27. 5. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Vakcína Pfizer Covid-19 ničí kariéru a život amerického šampiona na horských kolech

Trojnásobný národní vítěz endura a profesionální cyklista na horských kolech si zničil život a kariéru vakcínou Covid-19 od společnosti Pfizer.

Kyle Warner, 29, nedávno promluvil o tom, jak jeho zdraví zničilo očkování proti Covidu. Po očkování trpěl perikarditidou, syndromem posturální tachykardie (PoTS) a reaktivní artritidou.

Z tohoto důvodu je Warnerova kariéra nyní u konce.

V příspěvku na Instagramu Warner napsal: „Děkuji všem, kteří mě podpořili a pochopili, že jsem se k tomuto tématu vyjádřil. Mnoho z vás mě zná jako docela rozumného a starostlivého chlapa a nikdy jsem neměl v úmyslu být součástí celé této diskuse.

“Ale po mých zkušenostech z letošního léta a po vyslechnutí doslova tisíců podobných příběhů mám pocit, že se musím zastat lidí, kteří nemají nebo nemohou mít stejnou platformu.”

Warner trval na tom, že jeho zranění nejsou politická. Řekl, že byly osobní, protože byly skutečné a zničily mu život.

“Chci to nejlepší pro svět a lidstvo, a když vidím lidi trpět, láme mi to srdce,” řekl.

“Uplynulý týden v DC drasticky otřásl mým pohledem na svět a uvědomil jsem si, jak moc se jako průměrní lidé musíme sejít a postavit se jeden za druhého.”

Vyzval své následovníky, aby naslouchali jeho příběhu a zkušenostem jiných lidí „než je odsoudí nebo označí.“ Řekl, že je jen průměrným člověkem, „který se stará o ostatní a chce, aby vláda uznala a podpořila to, co se skutečně děje.“

Warnerovy nejhorší příznaky se objevily po druhé dávce vakcíny Pfizer, která způsobila, že trpěl četnými vážnými chronickými nemocemi, kterými trpí dodnes.

V rozhovoru s Dr. John Campbellem začátkem tohoto roku vysvětlil Warnerovi, jak se cítil bezprostředně po druhém očkování.

„Bezprostředně po injekci jsem měl v ústech zvláštní kovovou chuť soli. Zeptal jsem se lékaře: ‚Je to normální?‘ A on řekl: ‚Ne, to se nestává často,‘ “řekl Warner.

“Skutečnost, že lékař nerozpozná, že kovová pachuť v ústech může být příznakem náhodného intravaskulárního podání, mě znepokojuje, protože jakmile se vakcína dostane do svalu, zůstane tam a trvá půl hodiny, aby se vůbec systémově vstřebala.” nebo mnohem déle.”

Řekl, že když se obsah vakcíny dostane do krevní cévy, téměř okamžitě se objeví kovová chuť. Skutečnost, že to byl případ Warnera, ho přivedla k přesvědčení, že se mu do žil dostala vakcína Pfizer.

Řekl: “V zásadě máte zánětlivou reakci ve svém srdci a kloubech místo v paži.”

Krátce nato se u Warnera objevily podivné reakce v srdci, včetně zrychleného srdečního tepu. Warner to pozoroval, protože sledování jeho srdeční frekvence je součástí udržování kondice při jízdě na horském kole.

Warner se bohužel nechal očkovat jen proto, že chtěl dál cestovat do zahraničí. Kdyby to nebyl požadavek, nebyl by očkován vůbec.

Warner nedávno odcestoval do Washingtonu, DC, aby se zúčastnil konference o nepříznivých účincích očkování proti Covid, které vládní agentury systematicky ignorují.

Sdílet: