6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Nepřítelem nejsou homosexuálové, ale LGBT fanatici aneb co je cílem Prague Pride?

Tento článek není nijak zaměřen vůči lidem s menšinovou sexualitou, ale pojednává o stále se prohlubujícím porušování práv většiny pod záminkou ochrany práv LGBT lidí, které se projevuje např. cenzurou, financováním LGBT průvodů a neziskovek z našich daní, LGBT propagandou ve škole či hysterickými útoky i vyhrožováním vraždou lidem s jiným názorem. Nemám žádný problém s nikým kvůli jeho sexuální orientaci, kterou si nikdo nevybírá. Naopak mnoho menšinově orientovaných lidí má toto téma stejný názor. Nejsem proti registrovanému partnerství.
Útoky LGBTI+ aktivistů proti naší společnosti se stále stupňují a jsme je nuceni platit my všichni. V boji proti všem odpůrcům jejich ideologie (redefinice manželství, cenzura, loupení peněz z našich daní, kastrace dětí, propaganda ve školách) mají dokonalou zbraň. Prostě odpůrce jejich ideologie označí za nenávistné lidi, kteří nenávidí homosexuály. A to i přes to, že mnozí odpůrci LGBT ideologie jsou sami homosexuálové.

LEGÁLNÍ KASTRACE DĚTÍ

Ve Velké Británii existuje mnoho případů, kdy rodiče nechali vykastrovat (říkají tomu změna pohlaví) své děti. Dokonce existuje případ, kdy vykastrovali teprve tříletou dceru, údajně „na její vlastní žádost“. Dále uvedli, že se jako batole chovala jako chlapec. Tolerance LGBT aktivistů je tedy taková, že když si např. holčička hraje s autíčky, tak ji za to vykastrují…
Že dítě pod deset let řekne, že by radši bylo opačným pohlavím (např. „nemusela bych si sedat na záchodě“), je celkem běžná věc, která nemá nic společného s žádnou transsexualitou. Normální člověk se tomu zasměje. Člověk odtržený od reality však takové dítě potrestá nevratnou kastrací, tedy i nemožností mít vlastní děti.

NEZISKOVKU PRAGUE PRIDE PROKAZATELNĚ PLATÍ Z NAŠICH DANÍ BRUSEL A PODPORUJE ČESKÁ POŠTA.

Prague pride je financován z daní všech, kdo pracují, aby uživili svou rodinu. Platí ho např. pirátský primátor Prahy Zdeněk Hřib. Z daní pracujících lidí dostávají samozvaní zvěstovatelé nové morálky v Praze dotace již od roku 2017. Loni Prague pride dostal milion korun. Tento rok byla dotace 650 000 korun nejprve v hlasování odmítnuta, načež Hřib vyvolal hlasování nové, a tak se dotace podařila. Hřib měl dokonce tu drzost argumentovat tím, že pride přiláká turisty. Přilákat turisty znamená také přilákat deltu, která posílá každé 75. nakažené dítě do nemocnice (data z Velké Británie), na Floridě končí každý den v nemocnici 35 dětí (vydělte dvěma na počet obyvatel) a v Louisianě je dětská JIP přetížená.
Zde si můžete přečíst, kdo podporuje neziskovku Prague Pride. Pride je tedy financován penězi, které nám uloupil Brusel, Úřadem vlády České republiky, Staropramenem či Open society foundation, což je neziskovka nechvalně známého George Sorose.

PRAJDISTI VEDOU HON PROTI POLSKU A MAĎARSKU, NAOPAK VRAŽDĚNÍ GAYŮ V ISLÁMSKÝCH ZEMÍCH JE NECHÁVÁ KLIDNÝM.

Ve svých článcích zejména vedou hon proti Maďarsku, který je veden na základě dezinformací. V samotném programu mají uvedený boj proti Polsku. Ani v článcích ani v programu se však nedočteme nic o zemích, kde jsou homosexuálové skutečně pronásledováni, případně i popravováni- Saúdská Arábie, Írán, Súdán, Jemen, Somálsko a další.

Dětské odpoledne na Prague pride

3. srpna pořádal Prague pride dětské odpoledne. Asi nejšílenější je Čtení příběhů s drag queens, což jsou muži převlečení za ženy.
RADA PRO ROZHLASOVÉ A TELEVIZNÍ VYSÍLÁNÍ VEDE SPRÁVNÍ ŘÍZENÍ PROTI ČESKÉ TELEVIZI ZA TO, ŽE JEDNOSTRANNĚ INFORMUJE O HOMOSEXUÁLNÍM MANŽELSTVÍ.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání rozhodla, že Česká televize neinformovala objektivně na téma homosexuálního manželství. Divákům představila jen jednu petici – tu za uzákonění homosexuálního manželství. Naopak nezmínila podobně velkou petici za ústavní ochranu manželství jakožto vztahu jednoho muže a jedné ženy. Dokonce de facto ukázala návod, jak petici za uzákonění homosexuálního manželství podepsat.
Také místo objektivních termínů přejímá názorové označení, jako například „manželství pro všechny“ místo objektivního termínu homosexuální manželství. Česká televize je placená z našich daní, tudíž by měla informovat nezaujatě, což nedělá. Velmi zaujatě informuje také například o tématice války v Sýrii, Evropské unii či Polsku. Podrobná data o manipulacích ČT v otázce homosexuálního manželství naleznete zde.
NIKÝM NEVOLENÍ BRUSELŠTÍ ÚŘEDNÍCI TVRDÍ O ZÁKONU PROTI INDOKTRINACI DĚTÍ OD MAĎARSKÉ DEMOKRATICKY ZVOLENÉ VLÁDY, KTERÝ BUDE POSVĚCEN DEMOKRATICKÝM REFERENDEM, ŽE JE NEDEMOKRATICKÝ.

Bruselreich systematicky útočí na svobodu Polska a Maďarska. Tyto státy obviňuje např. z potlačování svobody projevu, ač sám Bruselreich svobodu projevu systematicky potlačuje. Např. Jourová chce pod záminkou boje proti dezinformacím přinutit sociální sítě mazat nepotvrzené nepohodlné informace a nepohodlné weby finančně vyhladovět. Brusel také sám o sobě tvrdí, že je „demokratický“, což se dokonce píše v učebnicích pro základní školy. V realitě má praktickou moc nikým nevolená Evropská komise, což dobře popisuje v tomto videu vlastenecký youtuber František Kubásek.
Maďarsko se rozhodlo, že škola bude zónou bez propagandy. Nebudou tam chodit aktivisté propagovat „změny pohlaví“, což je defacto eufemismus pro kastraci. Maďarský lid o tom bude hlasovat v demokratickém referendu, ale nedemokratická „Evropská unie“ pod záminkou boje za demokracii vyhrožuje Maďarsku. Celé maďarofobní tažení je založeno na dezinformacích o novém zákonu. Jeden z účastníků tažení je premiér Nizozemska Rutte, který nemá žádné dítě, naopak Orbán má pět dětí. Rutte se ohání lidskými právy, ač v jeho  zemi jsou legálně vražděny nemocné děti do jednoho roku od narození podle zákona Groningen protocol a chtějí to rozšířit do dvanácti let.
Viktor Orbán uvedl: „Máme jen dvě možnosti: ustoupit, nebo neustoupit. Protože jde o naše děti a jejich budoucnost, nesmíme ustoupit.“
Jirka
Sdílet: