1. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Ženy postižené vakcínou zveřejňují video, aby zvýšily povědomí o vedlejších účincích

Skupina žen, jejichž životy byly převráceny naruby experimentální koronovou injekcí, nedávno vytvořila video, které mělo zvýšit povědomí o vedlejších účincích.

„Ahoj Pfizere. Ahoj Moderno. Dobrý den, AstraZeneca. Ahoj Johnson & Johnson. Ahoj CDC. Ahoj FDA, “ řeknou ženy do kamery. „Byli jsme zraněni, naše životy se změnily a potřebujeme pomoc. Lékaři zoufale hledají odpovědi a my naléhavě potřebujeme pomoc.

„Sdílejte naše příběhy, aby byl slyšet náš hlas. Pomozte nám dát dohromady lékařskou komunitu, abychom mohli získat pomoc, kterou tak nutně potřebujeme, “ říkají ženy. Jsme skuteční, jsme tady a chceme své životy zpět.

Dámy s evropským a americkým přízvukem říkají publiku: „Naším cílem není vytvářet další rozdělení v očkování a antivakcinaci. Jsme pro svobodu volby, pro informace, ale především pro bezpečnost.

Používají hashtag #RealNotRare, který Instagram označil za „dezinformaci“. Technologická společnost skrývá spoustu příspěvků, které obsahují tento hashtag. Není tedy zcela jasné, kolik z těchto příspěvků se objevilo na sociálních sítích.

Ženy chtějí, aby politici uznali, že vakcíny mají vedlejší účinky. „Cenzurovali nás téměř rok. Už žádná cenzura!“ „Požadují také, aby byly prozkoumány vedlejší účinky a potřebu zvrátit vakcinaci.

 

Sdílet: