6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

A je to tady! EMA schválila Pfizeru vakcínu pro děti od 5 let na základě experimentálních dat ze Slovenska…

A je to tady! EMA schválila Pfizeru vakcínu pro děti od 5 let na základě experimentálních dat ze Slovenska, přesně jak v září varoval Aeronet! Očkování dětí ve všech zemích EU začne okamžitě, vakcinace dětí na Slovensku pomohla Pfizeru utvořit limitní klinickou studii na dětech, podle které EMA posuzovala žádost Pfizeru! A pouhý den po Slovensku zavádí i Česko předvánoční lockdown! Nemocnice začaly vyhazovat žlučníkáře a stěhují místo nich na nemocniční postele výnosné covidové ležáky, stěžuje si pacientka! Lékařská profese začíná mít nádech sektářství, protože nejohroženější skupinou jsou senioři, ale farma lobby chce očkovat hlavně děti! Proč?

Po necelých 3 měsících došlo na vyplnění další předpovědi Aeronetu, až z toho doslova mrazí. Evropská léková agentura EMA dnes oznámila, že schválila Pfizeru vakcínu Comirnaty 500 pro použití na dětech od 5 do 12 let věku [1]. Náš Aeronet již počátkem září přinesl [2] informaci o tom, že na Slovensku došlo k děsivému rozhodnutí ministra zdravotnictví Vladimíra Lengvarského, který oznámil, že na Slovensku se okamžitě začíná s vakcinací dětí od 5 do 12 let.

Naše redakce se pozastavila nad Lengvarského šokujícím přiznáním v televizi, že slovenské ministerstvo zdravotnictví očkuje podle toho, co mu doporučí výrobce vakcín Pfizer a dopředu jsme varovali, k čemu to povede, že prostě Pfizer vyzkouší vakcínu na slovenských dětech a data o jejich očkování potom použije jako podkladová data a přílohu pro svoji žádost o schválení vakcíny u FDA a EMA. V článku na konci září [3] jsem publikoval níže zobrazené video s vystoupením Alberta Bourly, šéfa Pfizeru, který hovořil o tom, že v současné době jsou vakcíny pro děti v režimu schvalování a čeká se na data zkrácených klinických studií dětského očkování.

 

 

A jak jsem dopředu varoval, Slovensko se stalo zkušební laboratoří Pfizeru na dětskou vakcínu proti covidu, a že se dá očekávat, že na základě těchto dat bude brzy vakcína pro děti Pfizeru schválena pro celou EU. A ten den nastal právě dnes! Na Slovensku začali očkovat děti počátkem září a nyní koncem listopadu má Pfizer vakcínu pro děti schválenou pro celou EU. Dámy a pánové, v tomhle bordelu prostě žijeme.

Farmaceutická společnost si vybere vládu v nějaké zemi, která už dávno ztratila suverenitu, nadiktuje konkrétnímu ministrovi instrukce, tady vezmeš naši vakcínu, napícháš ji dětem, podáš zprávu o vedlejších účincích k tomu a tomu datu, takže výsledkem je limitní a zrychlená studie, která se potom jako důkaz předhodí schvalovacímu orgánu a najednou je na světě schválená vakcína pro celou EU. Kdo čte Aeronet, tak ví v předstihu, co se chystá a co se stane.

V Evropské unii se začnou očkovat děti od 5 let, otázkou zůstává, jestli povinně nebo na základě rozhodnutí nezletilého dítěte přímo ve škole

Měli jste 3 měsíce připravit se na tento okamžik, kdy v EU bude vakcína schválená pro použití na dětech. Jak už jsme psali v září v našich článcích, vakcína Pfizeru pro děti se od plnotučné vakcíny pro dospělé údajně v ničem neliší, rozdíl je pouze v objemové dávce. Vakcína pro děti má jen jednu třetinu obsahu v porovnání s dávkou pro dospělé. A podle informací se dětské “Pfizerky” dostanou do ČR v polovině prosince.

Jakmile budou v ČR, tak po naskladnění a distribuci se s nimi začne očkovat ve školách. Na vládě se nyní zastavily hodiny na zdi a končící Babišova vláda už o očkování dětí asi rozhodovat nebude. Velmi reálně hrozí povinná vakcinace školních dětí anebo tzv. americký model “Free Choice” na českých školách. Politici dostanou pokyn od Pfizeru, očkujte děti, a tak budou očkovat děti. V září to přiznal na kameru přímo slovenský ministr zdravotnictví, Vladimír Lengvarský v rozhovoru pro Pravda TV, viz. video níže.

 

 

Americká FDA schválila 29. října Pfizeru tuto dětskou vakcínu pro USA na základě federálního zákona o nouzovém stavu [4], ale tehdy k tomuto rozhodnutí ještě nebyly použity limitní klinické studie. Evropská EMA ale podle německého tisku již rozhodovala podle nich. A právě v USA začaly desítky základních a středních škol razit politiku Free Choice (Svobodná volba), což není nic jiného než dobrovolné očkování nezletilých na školách, o kterém si rozhodují samy děti bez účasti rodičů přímo ve škole.

Tlak kolektivu a strach z vyloučení a segregace povede děti k nezodpovědným rozhodnutím a k naočkování pod sociálním nátlakem. Totéž lze očekávat nyní v ČR a na Slovensku poté, co EMA schválila tuto dětskou variantu vakcíny Pfizeru. Kromě Free Choice metody je na stole i znění zákona o veřejném zdraví, které stanovuje povinné očkování pro děti v rámci hexa a tetra vakcín. Je velice pravděpodobné, že nová česká vláda zařadí dětskou covidovou vakcínu na seznam povinných vakcín pro děti, jako jsou dnes obligátní vakcíny proti plejádě dětských nemocí, od neštovic až po zarděnky. Takže, pokud neprojde Free Choice, udělají to formou změny vyhlášky a přidají covidové vakcíny do povinného očkovacího plánu pro děti.

Globalisté chtějí děti vychovat k pravidelnému očkování několikrát za rok a k trvalému nošení covidových pasů

Musíme si tady vysvětlit, proč globalisté usilují tak moc a brutálně o očkování dětí. Pokud se děti naučí očkovat v útlém věku, budou se už poslušně očkovat po zbytek života. Přesně o tomto to je. Dětem budou podle mého názoru posunovat placebo instrument, aby se děti nebály, a spolu s nimi ani rodiče. Skutečné ostré roztoky jim začnou být píchány až v pozdějším věku.

To hlavní, co se sleduje očkováním dětí od útlého věku, je naučení a zvyknutí si otroka, pardon, dítěte na jehlu a poslušné držení při inokulaci. Když očkujete psa nebo kočku poprvé, je u toho cirkus a zvíře se instinktivně brání. Po několika očkováních už ale zvíře nehne ani brvou. Pokud by si děti nezvykly na jehlování dvakrát ročně covidiánskou vakcínou, byl by to opravdu vážný problém. A proč? Znovu to musím zopakovat, protože lidé to pořád zapomínají, anebo naprosto nechápou.

Výchova dětí k pravidelné vakcinaci v USA již začala. Děti jsou indoktrinovány k tomu, aby se cítily jako hrdinové, když se nechají píchnout jehlou

Každý občan v Novém světovém řádu bude muset nosit identifikační a sledovací prvek. Z počátku půjde o kus papíru, potvrzení, anebo o mobilní aplikaci v telefonu. Ale později půjde o podkožní čipy, implantáty, a ještě později o grafenové a indukční embodenty v podobě grafenových a magnetických markerů v lidském těle. Embodent je označení pro systém identifikace, kdy identifikátorem se stává samotné lidské tělo jako takové, případně lidská krev, orgán atd.

Když bude člověk při průchodu elektromagnetickým polem měnit a narušovat homgenitu pole vždy jedním charakteristickým způsobem, potom lze takto člověka identifikovat. A v takovém případě embodentem je celý člověk a jeho organismus, který při průchodu elmag polem generuje unikátní křivku na magnetografu. Lidé budou čipy odmítat, moc se jim to nebude líbit, takže místo čipů přijde embodyment, tedy napouštění lidí identifikačními roztoky, které z jejich těl udělají unikátně identifikovatelné embodenty. Ale tato technologie je ještě nespolehlivá, takže zatím se bude vše realizovat mobilními telefony a aplikacemi. A právě tady je ten hlavní důvod očkování dětí.

Děti budou dostávat převážně placebo instrument, protože cílem je výchova dětí k Total Control životu, nikoliv medicínské hledisko

Děti se musí vychovat a naučit novému způsobu života a nové normalitě. Musí se vychovat a naučit, že k pohybu mimo domov je zapotřebí certifikát v mobilu, který lze získat jen na omezenou dobu, certifikát musí být v mobilu, mobil se musí ukazovat všude při vstupu kamkoliv, člověk musí mít mobil stále u sebe, protože mobil sleduje i jeho pohyb, dítě se musí naučit nikdy telefon nezapomínat doma, a hlavně, dítě si musí vytvořit nový paradigmatický vzorec, že volný pohyb kamkoliv znamená mít u sebe roušku a mobil s certifikátem o očkování.

A tím pádem děti je potřeba zavčas naučit, že se musí očkovat poslušně dvakrát ročně, jinak budou vyloučeny z kolektivu, nikdo se s nimi bavit nebude, dostanou se do sociální izolace. Přesně proto jsou vakcíny rozděleny podle zatím neověřených informací [5] slovinské whistleblowerky na 3 skupiny, přičemž obrovská část lidí je podle zpráv očkována placebem, tedy skupinou č. 1. Počet lidí se skupinou 2 a 3 je mnohem menší, podle zpráv, které dostáváme do naší redakce.

Slovinský vakcinační certifikát. Číslo 01 podle tvrzení slovinské whistleblowerky Very Kanalec znamená placebo roztok.

Podle stovek emailů a reakcí ze zkušeností v rodinách, kde jsou někteří rodinní příslušníci očkováni, to zatím vypadá tak, že 72% lidí dostalo placebo, 20% lidí dostalo druhou skupinu s ostrou vakcínou, přičemž jen 8% dostalo vakcínu, jejíž imatrikulační kód začíná číslem 3, případně 03 nebo 003. Jedná se pouze o neprůkazný redakční vzorek lidí, kteří se nám dosud ozvali, nelze z toho nic vyvozovat, ale minimálně je to zajímavé, že brutálně v ČR převažuje skupina č. 1.

Ve dvou případech nám ale čtenáři napsali, že první a druhá dávka, kterou jejich partneři dostali, byly jedničky, ale třetí dávka, posilovací booster, jim začíná sériovým číslem 2 v jednom případě, ve druhém případě číslem 3. A v obou případech příjemci měli zdravotní problémy po 3 dávce. Svědectví slovinské vrchní zdravotní sestry z Lublaně je naprosto zásadní v tom, že kauza nadzvedla koberec spiknutí, ale dosud se k tomu neodvážil nikdo další. Pod koberec není zatím pořádně vidět. Imatrikulační čísla vakcín se diametrálně liší v Německu od čísel v Rakousku, dnes jsme si to ověřovali, takže to, co bylo zjištěno v Lublani, prakticky nemusí platit nikde jinde, jenom tam. Rozlišování vakcín v každé zemi může a zřejmě je řízeno odlišnými schématy, které jsou podle všeho zakódovány různě. Naše redakce pátrá po dalších stopách a indiciích této slovinské kauzy.

Andrej Babiš se loučí s funkcí premiéra vyhlášením lockdownu a nouzového stavu na území ČR. A povinné očkování chce nařídit už lidem od 50 let věku!

Očkování dětí tak má vést k výchově Nového člověka. Děti se mají naučit a zvyknout si na včeličky dvakrát, možná i vícekrát za rok, aby mohly svobodně běhat venku a mohly chodit do školy. Děti se budou potkávat a namísto pozdravu jako Čau a Ahoj si budou ukazovat a skenovat certifikáty na mobilech. K tomuto Total Control způsobu života nelze staré lidi převychovat, ale děti lze k tomu vychovat. Chceš-li pokořit nepřítele, vychovej jeho děti!

Proto si všimněte, že zatímco statistiky plní čísla o tom, jak umírají tisíce důchodců, hlavně ve věku nad 80 let, tak ve skutečnosti politiky a farma společnosti zajímají hlavně děti a údajně jejich ochrana očkováním. Na staré lidi jako by se všichni vykašlali, nikdo je nezajímá. Teď po přečtení tohoto článku tak už víte, proč tomu tak je. Sorry za tvrdá slova, ale tenhle svět nebude pro starý. A přesně takto se nyní odvíjí procesy globálního řízení. Hlavním terčem jsou děti a jejich pravidelná inokulace s cílem utvoření a vymodelování Nového člověka, který přijme Total Control jako novou normalitu společenského chování.

Andrej Babiš, dosluhující premiér ČR

Česká vláda se podobně snaží převychovat obyvatelstvo, ale s dospělými lidmi je to velká potíž. Pouhý den po Slovensku, kde vláda od čtvrtka vyhlásila lockdown a nouzový stav, přichází se stejným opatřením i Babišova končící vláda v Česku. Nouzový stav začne platit od pátku. A představte si, že Andrej Babiš chce povinně očkovat české občany už od věku 50 let [6], ještě v úterý to přitom bylo od 60 let nahoru. Ano, klasická salámovka a tlačení na pilu.

Postupně to půjde níže a níže. Ten proces se s novou vládou Petra Fialy nejen nezmění, ale navíc se prohloubí a bude mnohem intenzivnější. Lidé budou na Babiše ještě vzpomínat v dobrém, jakkoliv neuvěřitelně to teď může vypadat a znít. Je to dáno tím, že procesy se urychlují a měsíc od měsíce bude lidem hůře a hůře, pokud jde o jejich svobody a práva.

Nemocnice začaly vyhazovat z lůžek pacienty s plánovanými operacemi, na jejich místa ulehají důchodci s pozitivními testy na pozorování

Naprostým šokem je potom email do naší čtenářky z Olomouckého kraje, kterou podle jejích slov vyhodili z (bezpečnostních důvodů nejmenované) nemocnice z lůžka, kam si přišla lehnout před operací žlučníku, protože její místo bylo potřeba pro covidového pacienta, jak jí sdělil ošetřující lékař. Myslela si, že jde o akutní případ člověka v ohrožení života, a tak souhlasila s odkladem svého lékařského výkonu, sbalila se a odešla domů. Dnes nám napsala, že od kamarádky, která v nemocnici pracuje jako sestra, se dozvěděla neuvěřitelnou informaci, že na její posteli leží pán z domova důchodců, který byl přijat s pozitivním PCR testem na pouhé pozorování a přes den cucá čaj, bere Paralen a sleduje televizi. Panečku, a paní se žlučníkem, který ji k večeru pobolívá, si může trhnout nohou. A proč?

Nemocnice začnou přesouvat plánované operace s cílem obsadit více lůžek covidovými pacienty. Ilustrační foto

Protože nemocnice mají za covidové pacienty s pozitivním testem mnohem vyšší platby od pojišťoven, než kolik dostávají za běžné pacienty. Server Seznam Zprávy o tom přinesl článek zde. A o případu, jak to funguje v nemocnicích v praxi, jsme pro změnu psali my zde. A tomuhle říkají politici krize v nemocnicích, a že musí rušit plánované operace kvůli akutnímu zahlcení covidovými pacienty. Paní nás poprosila, abychom o tom nepsali článek s konkrétním jménem nemocnice, protože by mohla být identifikována a měla by potom zle s doktory.

Pokud budou lidé mlčet a mít strach o tomto mluvit a ukázat na nemocnici, kde se to děje, do té doby se nic nezmění. Prosbu samozřejmě respektujeme, ale pokud lidé budou mlčet a bát se doktorů nebo nemocnic kvůli odvetě, potom jednoho dne to dojde tak daleko, že nemocnice začnou vyhazovat i lidi s mnohem vážnějšími stavy, aby získaly lůžko pro covidového kulíška, ze kterého je od pojišťovny pořádný vývar. Takže dětem jehly, lidem zákaz pohybu a nemocnicím více covidových kulichů, to je plán na příštích několik měsíců přes zimu.

-VK- Šéfredaktor AE News

ZDROJ

 

Sdílet: