6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Dopis vládám v Evropě a USA. V budoucnu už nebudou moci říkat, že „nic nevěděli“

Dr. Matthias Rath v prohlášení o záměru vyzývá k zastavení očkování proti koronaviru: „Potenciálně zničující vedlejší účinky

Lékař Matthias Rath v dopise vládám v Evropě a Spojených státech vyzval k okamžitému pozastavení očkování proti koronaviru. Poukazuje na nový převratný výzkum publikovaný v časopise Viruses, který ukazuje, že tyto vysoce experimentální léky mohou mít potenciálně zničující vedlejší účinky.

Vědci ze Stockholmské univerzity a Umea University zjistili, že spike protein SARS-CoV-2 je schopen proniknout do buněčného jádra a zasahovat do opravy poškození DNA. Oprava DNA je nezbytná k ochraně před nemocemi, včetně rakoviny.

Vědci varují před dlouhodobými riziky očkování proti koronaviru, protože vakcíny způsobují, že tělo produkuje nebo zavádí spike protein do těla. Otázkou tedy již není, zda tyto vakcíny spustí lavinu vedlejších účinků a nových nemocí, ale kdy.

Politici mezitím pod tlakem evropských a amerických výrobců vakcín volají po povinném očkování. Rakousko již oznámilo, že očkování proti koroně bude povinné od února 2022. Rakušané, kteří odmítnou, mohou očekávat pokutu 3600 eur.

Nemůžeš říct, že jsi nic nevěděl!

Dr. Rath nabádá tvůrce politik, aby zastavili očkování. “Jakékoli jiné rozhodnutí je nezodpovědné a ohrožuje zdraví a životy milionů lidí,” řekl.

Lékař také požaduje nezávislé vyšetření možných vedlejších účinků vakcín. Nyní, když Dr. Rath poslal svůj dopis a uvedl, že evropští a američtí politici mají vědecká fakta. V budoucnu už nebudou moci říkat, že „nic nevěděli“.

Sdílet: