5. 10. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Covid pasy mění společnost na despotickou noční můru, neočkovaní žijí jako uprchlíci

(Mike Adams, Natural News ) – Covid pasy, někde nazývané také očkovací, mění každou společnost, které byly násilně vnuceny, na doslovnou despotickou noční můru.

Neočkované občany nutí žít jako kdyby byli zločinci na útěku. Nemohou si kupovat potraviny, benzín, léky a dokonce ani oblečení, jelikož je jim zakazován vstup to téměř každého obchodu. Jsou vykazováni i z bank, knihoven či škol.

Nedávno se na veřejnost dostalo šokující očité svědectví z Lotyšska, jak se žije pod diktátem covid pasů. Originál v angličtině naleznete na tomto linku .

Tuto uvádíme jeho překlad. Popisuje totalitní budoucnost, která, pokud nepovstaneme a neodstraníme covidové fašisty, může brzy čekat všechny země, včetně naší.

Tresty, nemožnost koupit jídlo, léky, benzín, segregace, policejní nájezdy, nenávist, cenzura, šikana

Lotyšsko zavedlo nejtvrdší režim covid pasů v Evropě. Už je tomu 8 týdnů a není žádný plán to ukončit. Dokonce se dále přitvrzuje.

Bez covid pasu můžeme já a moje žena vstupovat jen do malých obchodů, které prodávají hlavně potraviny, léky, brýle a krmivo pro zvířata.

Všude jinde máme zákaz.

Bez pasu máme podle zákona zakázáno vkročit do jakéhokoli obchodu s oblečením.

Móda, sportovní a dětské potřeby, svatební šaty – všechny tyto obchody jsou pro nás nedostupné.

Dokonce i bazary (second handy) musely zavést systém vyhnanství pro neočkované. Nikdo nemůže kupovat ani prodávat bez pasu (znaku šelmy).

Stupňování omezení

Do poloviny října nám zákony dovolovaly kupovat jídlo a léky v malých obchodech a lékárnách.

Byrokraté se však rozhodli, že i to je příliš mírné. Proto před dvěma týdny nařídili nové omezení pro malé obchody – buď 1 zákazník na 30 m 2 , nebo zákaz vstupu neočkovaným.

Výsledek: v mnoha oblastech již nelze nakoupit bez pasů.

Supermarkety nás zakázaly už v září. Nyní nás už zakazují i ​​malé obchody.

Takže jak nakoupit potraviny?

Na internetu, tržnicích nebo cestovat do některého z toho mála stále ubývajících obchodů, které nás „zatím“ nezakázaly.

Většina lékárně ještě umožňuje pořídit si léky i lidem bez pasu. Avšak vzhledem k obvykle malé rozloze lékáren to znamená, že uvnitř může být jen jeden člověk.

Výsledek: zákazníci čekají venku v zimě nebo odejdou pryč bez léků.

Do lékáren, které vyžadují covid pasy, lze vcházet normálně, ale platí to jen pro očkované.

Co se týče čerpacích stanic, tak stupňování tlaku vyústilo do smíšeného systému. 2 z 5 čerpaček se rozhodli zcela vyloučit neočkované.

Jen asi 1 z 5 stále umožňují plný vstup.

Ostatní nám brání vstoupit dovnitř, ale umožňují natankovat a zaplatit venku.

Segregace

V pár případech nás zákon nevyhání úplně, ale umožňuje poskytnout nám jen omezenou službu.

V bankách jsou držitelé pasů plně obslouženi.

Pro nás bez pasů zákon umožňuje poskytnout nám jen „nezbytné finanční služby“ po dobu maximálně 15 minut.

Policejní stát

Tajní policisté v civilním oblečení dělají nájezdy na supermarkety a obchodní centra.

Náhodně tam zastavují nakupující a kontrolují nejen covid pasy, ale také občanské průkazy, aby ověřily, zda se jedná o stejnou osobu, na kterou byl vystaven pas.

O těchto nájezdech pak policie provádí tiskové konference.

Rozsah policejních kontrol je ohromující. V jeden den minulý týden 200 policistů v utajení kontrolovalo obchody a nákupní centra. To je 2,5% z celkového počtu policistů v zemi.

Takto zkontrolovali 11 700 lidí, což je 0,4 % z celé populace. Za jediný den!

Představte si:

Nacházíte se v supermarketu, tlačíte vozík mezi regály a najednou na vás vyběhne člověk v civilním oblečení a chce po vás covid pas a občanský průkaz.

A pokud cokoli není v pořádku, vyhodí vás z obchodu a hrozí vám pokuta do 5000 Eur a vězení až 6 let.

Může se to stát i na Slovensku?

Možná si říkáte, že u nás se něco takového stát nemůže.

Jste si tak jisti? Před dvěma lety byste také určitě omítli uvěřit, že se můžeme dostat do dnešního marasmu.

Pamatujte, omezení se zavádějí vždy salámou metodou. Nejprve mírně a jen pro někoho a postupně salámovou metodou se zpřísňují a rozšiřují.

Začali jsme s rouškou a dvěma týdny na „zploštění křivky“ a dnes nemůžete jít k lékaři či do restaurace bez testu nebo očkování. A brzy ani do práce.

Lotyšský scénář je proto nanejvýš reálný a přesně tam brzy skončíme i my, pokud se fašismu rychle a důrazně nepostavíme!

Vlády se změnily na teroristy, lékaři na vrahy a zastánci očkování na uctívače kultu smrti

Falešná pandemie covidu je globálním plánem na vyhubení lidstva. Psali jsme o tom podrobně v našem nedávném článku .

To je také důvodem, proč většina vlád se nezabývá lidskými právy ani vážnými, nejednou smrtelnými vedlejšími účinky vakcín. K čemu by to dělali, když jejich konečným cílem je stejně naše masové vyvraždění.

Zrušili právní stát, zrušili občanská a lidská práva, zrušili lidskou důstojnost.

Každý, kdo nesouhlasí s injekcemi experimentálního hrotového proteinu, je dnes šéfem Pfizeru označován za „kriminálníka“. Každý, kdo nesouhlasí s jeho produktem by měl být podle něj zatčen a uvězněn.

Lidé, kteří podlehli a dali se očkovat, se mění na vakcínové zombíky vyznačující se zvláštním chováním, pro které je typická agrese a hněv. Ztrácejí vyšší kognitivní funkce a degenerují do stavu typického pro plazí mozek, neschopní racionálního úsudku.

Očkováni vládní byrokraté se rovněž mění na vakcínové zombíky bez schopnosti empatie. Dnes se na svět dívají z plazí perspektivy – predátoři a kořist – a  v jejich očích jsme my ta kořist .

Dobrovolně s tím v žádném případě nepřestanou, dokud poslední člověk nebude mrtvý nebo umírající. Jediným způsobem na záchranu lidstva je ukončení vládního teroru a genocidy pod taktovkou farma průmyslu.

Zrušme ministerstvo zdravotnictví, zrušme kontrolní orgány (FDA, CDC, ŠÚKL), zrušme smrtící drogové kartely (farmaceutické firmy).

Rozložme propagandistická média hlavního proudu a vypněme velké technologické firmy podílející se na cenzuře informací. Trestně stíhejme všechny, kteří se podíleli na protlačování falešné pandemie, vakcín, podvodní vědy a nemilosrdných lockdownech.

Pro osvobození lidstva musíme o své přežití bojovat proti globálnímu kultu smrti, který již nelze ani klasifikovat jako lidský.

Závěr: Jak dál?

Během posledních 18 měsíců pandemie se v mnoha zemích uskutečnily různé experimenty. U nás se zjišťovalo, jak lidé budou reagovat na povinné plošné testování. Jeho výsledkem byly tisíce nakažených a mrtvých, za což hrozí aktérům doživotní tresty .

V Austrálii se testoval (a stále testuje) brutální policejní teror a násilí na občanech. Na Novém Zélandu zase politika nulové tolerance kovidu, když se při jediném pozitivním případě zaváděl celostátní lockdown.

No a v Lotyšsku nyní zase testují absolutní kontrolu (Total Control) obyvatelstva přes covid pasy a drastický útlak neočkovaných. Pokud se jim to tam „osvědčí“, tak to budou chtít zavést do dalších zemí, včetně naší.

Proto myslet si, nebodaj doufat, že nám se až taková tvrdá opatření vyhnou, je naivní. Vidět to můžete již na nejnovějších opatřeních, když zavedli OTP režim do zaměstnání. To je však jen začátek, fašismus bude brzy přitvrzovat.

Jak to zastavit?

Dlouhodobě varujeme, že jediná cesta je masový a intenzivní občanský odpor . Hrát si s výzvami, peticemi či zmařenými referendy už dnes nemá smysl. Zašlo to už příliš daleko. Nadešel čas na aktivní odpor.

Brzy zde máme 17. listopadu. Je to ideální, přímo symbolické datum, kdy by měl každý, ale opravdu každý z nás, vyjít do ulic a zabojovat za svobodu.

Všechny myslíme i očkované. Určitě jste zachytili poslední vyjádření politiků, že covid pas bude platit jen 9 měsíců. Proto i vy, očkováni, pokud se nechcete očkovat extrémně nebezpečnou vakcínou každých 9 měsíců a čekat, až vás skolí, tak se musíte přidat k osvobozovacímu boji i vy!

Očkování a neočkování, bok po bodu proti vládě zločinců a masových vrahů. Musíme co nejdříve svrhnout a odstranit tento nelidský fašistický režim, jinak režim odstraní nás.

Protesty se chystají v mnoha městech po celém Slovensku. Největší by měly být v Bratislavě v 15:00 na Šafárikově náměstí a v 16:00 před Národní radou SR.

A co bude potom, když režim padne?

Nastane budování lepšího společenského systému bez tyranů a parazitů usilujících o vyhubení většiny lidstva a nadvládu nad zbytkem.

A samozřejmě, velmi důležitá věc – usednou soudy, ať už klasické, vojenské nebo lidové a budou padat tresty. Přísné tresty! Bez špetky slitování pro všechny tyrany a jejich kolaboranty.

Česko a Slovensko povstaň do boje za svobodu!

Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: