Americký prezident Joe Biden byl viděn v obchodě bez masky, ačkoli opakovaně vyzýval Američany, aby dodržovali režim masek, uvádí Fox News. Podle webové stránky kanálu byl prezident viděn v sobotu v obchodě s oblečením na ostrově Nantucket s maskou staženou k bradě a nezakrýval si ústa, ačkoli cedule na dveřích obchodu vyzývaly návštěvníky, aby masky nosili.

Podle novinářů  Biden opustil obchod se staženou maskou a pil něco, co vypadalo jako koktejl. Zároveň prezident cestou do dalšího obchodu ignoroval otázku novinářů, co dalšího je třeba udělat, aby se zastavilo šíření nového kmene omikronového koronaviru. Mezitím v Nantucketu, kde Biden tráví dovolenou na Den díkůvzdání, se nošení roušek uvnitř tohoto měsíce opět stalo povinným, poznamenává Fox News.

Biden, který nabádá Američany, aby nosili masky, byl údajně již několikrát kritizován za nedodržování režimu masek v regionech. Konkrétně v říjnu byl spatřen bez masky v drahé washingtonské restauraci. V listopadu byl Biden také viděn při interakci se členy veřejnosti bez masky, kterou si později nasadil až na focení.

Zpupnost vládnoucích elit je bezbřehá a ukazuje jen na jednu věc a to, že celá estráda kolem covid pandemie je vymyšlená a řízená globalisty za účelem ovládnou lidské masy.