6. 7. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Gibraltar, Island, Tchaj-wan a Izrael vykreslují pro očkované chmurný obrázek

Gibraltar, jedna z nejproočkovanějších zemí na světě, zrušil vánoční oslavy kvůli prudkému nárůstu onemocnění Covid, zatímco prakticky plně očkovaný Island zpřísnil omezení prevence infekcí, aby zamezil rychlému nárůstu onemocnění Covid. A v Izraeli dva vědci uvedli, že „očkování způsobilo více úmrtí než koronavirus za stejné období“.

Na Gibraltaru bylo za posledních sedm dní hlášeno průměrně 47 případů denně, což je „exponenciální“ nárůst případů Covid-19. Vláda nyní „naléhavě“ doporučila neslavit soukromé vánoční večírky.

Ministryně zdravotnictví Samantha Sacramento popsala nárůst počtu případů jako „dramatický“, ale vyzvala lidi, aby i nadále dostávali posilující vakcíny navzdory jasným známkám selhání vakcín. Vláda připomněla občanům, že „jsme stále v globální pandemii a že každý den lidé na celém světě přicházejí o život“. Ale nikdo by se neměl ptát, proč „lidé na celém světě přicházejí každý den o život“.

Na Islandu ministerstvo zdravotnictví poukázalo na prudký nárůst domácích infekcí. “V důsledku této situace je přerušena služba Národní nemocnice a je nedostatek personálu,” stojí v prohlášení hlavního epidemiologa.

Pro dosažení „rozšířené imunity v populaci“ běží také doočkování, v jehož rámci má být ke třetímu očkování do konce roku povoláno kolem 160 000 lidí. Island je třetí nejproočkovanější zemí v Evropě a pátou nejočkovanější zemí na světě.

V Izraeli datový inženýr Haim Yativ a lékař Hervé Seligmann, bývalí zaměstnanci oddělení výzkumu objevujících se infekčních a tropických nemocí na Lékařské fakultě Univerzity v Aix-Marseille, analyzovali údaje o očkování a své výsledky zveřejnili v článku na webové stránky Nakim.org.

Autoři článku požádali o přístup k informacím ministerstvo zdravotnictví prostřednictvím ekvivalentu izraelské CADA (Commission for Access to Administrative Documents).

Jejich výsledky jsou poučné, protože ukazují, že data nenaznačují, jak účinná je vakcína, ale spíše negativní účinky vakcíny. “Prohlašujeme, že očkování způsobilo více úmrtí, než by za stejné období způsobil koronavirus,” říkají autoři.

„Došli jsme k závěru, že u starších lidí vakcíny Pfizer zabily během 5týdenního období očkování asi 40krát více lidí, než by zabila nemoc, a asi 260krát více lidí než nemoc u nejmladších. Trváme na tom, aby se tak stalo, abychom vytvořili zelený pas, který nebude platný déle než 6 měsíců, a abychom pomohli zvýšit prodej společnosti Pfizer.“

Tato odhadovaná čísla úmrtí na vakcínu jsou pravděpodobně mnohem nižší než skutečná čísla, protože představují pouze případy definované jako úmrtí na Covid-19 v tomto krátkém období a nezahrnují mrtvice a srdeční (a jiné) příhody vyplývající ze zánětlivých reakcí. desítky zpráv zdokumentovaných na webu NAKIM, které jsou samy o sobě jen špičkou ledovce, dodali.

V rozhovoru s Tedem Koppelem z CBS, Anthony Fauci, ředitel Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID), obvinil kritiky očkování z „chybné představy o individuálním právu lidí učinit rozhodnutí o bezpečnosti společnosti“. stojí“.

V současnosti neexistují žádné studie, které by potvrdily, že vakcíny přispívají k „sociálnímu zabezpečení“. Namísto toho studie ukazují, že ochrana poskytovaná těmito očkováními se snižuje a že je nutné neustálé osvěžování. Je jasné, že očkovaní představují hrozbu pro společnost šířením nemoci.

Nové úniky poukázaly na to, že během podvodného pokusu společnosti Pfizer zemřelo více očkovaných lidí než těch, kteří užívali placebo, a CDC zatím výbušné odhalení nekomentovalo.

Podle tchajwanského VAERS zemřelo během pouhých tří dnů na „podezřelou vážnou událost“ po injekci 16. listopadu tolik lidí, kolik zemřelo s Covidem za 14 měsíců od ledna 2020 do března 2021.

Také ve Švýcarsku se zvýšil podíl lidí, kteří zemřeli na Covid-19, jak si můžete přečíst na gmx.ch: „Podle Spolkového úřadu pro veřejné zdraví (BAG) přibývá lidí, kteří byli kompletně očkováni, pak je následně  infekce Covid-19 donutila k hospitalizaci. Podle toho zemřelo  22 neočkovaných [nebo částečně očkovaných, tzn. Red.] a 24 očkovaných lidí.”

Na Kajmanských ostrovech je proočkovaných 86 procent populace, přesto se případy zvýšily o 6565 procent. Tento průměr je asi 1 100 000 případů za den ve Spojených státech, což činí počet případů nejvyšší na světě. To se pravděpodobně odrazí i na úmrtnosti.

 

 

Sdílet: