak jsme očekávali (OKNO-1,OKNO-2) sama vynálezkyně potvrdila, že „neškodný“ OMICRON vytlačuje ostatní varianty COVID a ukončuje tak pandemii

Konec Pandemie COVID! Katalin Karikó – vynálezkyně vakcín mRNA (Pfizer, BioNTech, Moderna) potvrdila, že varianta OMICRON se chová jako chřipka. Není lidskému organismu příliš nebezpečná a vytlačuje původní kmeny COVID-19. Podrobnosti najdete zde Podrobnosti najdete zde a kdo je Katalin najdete zde .Tak to šiřte, ať jsou letos krásné vánoce a Očko Vojtěch se přestane bát!

Že „Náčelník“ má smysl pro humor je jasné – Katalin Karikó měla v ranných fázích svého výzkumu problém, že mRNA zabíjela na 100% pokusné myši. Problém po letech výzkumů vyřešila Karikó – odstraněním jednoho proteinu. Co trvalo Karikó celé desetiletí, vyřešila příroda za 1 rok – odstranila z COVID-19 jeden nebezpečný protein – přesně podle evoluční teorie! Jelikož vše do sebe zapadá, vypadá to, že zbývá v Česku odstranit jednoho vládního „Proteina!“ a bude klid.

ZDROJ

 

Sdílet: