2. 10. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Důvěrné dokumenty: Moderna pracovala na mRNA vakcíně proti koroně dlouho před pandemií

Americký zdravotní institut NIH a Moderna pracovaly na mRNA vakcíně proti koroně dlouho před vypuknutím korony. Rozhlasový moderátor Glenn Beck učinil toto úžasné odhalení ve středu v televizní show Tuckera Carlsona.

Americká vláda v tichosti podepsala dohodu s Modernou. Spojené státy a biotechnologická společnost společně zkoumaly mRNA korona vakcíny, řekl Beck.

Podle 158stránkového důvěrného dokumentu podepsal profesor Ralph Baric v prosinci 2019 vládní smlouvu s Modernou. Na straně 104 dokumentu je skryta skutečnost, že strany uzavřely tajnou dohodu.

Dokument uvádí, že kandidáty na vakcínu proti koronaviru jsou vyvíjeny a vlastněny NIAID (Národní institut pro alergie a infekční choroby Dr. Fauciho) a Moderna, řekl nám Beck.

“Podivná náhoda, ale počkejte, bude hůř,” řekl. NIAID, která spadá pod NIH, a Fauci financovali získání funkčního výzkumu v laboratoři ve Wu-chanu. Peter Daszak z EcoHealth Alliance, „Batwoman“ Dr. Shi a Dr. Baric tam zkoumal koronaviry. Pak došlo k podivnému propuknutí pandemie! 

V lednu tito lidé zahájili pomlouvačnou kampaň proti komukoli, kdo se zabývá laboratorní teorií. Zdá se, že tady došlo ke spiknutí, říká Beck. Předal usvědčující dokumenty různým lidem v Kongresu a Senátu. Fauci se za to bude muset zodpovídat, řekl.

Sdílet: