6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Michal Brand: Tupost vědců Aneb Blbci bez hranic

Na samotném začátku „pandemie“ Covidu-19 nás experti a vědci opakovaně ujistili, že až strašlivý mor jménem Covid dorazí do Afriky, tak tam zemřou desítky milionů lidí a stamiliony nebohých Afričanů budou prchat do pohostinné Evropy za vysokými sociálními dávkami, ehm, pardon za skvělými a ohromně účinnými mRNA preparáty.

Tehdy jsem to bral jako začátek agitační kampaně za dovoz dalších několika milionů negramotných, líných, nezaměstnatelných-protože-PRÁCE-neschopných a neintegrovatelných „inženýrů, lékařů a doktorů věd“. Samozřejmě, vždy výhradně pokorných, tichých a vděčných a to i při znásilňování nebo rovnou vraždění evropských žen, dívek, dětí, ba i starců a stařenek.

Rok se s rokem sešel a nějak se nám nenaplnily ty předpovědi vědců a expertů. A to přitom jde o vědce a experty, kteří – jak všichni víme z médií i z příspěvků elfů na internetových diskusích – kteří mají jako jediní právo se k čemukoliv vyslovit a my, prosťáčci jim musíme pouze zbožně naslouchat a následně pokud možno doslova jak citáty z Lenina či Maa opakovat všechna ta moudra Flégra, Hořejšího, Smejkala, Kubka Fauciho, Prymuly, Svrčinové, Tachezy-ové, Grubhoffera, Hela, Levínského, Maďara, Konvalinky, Kulveita a všech dalších režimem povolených „odborníků“.

Naproti tomu kdokoli jiný, i kdyby měl sebevětší vědeckou i medicínskou erudici, praxi i invenci, tak je ruský trol, dezinformátor a nerozumí oboru. Protože nemá oficiální štempl neo-gebelsova minsitersta propagsandy na jediný správný „vědecký“ názor na rasové otázky. Ehm, pardon, na covidové otázky. Rasové otázky byla předchozí obdobná ryze vědecká debilita. A ta dnešní ryze vědecká debilita není o nic menší než nacistická rasová věda. A povede ke stejně tragickým důsledkům. Mark my words. Zapište si, co říkám. Na cestě k těm tragickým výsledkům vědecké covidovo-rasové teorie jsme už řádně dlouho.

Jaká je situace se strašlivým covidem v Africe?

Nu, za prvé, nemají tam nikoho z těch výše jmenovaných „expertů“ a „vědců“.

Za druhé, nemají žádné lockdowny.

Za třetí, nemají žádné dennodenní strašení počty „nakažených“, počty hospitalizovaných, mrazáky na mrtvoly v každé ulici.

Za čtvrté, nenosí roušky, nedodržují sociální distanc, nemyjí si ruce jedovatými chemikáliemi každých pět minut, jako lidé v Evropě a v USA. (Někteří lidé v Evropě a v USA.)

Za páté, neočkují se proti covidu. Proto také nemají hromadná úmrtí „na covid“ během masového očkování „vakcínou“ „proti“ covidu, jako mají například Izrael, Česká republika, Slovensko, Británie, USA a další a další vyspělé, intenzivně „vakcinující“ země.

Stačí se podívat na data:

Počet dávek vakcíny napíchaných do občanů (přepočteno na 100 000 obyvatel):

https://www.rajce.idnes.cz/f1516699229

Počet úmrtí „na covid“ (přepočteno na 100 000 obyvatel):

https://www.rajce.idnes.cz/f1516699220

Z premiantů v očkování se zdá pouze Finsko jakž takž nepropadnout do nejhorších výsledků z hlediska počtu úmrtí. Jinak v počtu úmrtí vévodí vyspělé státy, masívně očkující vyspělé státy zatímco zaostalé, neočkující státy (Indie, Bělorusko) mají tak málo úmrtí „na covid“, že to snad ani nestojí za zmínku.

Když porovnáme podobně situaci v globálním měřítku a vybereme pro srovnání skupinu vyspělých zemí (viz data grafu) a skupinu „zaostalých“ zemí, vidíme velice podobný výsledek – tam kde se očkuje, straší a lockdownuje (a blbne s rouškami, sociální odloučeností, permanentním dezinfikováním rukou apod), tam je vysoká úmrtnost. Kde na to kašlou, tam je úmrtnost na covid velice nízká.

Počet dávek vakcíny napíchaných do občanů (přepočteno na 100 000 obyvatel):

https://www.rajce.idnes.cz/f1516699942

Počet úmrtí „na covid“ (přepočteno na 100 000 obyvatel):

https://www.rajce.idnes.cz/f1516699941

V podstatě naprosto jednoduchý a jasný obraz skutečných výsledků – „zaostalé“ země neočkují a lidé tam na covid neumírají, „vyspělé“ země očkují a lidé tam intenzivně umírají „na covid“ (a na lockdowny a rouškami zničenou imunitu a na vakcíny a na únavu ze života v soft-koncentráku).

Jedinou výjimkou se zdá být Jižní Afrika, která má také vysoké počty úmrtí „na covid“ – ovšem při podrobnějším pohledu je zřejmé, že výrazně dominantní část všech „covid úmrtí“ je po zahájení masového očkování na začátku července 2021.

(Stejné je to mimochodem u Izraele, kde každá vlna opatření a masových očkování přinese následně masové umírání lidí. „Na covid“, na co jiného, že? 😉

Jihoafrická republika:

Počty napíchaných dávek:

https://www.rajce.idnes.cz/f1516700617

Počet mrtvých:

https://www.rajce.idnes.cz/f1516700609

Israel:

Počet napíchaných dávek:

https://www.rajce.idnes.cz/f1516700608

Počet mrtvých:

https://www.rajce.idnes.cz/f1516700607

Takže tedy v Africe lidé na covid prakticky vůbec neumírají. I když vědci a experti jednoznačně předpověděli pravý opak, jako jistojistou budoucnost.

Rok a půl přesně o tomto mluví nezávislí komentátoři, „konspirační teoretici“, „konspirační weby“, „ruští agenti“ a „málo erudovaní vědci“ („málo erudovaní vědci“  – to když šlo o nesporné vědecké autority s názorem jiným než je oficiální covid-fašistická doktrína).

A nyní, voilà, rok a půl poté, co je tato skutečnost do očí bijící a vidí ji každý, že v Africe se neočkuje, nelockdownuje a neumírá na covid, si této skutečnosti všimli …. Erudovaní vědci a experti:

https://news.yahoo.com/scientists-mystified-wary-africa-avoids-074905034.html

Scientists mystified, wary, as Africa avoids COVID disaster

„Vědci jsou zmateni, ostražití, protože Afrika se vyhýbá Covid-katastrofě“ (kterou ti samí vědci předpověděli jako nezvratnou jistotu).

Nemá smysl dále komentovat.

Jen jediná věc stojí za zmínku.

On Friday, researchers working in Uganda said they found COVID-19 patients with high rates of exposure to malaria were less likely to suffer severe disease or death than people with little history of the disease.

Achan said this may suggest that past infection with malaria could “blunt” the tendency of people’s immune systems to go into overdrive when they are infected with COVID-19. The research was presented Friday at a meeting of the American Society of Tropical Medicine and Hygiene.

A malý kvíz pro vědce a experty:

Jestlipak víte, jaký lék se používá masově k léčení malárie?

A to i preventivně…

Nevíte, milí vědci a experti?

No …

…Přeci…

………….Ivermektin

Již desítky let se jako prevence i k léčení malárie používá Ivermektin.

Zcela bezpečně, levně a nesmírně efektivně. Na celém světě, zejména v rozvojových zemích, bylo Ivermektinu předepsáno a využíváno několik miliard dávek. Bez jakýchkoli zaznamenáníhodných vedlejších negativních účinků.

Proto také objevitel Ivermektinu dostal v roce 2015 Nobelovu cenu za medicínu. Ivermektin je lék pro lidi, za který byla udělena dokonce Nobelova cena. To jen tupí sheeples uvěřili, že je to „medicína pro koně“.

A jak je ZNOVU vidět, Ivermektin účinkuje i jako prevence proti vážnému průběhu Covidu nebo smrti na Covid. (U nás Ivermektin proti Covidu vyzkoušen velice úspěšně v Brně, na Slovensku také.)

A protože se v Africe (stejně jako v řadě dalších rozvojových zemí) Ivermektin bere masově, tak se tam neumírá na Covid a ani v Africe nejsou zahlcené nemocnice pacienty s Covidem.

Tak snad za další rok a půl všichni ti režimní „vědci“ a „experti“ připustí, co je očividné již rok – Ivermektin je levný, efektivní a bezpečný lék proti Covidu.

Jen to za ten další rok a půl bude stát

dalších 30 000 zbytečně mrtvých lidí v České republice.

Jen to za ten další rok a půl bude stát

dalších 5 milionů zbytečně mrtvých lidí na celém světě.

Dalších 5 milionů zbytečně mrtvých na celém světě – kromě Afriky a dalších rozvojových zemí, kde na rozdíl od nás nemají ty naše „vědce“ a „experty“ a kovid-fašistickou vládu s neovladatelnou chutí terorizovat a týrat vlastní obyvatelstvo.

Michal Brand

 

Sdílet: