29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Masky začínají padat!

„Čínská biologická laboratoř ve Wu-chanu je součástí společnosti Glaxosmithkline, která (shodou okolností) patří společnosti Pfizer!“ (ten, kdo vyrábí vakcínu proti viru, který byl (náhodně) zahájen v biologické laboratoři Wuhan a který byl (náhodně) financován Dr. Faucim, který (náhodně) inzeruje vakcínu!

„GlaxoSmithKline je (shodou okolností) řízen finančním oddělením Black Rock, které (shodou okolností) spravuje finance Open Foundation Company (Sorosova nadace), která (shodou okolností) provozuje francouzskou AXA!

„Shodou okolností Soros vlastní německou společnost Winterthur, která (shodou okolností) vybudovala čínskou laboratoř ve Wuhanu a byla koupena německou aliancí, která (shodou okolností) má Vanguard jako akcionáře, který je (shodou okolností) akcionářem Black Rock, který (shodou okolností) ) ovládá centrální banky a spravuje přibližně třetinu globálního investičního kapitálu.

Black Rock je také (shodou okolností) významným akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates, který (shodou okolností) je akcionářem společnosti Pfizer (kdo – pamatujete si? ​​Prodává zázračnou vakcínu) a (stalo se) nyní financuje činnost WHO jako hlavní sponzor!

Nyní chápete, jak mrtvý netopýr prodaný na mokrém trhu v Číně infikoval CELOU PLANETU! „“ ….

Lenka Tihonová

 

Sdílet: