10. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Australská zdravotní setra tvrdí, že očkovaným dávají ivermektin a neočkovaným ventilátory

Žena, pracující 40 let jako zdravotní sestra v tvrdí, že plně očkované pacienty s onemocněním Covid-19 léčí v australských nemocnicích ivermektinem, zatímco neočkované připojují na umělé plicní ventilace.

Toto tvrzení zaznělo během protestu za svobodu v Austrálii, při kterém zdravotní sestra přednesla projev k jeho účastníkům.

Video si můžete prohlédnout zde:

 

 

 

Iverkmektin je běžný lék používaný k léčbě onemocnění způsobených parazity, ale důkazy naznačují, že je úspěšný i při léčbě údajného onemocnění Covid-19.

Přípravek se ve velkém používal v Indii či  Japonsku a zdá se, že byl úspěšný, neboť významnou měrou snížil úmrtí o miliony lidí.

Když ale Indie změnila směr a zavedla vakcínu na Covid-19, úmrtí na údajné onemocnění Covid-19 začala znovu rychle narůstat.

Australští regulátoři zdravotnictví (stejně jako slovenští) zakázali všeobecným lékařům předepisovat pilulky ivermektinu k léčbě údajného onemocnění Covid-19, což znamená, že tvrzení zdravotní sestry, pracující v oboru 40 let, je v případě pravdivosti velmi kontroverzní.

Australský Úřad pro terapeutické zboží (TGA) v tiskovém prohlášení uvedla, že obecní lékaři mohou nyní ivermektin předepisovat pouze na schválené stavy, jako jsou svrab a jisté parazitární infekce.

“Tyto změny byly zavedeny kvůli obavám z předepisování orálního ivermektinu na údajnou prevenci nebo léčbu onemocnění Covid-19,”  řekl TGA v prohlášení, vydaném v pátek 10. září.

Možná si vzpomínáte na výjevy, vysílané v mainstreamových médiích, ukazující údajnou krizi s onemocněním Covid-19 v Indii. Inu, od té doby země v oblastech, které používaly ivermektin, onemocnění Covid-19 doslova vygumovala.

V indickém státě Uttarpradéš bylo 33 okresů prohlášeno za „bezcovidové“. Psali jsme o tom iv našem článku: Prudký pokles COVID-19 v Indii poté, co začali distribuovat ivermektin a hydroxychlorochin

Při celkovém počtu 241 milionu obyvatel je tam momentálně jen 199 aktivních případů a míra pozitivních testů je 0,01% – statisticky nula.

Je to chudý stát a, co je horší, i nejhustěji osídlený as nejvyšší hustotou míst – to nejvhodnější prostředí pro šíření viru, jaké si dovedete představit – ale přesto porazili Covid-19 levným, běžně dostupným lékem… Ivermektinem.

Zdroj: dailyexpose.uk , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: