10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Údaje EMA ukazují: 67 dětí již zemřelo na experimentální vakcínu

Do 19. listopadu hlásila Evropská léková agentura (EMA) 43 270 případů nežádoucích účinků po očkování proti koronaviru u 14 128 dětí. V 5592 případech byly nežádoucí účinky závažné. Většina z nich, 4 981, byla způsobena vakcínou Pfizer.

Přestože dětem smrt na Corona téměř nehrozí, na následky experimentální genové terapie zemřelo již 67 dětí, píší internetové noviny Wochenblick . Zemřelo 47 teenagerů, čtyři děti ve věku od dvou měsíců do dvou let a 16 novorozenců mladších jednoho měsíce (očkované matky).

V německém okrese Cuxhaven zemřel 12letý chlapec krátce po druhém očkování společností Pfizer. Zdravotní úřad zahájil vyšetřování. Odborníci z institutu soudního lékařství při Univerzitním lékařském centru Hamburg-Eppendorf se domnívají, že je pravděpodobné, že smrt byla způsobena očkováním.

Údaje UKHSA ukazují, že na konci října zemřelo tolik dětí, že došlo k nadměrné úmrtnosti. Ve věkové skupině 5-14 let zemřelo ve 43. týdnu více dětí než obvykle.

O několik týdnů dříve, 20. září, oznámila britská národní zdravotnická služba NHS, že bude zavedeno očkování proti koronaviru pro děti ve věku 12 až 15 let.

Sedmnáctiletá dívka z Francie zemřela 11 dní po druhé injekci koróny. Mladá dívka z francouzského departementu Bouches-du-Rhône se 20. září ve škole cítila nepříjemně. Byla převezena do nemocnice, kde o den později zemřela.

Příbuzní dívky uvedli, že jí lékaři diagnostikovali “masivní nevysvětlitelnou plicní embolii”.

Všimněte si, že tato evropská agentura je citována našimi vládními zločinci za každým zdůrazňováním vakcinace, ale o tomhle nás důrazně  neinformující. Ty šmejdi mlčí jako hrob! 

 

Sdílet: