2. 12. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Většina hospitalizovaných korona pacientů včetně JIP v Rakousku je plně očkovaná. Kdy padne česká „vládní“ lež o českých neočkovaných pacientech?!

Rakouská vláda sice vyhlásila další stupeň teroru pro neočkované Rakušany a do lockdownu zavřela pro jistotu i očkované. Ono není divu. Na veřejnosti se totiž stále častěji objevují skutečná data z nemocnic a ukazuje se, že většina pacientů je plně očkovaných zjevně nefunkční vakcínou.

Například v Korutanech leží aktuálně v nemocnicích leží na JIP 35 pacientů, z nich jen 16 je neočkovaných a 19 plně očkovaných. takže očkovaných je více než 50%! A to prý vakcíny chrání proti vážnému průběhu nemoci!

Celkem je hospitalizováno 245 pacientů s koronavirem a z nich je 107 neočkováno. Takže očkovaných je 56,3% pacientů je plně očkováno! O jaké pandemii neočkovaných to tedy rakouská vláda mluví?

Podobně ale lže i česká (slovenská, německá…) vláda. Nemocnice jsou ve skutečnosti převážně zaplněné očkovanými pacienty, kteří mají navíc často vážné náhlé potíže (infarkt , mrtvice) způsobené krevními sraženinami, které způsobují experimentální vakcíny.

Stačí si vzpomenout, jak se před pár týdny objevila oficiální data, která ukazovala, že počty očkovaných v nemocnicích prudce rostou. Data byla tedy odklizena, aby se český člověk neděsil následků očkování a byla následně nahrazena těmi „správnými“. Těm ale může věřit jenom naprostý blázen. Přínosy očkování nejsou žádné, následky značné. Očkovat se dát lze, odočkovat již bohužel ne!

Hans von Graz

 

Sdílet: