29. 11. 2023

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Robert F. Kennedy Jr. varuje před vládou a společnostmi Big Tech „Vytvořili destrukci demokracie a občanských práv“

Robert F. Kennedy Jr. přednesl silný projev o krizi, které lidstvo čelí, když globalisté a oligarchové Big Tech úspěšně použili čínský virus a online cenzuru k „navržení zničení“ demokracie a občanských práv.

Během páteční tiskové konference ve Švýcarsku Kennedy Jr., zakladatel a předseda představenstva Children’s Health Defense, vysvětlil, jak koordinované úsilí Big Tech cenzurovat jej za „dezinformace o vakcínách“ bylo skutečně kouřovou clonou, která ho umlčela jménem farmaceutického průmyslu.

„Když používají termín dezinformace o vakcínách, používají to jako eufemismus pro jakékoli prohlášení, které se odchyluje od oficiální vládní politiky a vybírání zisků farmaceutického průmyslu. Nemá to nic společného s tím, jestli je to pravda nebo lež. Souvisí to pouze s politickými důsledky,“ řekl Kennedy Jr.

„A kdo tu cenzuru dělá? Jsou to vládní úředníci ve spojení s Billem Gatesem, [generálním ředitelem Oracle] Larry Ellisonem, Markem Zuckerbergem (Facebook), Sergeyem Brinem z Google a se všemi těmito internetovými titány.“

„Vytvořili nejen zničení naší demokracie a našich občanských práv, ale vytvořili největší přesun bohatství v historii lidstva – 3,8 bilionu dolarů od pracujících k této hrstce miliardářů, z nichž mnozí jsou ze Silicon Valley,“ dodal. “Tato pandemie ožebračila svět a vytvořila 500 nových miliardářů.”

„Je to náhoda, že jsou to titíž lidé, kteří cenzurují kritiku vládní politiky, která jim přináší biliony dolarů? Lidé, kteří mají prospěch, jsou lidé, kteří potlačují naše ústavní práva a připravují zničení demokracie na celém světě,“ uzavřel.

Kennedyho doprovázela Catherine Austin Fitts, bývalá náměstkyně ministra pro bydlení a rozvoj měst za George HW Bushe, která také stručně shrnula, jak globalisté využívají COVID k prosazení své agendy Nového světového řádu.

Podívejte se na úplné poznámky Fittsové a Kennedyho Jr. (v angličtině):

 

Sdílet: