2. 10. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Proč se nemusíte bát nové „omikron“ varianty, o které dnes média běsní

Jak jste si určitě za poslední 2 dny všimli, globální média hlavního proudu započala novou fázi psychologické operace o příchodu „nové varianty“ koronaviru s názvem „nou“ nebo „omikron“.

Opět šílí, straší a běsní, že tato nová varianta má prý až 30 hrůzostrašných mutací a může se šířit rychleji, než cokoli v historii před ním.

Samozřejmě, je zde podprahová zpráva, že každý by se měl začít bát, přestat odporovat a okamžitě plnit všechna nařízení zkorumpovaných vlád.

Ve skutečnosti to, co se nejrychleji šíří, je mediální hysterie.

Pasažérům v letadle, které včera přiletělo z Jižní Afriky do Amsterdamu, bylo znemožněno na letišti vystoupit. A to vše jen kvůli masové hysterii šířené médii.

Lidé panikárie, neboť si uvědomují, že vakcíny a posilovací dávky, které již obdrželi, jsou nyní bezcenné

Část odkazu šířeného mediální panikou je, že všechny vakcíny, které si dosud nechali lidé aplikovat, jsou v podstatě bezcenné. Jinými slovy, jejich vakcinační covid pasy budou vyresetovány na nulu.

Agentura The Associated Press (AP) hlásí, že Izraelci už ohledně této nové varianty ztrácejí rozum a premiér Naftali Bennett je na pokraji vyhlášení stavu nouze.

Podle agentury AP novou variantu nacházejí u plně očkovaných jedinců, kteří přicestovali do Izraele. Bennett vyhrožuje, že hranice země a cestování budou zmraženy, dokud izraelská armáda nevytřesuje všechny cestující z postižených afrických zemí a neuvězní je v karanténních táborech.

„Vláda později uvedla, že všechny země v subsaharské Africe se považují za rizikové a jejich občané budou mít zákaz cestování do Izraele a stejně izraelští občané budou mít zákaz cestování do těchto zemí. Navrátilci zase budou muset na nějakou dobu podstoupit izolaci.

Izraelská armáda se momentálně snaží lokalizovat všechny jednotlivce, kteří navštívili tyto země za poslední týden a nasměruje je do karantény, dokud se neuskuteční jejich přetestování.“

Teror na celém světě přitvrzuje.

V Austrálii momentálně armáda honí domorodé obyvatelstvo a odváží je do koncentračních táborů, kde je násilně očkuje.

Ostatní vlády se připravují na finální útok vůči lidstvu a nejnovější mediální hysterie kolem varianty „omikron“ má za cíl ještě více vystrašit světové obyvatelstvo, aby se bez odporu podřídilo již otevřené tyranii a genocidě.

Vy se podřídíte, pokud vás budou média dostatečně terorizovat?

Jak vysvětluje Mike Adams v  nejnovějším podcase , celá tato mediální kampaň je zaměřena na dosažení globální poslušnosti s vládní tyranií.

Novináři dnes působí jako žurnalo-teroristé, kteří protlačují masovou hysterii, aby přiměli lidi poslouchat (a očkovat se).

Farma firmy se již vytěšují z dalších potenciálních zisků plynoucích z aktualizovaných vakcín. Více vakcín však povede k více mutacím a více variantám viru v roce 2022 i později v budoucnosti.

Celá tato věc je jeden obrovský kriminální podvod založený na lžích a ďáblu. S vaší poslušností to nikdy neskončí!  Lidé na celém světě musí povstat a společně se postavit proti propagandě strachu, bio-terorismu a vládami sponzorované genocidě.

Důvodem, proč byla vypuštěna tato nejnovější varianta strachu za koordinované asistence médií, je skutečnost, že lidstvo se začíná probouzet a učí se vzdorovat tyranii. Proto globalisté stupňují svůj útok proti lidstvu, vypouštějí další biologické zbraně ze zmrazené Fauciho sbírky a ničí psychiku populace neustávající mediální propagandou.

A jaká je světlá stránka toho všeho?

Pokud máte přirozenou imunitu proti covidu po překonání kteréhokoli „variantu“, pak máte imunitu proti všem variantám.

Avšak nesčetné masy očkovaných lidí si svou přirozenou imunitu zničily, což znamená, že jsou dnes vůči každé nové variantě viru extrémně zranitelní . Tedy pokud připustíme, že nějaký koronavirus vůbec existuje, neboť i to je sporné.

Všimněte si, jak dobré to bylo načasováno. Média mají dnes výbornou výmluvu, kterou vysvětlí, proč tak mnoho očkovaných lidí umírá s oslabenou imunitou. Chyba samozřejmě nebude ve vakcíně, ale v nové variantě.

Ponaučení? Pokud se podrobíte, zemřete. Proto se nepodrobujte!

Závěr

Kromě výše uvedeného všimli jste si ještě, jak se tato nová varianta objevila najednou, jen pár dní poté, co byl ve většině evropských zemí, včetně Česka a Slovenska, vyhlášen nouzový stav a celoplošný lockdown?

Ještě stále věříte v náhody?

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: