27. 5. 2022

INFOKURÝR

INFORMACE Z DOMOVA I ZE SVĚTA

Přiznání viny? Pfizer tajně přidal do dětských vakcín látku proti infarktu

Pfizer v těchto dnech změnil recept pro svou vakcínu proti Covid-19 určenou dětem. Přidal do ní chemickou látku, která se zvykne používat ke stabilizaci pacientů po srdečním infarktu.

Vakcínu Pfizer nedávno schválili v USA pro použití u 5 až 11 letých dětí. Slovensko dokonce Ameriku v tomto ohledu předběhlo o pár týdnů, kdy ministr zdravotnictví udělil k jejímu použití u této věkové skupiny výjimku.

Špatné jazyky říkají, že jsme mohli být zneužiti pro klinické testování, které předcházelo schvalování vakcíny v USA.

Pokud by to bylo opravdu tak, pak naši představitelé provedli absolutní hnus hraničící s vlastizradou. Pravda však časem vždy vyjde na povrch a viníci trestu neujdou.

Záhadná látka přidána do dětských vakcín

Po schválení vakcíny pro menší děti bylo veřejnosti řečeno, že děti dostanou jen 1/3 dávky pro dospělé. Co však již veřejně řečeno nebylo, je, že dětské vakcíny obsahují i ​​látku, která s předcházením onemocnění Covid-19 nemá nic společného.

Jedná se o látku, která se často používá ke stabilizaci pacientů po vypuknutí srdečního infarktu.

Taková informace u mnoha logicky vyvolá otázku, zda se ve skutečnosti nejedná o snahu farmaceutické firmy Pfizer profilakticky snížit výskyt vakcínou vyvolaného srdečního selhání u dětí?

Zmiňovanou látkou je trometamin (Tris). Klinika v Clevelandu vysvětluje, že trometamin účinkuje na snižování kyselosti krve a moči. To z něj činí důležitý nástroj při léčbách metabolických acidóz, tedy nerovnováhy elektrolytů, která zanechává v těle příliš mnoho kyselin.

Překyselení pak často vede ke zdravotním komplikacím jako jsou například srdeční infarkty .

Vedlejší účinky trometaminu jsou tmavá moč, únava a ospalost, zrychlený srdeční tep, světlá stolice, bolest v místě injekce, plynatost, zvýšený hlad, nevolnosti a podrážděnost.

Podle Pfizeru, klinické zkoušky na 4600 dětech údajně nepřinesly žádné vážné obavy. Zda se tomu dá věřit je sporné, nakolik Pfizer je známý paděláním klinických zkoušek. Podávání vakcín u dospělých a teenagerů totiž ukázalo zvýšené riziko rozvoje zánětu srdečního svalu (myokarditidy) a osrdečníku (perikarditidy).

Nejdůležitějším rozdílem mezi vakcínou Pfizer pro dospělé a pro děti je množství účinné látky mRNA. Kód mRNA vnáší do buněk genetickou informaci pro výrobu hrotového proteinu, který následně stimuluje imunitu k produkci protilátek.

Druhým rozdílem mezi vakcínami je použitá stabilizační látka, která pomáhá udržovat správné pH vakcíny. Vakcína pro dospělé obsahuje fosfátovou sůl (PBS), zatímco u dětí to změnily na trometamin (Tris).

Jak tvrdí Pfizer, prý to zlepšuje stabilitu vakcíny a umožňuje skladování vakcíny delší dobu při mírnějších teplotách.

Jak PBS, tak Tris jsou běžně používané stabilizátory, ale taková změna vyvolala vlnu podezření, protože může naznačovat skutečný problém těchto vakcín (srdeční selhání).

Pfizer uvedl, že změna z PBS na Tris se brzy dotkne i vakcín pro dospělé.

Úřad pro kontrolu léků a potravin (FDA) schválí první lék na ředění krve pro děti

Je zde i další neobvyklé načasování. Americký FDA nedávno schválil první orální lék pro děti na ředění krve.

Jedná se o lék od farmaceutické společnosti Boehringer Ingelheim Pharmaceuticals  určený k léčení žilních trombóz (krevních sraženin), které jsou častou příčinou srdečních infarktů.

V nadcházejícím období bude proto nutné důsledné monitorování dětí. Podle americké CDC je úmrtnost dětí momentálně na úrovni 13,4 úmrtí na 100 000 dětí ve věku 5 až 14 let a výskyt onemocnění srdce na úrovni 1,3 %.

Uvidíme, jestli se s postupujícím očkováním (které by bylo ideální zastavit) budou tato čísla nějak měnit.

Vakcína Pfizer je momentálně jediná schválená pro děti do 18 let a nějakou dobu jediná zřejmě i zůstane. Moderna plánuje zkoumat riziko myokarditidy u své vakcíny do ledna 2022 a podat žádost o schválení úřady chce až poté.

Několik severských zemí zpozorovalo zvýšené riziko onemocnění srdce u mladých lidí, proto Modernu pro tuto věkovou skupinu zakázali.

Závěr

Každým dnem přibývají nové důkazy o vážných rizicích vakcín proti covidu. No a s narůstajícím povědomím lidí vrůstá i zoufalství vlád, které stupňují svůj tlak a očkovací teror. Ten však není projevem jejich síly, nýbrž slabosti.

Momentálně se nacházíme velmi blízko kolapsu celého očkovacího narativu. Nyní je nanejvýš důležité vydržet, nepoddat se nátlaku a nedat se očkovat. Pokud jste vydrželi dosud, vydržte ještě chvíli!

Dnešní situaci asi nejlépe vyjadřuje tento obrázek:

Proto určitě vytrvejte ve svém odhodlání, abyste nemuseli své rozhodnutí později litovat. Pokud totiž jednou do sebe necháte vstříknout to toxické svinstvo, ven ho už potom nedostanete. Neexistuje reparát.

A pokud se obáváte o své zaměstnání a nechcete se ani pravidelně testovat, tak myslíte na to, že jako invalidovi nebo nebožtíkovi vám bude vaše nynější práce stejně na nic.

Kromě toho, existují způsoby, jak se testování v zaměstnání legálně a elegantně vyhnout, bez ohledu na to, jaké zákony si covidoví fašisté příjmu. Tomuto se ale budeme podrobněji věnovat až příště, proto nás určitě sledujte i nadále!

Zdroj: naturalnews.com , Zpracoval: Badatel.net

 

Sdílet: