12. 8. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Data z Německa ukazují, že čím vyšší proočkovanost, tím vyšší nadměrná úmrtí

Výzkumníci Prof. Dr. Rolf Steyer a Dr. Gregor Kappler provedli analýzu nadměrných úmrtí ve všech 16 spolkových státech Německa za období týdnů 36 až 40. Analýza porovnávala úmrtnost ve státech s vyšší a nižší proočkopvaností.

Závěr byl překvapivě takový, že čím vyšší proočkovanost, tím vyšší nadměrná úmrtí. Jinými slovy, nadměrná úmrtí jsou způsobena právě vakcínami.

Vědci zůstali zaskočeni závěry, které vůbec nečekaly

Profesor Steyer je emeritním profesorem na Univerzitě Friedricha Schillera a svůj výzkum zaměřuje na teorii příčinnosti a teorii latentních proměnných.

Dr. Kappler je přednášejícím vícerozměrných statistických metod, starším datovým vědcům a softwarovým vývojářům.

Dr. Ute Berner, experimentální fyzik a člen Durynského parlamentu, pověřil tyto dva statistické vědce, aby zjistili, zda existuje souvislost mezi očkovaností proti onemocnění Covid-19 a nadměrnou úmrtností v Německu.

Analýza byla provedena na základě dat z  Federálního statistického úřadu a  Institutu Roberta Kocha (obdoba našeho Úřadu veřejného zdravotnictví).

Autoři analýzy uvedli:

„Korelace je +0.31, což je úžasně hodně a hlavně v nečekaném směru. Podle očekávání měla být korelace minusová, což by znamenalo, že čím vyšší proočkovanost, tím nižší nadměrná úmrtnost.

Skutečnost je však přesně opačná, což vyžaduje urgentní objasnění. Nadměrnou úmrtnost můžeme sledovat v každém ze 16 spolkových států.

Počty covidových úmrtí hlášených Institutem Roberta Kocha za sledované období představují konzistentně jen relativně malou část úmrtnosti a nedokážou vysvětlit zmíněné zjištění, že „ čím vyšší proočkovanost, tím vyšší nadměrná úmrtnost “.

Nejpravděpodobnější zdůvodnění tohoto jevu jsou:

1. Že kompletní zaočkování zvyšuje riziko úmrtí.

2. Že čím je větší podíl starých lidí v populaci, tím je vyšší proočkovanost a tedy i úmrtnost. Proto očkovanost a nadměrná úmrtnost také korelují. Toto odůvodnění je však nepravděpodobné, protože to by se podíl starých lidí musel výrazně změnit mezi lety 2016-2020 na jedné straně a v roce 2021 na straně druhé.

V úvahu připadají i jiná zdůvodnění. Některé z nich mohou být podloženy daty a měly by se dále vyšetřit. Budeme rádi za každý návrh v tomto směru.“

Diskriminace neočkovaných je bezdůvodná

Dne 17. listopadu 2021 prezentovala Dr. Bergnerová analýzu zadanou německou ministerskou zdravotnictví Heike Wernerovou. Jak uvedla, režim 2G (analogie slovenského režimu OP – očkován/překonán) je diskriminační.

Toto 2G pravidlo se v Německu uplatňuje například při vstupu do restaurací, kin, divadel, muzeí či galerií. Neočkování mají na tato místa vstup zakázán (tedy v podstatě totéž jako na Slovensku).

Záznam z jejího vystoupení si můžete prohlédnout zde:

Podle údajů z databáze  Our World Data  byla v období mezi 2. únorem 2020 a 22. listopadem 2020 celková úmrtnost v Německu ze všech příčin nižší než v předchozích letech.

Dne 29. listopadu 2020 již zaznamenalo 2916 nadměrných úmrtí a do 14. listopadu 2021 mělo Německo celkem již 61920 nadměrných úmrtí.

Vývoj nadměrných úmrtí v Německu znázorňuje následující graf:

Nadměrná úmrtí začala výrazně růst až po zavedení očkování

Kromě několika málo izolovaných míst bylo očkování proti Covid-19 zahájeno v Německu 27. prosince 2020. K 17. červenci 2021 obdrželo alespoň první dávku vakcíny 50 % populace. K 14. listopadu 2021 to bylo již 69%.

Zdroj dat Our World Data  ukazuje, že během prvního roku pandemie (2020) nebyla zaznamenána žádná nadměrná úmrtí.

(pozn. redakce: Takže ta hlášená úmrtí na Covid-19 byla zřejmě jen překlasifikována úmrtí z jiných příčin jako jsou chřipka či klasický zápal plic, na což permanentně upozorňujeme od samého začátku pandemie).

Naproti tomu v „roku vakcinace“, tedy v roce 2021, již nadměrná úmrtí hlášena jsou, konkrétně 37500, které se vyskytly od zahájení očkování.

Závěr

Prof. Steyer a Dr. Kappler dokázali korelaci mezi nadměrnými úmrtími a zvýšenou mírou proočkovanosti.

Namísto vyšetření této závažné skutečnosti, oznámila 2. prosince 2021 odcházející německá kancléřka Merkelová národní lockdown pro ty, kteří se odmítají očkovat a dokonce představila plány na povinné očkování.

Jak jinak se to dá nazvat než „úmyslná genocida vlastního obyvatelstva“? Potřebuje snad někdo ještě rukolapnější důkaz toho, o co tady ve skutečnosti celou dobu jde?

Autor: Rhoda Willson, Zdroj: dailyexpose.uk , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: